Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Drejfus

dzień dobry

Polecane posty

Gość gruszka w octowa
Widzisz aż Ci sie gęba uśmiechnęla :D. Mało wiesz o sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor! Nowy w mieście głuchy jesteś? Zapytałam o cóś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka w octowa
posune Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu coś napisałem z błędem Bó? 😭 Jestem już tak zadurzony w Tobie, że nie tylko widzę ale wyczuwam Cię, jak pierdnięcie w zatłoczonym autobusie. :P Info dla leszczyków, nie postępujcie w taki sposób jak ja, gdy przychodzicie tu zbajerować sobie kobietę. Ta na szczęście nie ma tak długiej ręki ale już nie raz dostałbym od Niej z liścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka w octowa
To ja się przyznam ,kiedys w sklepie miałam potrzebę puścić bąka, szukając bezludnego miejsca , z ulga dostrzegłam pusta alejkę między regałami . I ... Nie zauwazylam ze pan elegancki przylazl z drugiej strony i tak spojrzał z odraza na mnie :( traumę mam do dzis i baki wole nosić do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka w octowa
Chodzą słuchy na miescie ze latasz z przyrodzeniem na wiezrchu i zapladaniasz niewinne dzierlatki ;) W któryms z odcinków Spadkobiercy , rodzina miala problemy z uzyskaniem potomka i wnuka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorze jak to tak?
a co z dzieckiem ktore juz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz potrzebę, puszczasz. :P Eleganckiemu panu, jeszcze trzeba było puścić wyciągnięty środkowy palec. Pewnie dopiero na mrożonkach ostudziłby swoje zbulwersowanie. O ile w ogóle byłby w stanie się opanować. W końcu zawsze zostaje to forume. Jak je odnajdzie będzie mógł założyć temat o tym jak na drodze swojego życia w miejscu gdzie chciał spokojnie kupić karmę dla swojej ukochanej jamniczki Gabi, spotkał kobietę, która z odrobiną nieśmiałości wypuszczała niepotrzebne gazy z własnego organizmu. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka w octowa
rerdów nie posiadał ,a kupienie papieru toaletowego budzi ogólne zgorszenie :p Ostatnio nie jestem na bierzaca ,rodzinka nie trawi Spadkobierców :( a taki przystojniacha z doktorka i te jego bujne włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka w octowa
kurzcze tak sie naprodukowałam przy poscie a i tak zjadło początek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy a ty co znowu urlop
do marca trzeba wykorzystac nie?i co znowu w domu jak w sierpniu:( ty wez czlowieku nowego kota se kup na dwor wyjdz strzep mole z tej swojej zapyziałej jesionki i w miasto:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gwoli scislosci
dreyfus to kot moich znajomych,przepraszam Sir Dreyfus :classic_cool: a doktor to doktor:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Doktor Drejfus to homofob i jeżeli zależy Ci na pokoju i miłości na świecie to nie rozmawiaj z nim użytkowniku kafeterii!:( Sfrustrowany trochę człowiek, odprowadzający dziecko do szkoły mający problemy z potencją i wstydzący się eksperymentować w "łóżku".:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot będący Sir Dreyfusem byłby kotem, którego mógłbym polubić :D i dementuję pogłoski o problemach z potencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka w octowa
Ludzki ja Cie kocham miłoscia szczerą i bezinteresowną , w końcu może się poczujesz dowartosciowany i przestaniesz pitolić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzki, ale nie mogłeś nie powiedzieć mu dzień dobry :) ... jako i ja mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gwoli scislosci
dreyfusie jesli mi powiesz ze jestes po szkole glownej wyworzenia gowna i ze pracujesz w miescie stolecznym to padne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Doktor to jak nie masz problemów z prąciem to dlaczego taki jesteś?:( Niech to pytanie pozostanie bez odpowiedzi, bo nie rozmawiam z Tobą. Octowa dobrze to już nie pitolę i czuję się kochany.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście ś się rozpisał. Czy swoją inteligencję wyssałeś z palca czy z matczynego cycka? Muszę ci się zwierzyć, że wzajemnie. A resztę niech dopowie dopisze znaczy się historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×