Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam26...

Związek 30 latka z 15 latką jest dla Was dziwny?

Polecane posty

Gość gość
"potęcję" analfabeto to ty masz, jak łykniesz niebieską tabletkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes to pewno niedopieszczony przez mamusie prawik ,zapewne jak byl dzieckiem wujcio dobieral mu sie do anuska i stad jego zboczenie w kierunku dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam chętnie bym się związał z dużo młodszą dziewczyną, to bardzo miłe uczucie opiekować się taką niewinną dziewczyną, darzyć prawdziwą miłością X Oczywiście czystą, platoniczną? :D Żadnego łóżka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes42 dziś Macie nasrane w tych głowach, teraz życzę takim, żeby sami do końca życia zostali sami, 0 nadziej na związek, żeby zobaczyli jak to dobrze jest żyć w samotności. X Sam masz "nasrane w tej głowie" prymitywny, ogłaszający się na wszelkich forach z apetytem na młodą zboku. Obyś ty został SAM NA ZAWSZE, a nie zmarnował życia jakiejś naiwnej młodej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piętnować i demaskować dewianta gdzie się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, jak go przyciśnie, ogłasza się dosłowniwe wszędzie, i to od lat - Inaccessible 89 go znalazł nawet na kowbojkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grześ kafeteryjny zbok do utylizacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antypedofilki wy to jestescie głąby skończone, każdy normalny przestał was dawno cenić i szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, taki związek jest dla nas chory i dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako związek dziwny, ale taki stały, jak relacje seksualne, normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Dla tego co taki związek wydaje się chory, to sam jest chory. To jeszcze bardzo zacofany naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Nie dziwię się że małolaty wolą starszych, a starsi małolaty, te starsze to marudne zrzędy jakich mało. Chyba sam wyskoczę poderwać małolatkę, są fajne takie słodkie i niewinne. Same się za mną obracają, także nie potrzebuję tutaj szukać, chyba bym się prędzej zestarzał niż tutaj znalazł, chyba kłębek nerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. Kobiety od zawsze wolały, wolą i będą woleć starszych od siebie. Najważniejsze jest uczucie, szacunek i wsparcie oraz dopasowanie się do siebie. Sam mam 29 lat i jestem w związku z 18latką i jest nam ze sobą wspaniale. Mieliśmy ze sobą nasze pierwsze razy. Ona miała wtedy 17 lat a 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Do gość powyżej, no i super, właśnie uczucia i dopasowanie się liczy, mi też nastolatka nie przeszkadza, są fajne mniam, chyba się skuszę sam, dobrze że młodo wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzes jestes prawikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:47 Napisales to tutaj kilkadziesiat razy Koterb w wielu wersjach, dodajac lub odejmujac lata, zaleznie co ci wyobraznia podpowie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związek jak związek najważniejsze by mężczyzna był starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe głąb skończony wyzywa na potęgę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Facet, jak go przyciśnie, ogłasza się dosłowniwe wszędzie, i to od lat - Inaccessible 89 go znalazł nawet na kowbojkach X No, właśnie, pedofil zdemaskowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzes42 dziś Dla tego co taki związek wydaje się chory, to sam jest chory. To jeszcze bardzo zacofany naród. X Lecz się zboku, to ty jesteś chory, na głowę i masz sfiksowane pedofilne libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie że nie ma nienormalności, są tylko zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam się za wielce doświadczonego i dojrzałego jak na swój wiek(26), ale i tak nie wyobrażam sobie związku z dziewczyną, która jeszcze jest na etapie szkolnym. Czułbym się jak z młodszą siostrą, albo jak rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Koterba ma 40 i sobie wyobraża, co więcej jest przekonany, że wszystkie na niego lecą tylko tego nie okazują :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Dawno dałem sobie spokój z poszukiwań, przynajmniej nie będziecie mieli o czym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz dziecko oddaj dziecko pedo zgwałci ją jak masz dziecko oddaj dziecko mala lubi ssac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ42
Odpuściłem sobie całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabilbym gdyby ktoś ruszył moja 15 letnia córkę! To nadal jest dziecko! Młoda dziewczyna która ma same ideały w głowie, naiwnie wierzy w ludzi! Jak miałaby się zakochać to w równolatku, który będzie mieć cielece oczy ale nie śmie jej dotknąć! Wara od dzieci starym dziadom! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzes42
Cóż mogę powiedzieć, nie będę za dużo argumentował, aczkolwiek młodsza dziewczyna nie znaczy że 15 latka, chociaż same się narzucają, owszem miałem przypadki że mnie podrywały nastolatki, między innymi 15 latki, to już nie są te starsze pokolenia jak kiedyś że jak ktoś miał 40 lat to był zajechany jak żul, żydo komuna przeklęta, do zajechania ludu aż do bólu, dzisiaj inaczej wyglądamy dużo młodziej, a młodsze dziewczyny są bardziej dojrzałe niż kiedyś, gość powyżej powiadasz że komuś byś tam dał za takie coś, nikt nie twierdzi że ma ruszać twoją córkę, chociaż może być przypadek związku nastolatki z dorosłym mężczyzną, kilka nastolatek nawet się ze mną zaprzyjażniło smutno jest im beze mnie, widocznie chcą być otoczone miłością, jeszcze raz mi jakaś będzie próbowała się ze mną taka związać, to faktycznie tak zrobię i ktoś będzie miał gooowno do gadania, minęły czasy starych generacji. A kto pisze o mnie koterba to chyba sam nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Twoja córeczka pewnie już obciągała niejednemu równolatkowi :P Poza tym 15 lat to można z nią uprawiać seks i nic tobie tatuśku do tego nawet jakby uprawiała seks będąc w związku z 45 czy 50 latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że w tym temacie jest pełno Wysockiego z Krakowa. To pedofil chory psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×