Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam26...

Związek 30 latka z 15 latką jest dla Was dziwny?

Polecane posty

Gość gość
Kobiety miały więcej partnerów seksualnych niż mężczyźni? A to, chyba z kosmitami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie jest to pedofilia, ale dla mnie nie jest to normalne 15latka jest naiwna, niedoświadczona i wierzy w bajeczki" Kobiety zawsze są naiwne, więc się nie produkuj. "a ten 30latek nie może być dojrzałym mężczyzną (bo takowy nie szukałby umysłowego dziecka)" Poziom umysłowy kobiety zawsze jest niski. "pewnie chce p*****ać" OCZYWIŚCIE ŻE CHCE PORUCHAĆ. I dlatego lepsza gładka jędrna skóra 15 latki niż zmarchy i oklapłość 25 latki. "owszem, dawnymi czasy było to normalne ale dawniej chciano tylko rozpłodu i utrzymania małżonki, a nie prawdziwej relacji między dwojgiem osób" Taka prawadziwa relacja to zazwyczaj dopier/dalanie się kobiety o wszystko i próba zrobienia kapcia ze swojego partnera. ZAZDROSNE STARE BABY I NIEDOROBIENI FACECI zazdroszczą w myślach że 30 latek mógłby mieć 15 latkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak było, to może byśmy zazdrościli w myślach, ale większość 30latków to stare dziady i taka 15 latka ich nie chcę. One studentów z 1 roku uważają za dorosłych i dojrzałych(hehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w klasie chyba trzy dziewczyny mają chłopaków, którzy już są na studiach. Z 30 latkiem żadna nie chodzi. Jedna dziewczyna ze szkoły ma narzeczonego, który ma z 28 lat i już w połowie wyłysiał i ona podobno wyjdzie za niego za mąż jak skończy 18 lat, bo ich rodzice ustawili im ten związek :o On jest starszy o 11 lat i wszyscy się dziwią, że oni są razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OCZYWIŚCIE ŻE CHCE PORUCHAĆ. I dlatego lepsza gładka jędrna skóra 15 latki niż zmarchy i oklapłość 25 latki. x Ostatecznie wychodzi, że nie roochasz nic, bo 25latka za stara, a małolata nie chce chodzić z kolegą swego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mam 29 lat i jestem w związku z 16 latką. Nie każdy 30 latek jest brzuchaty nie każdy łysieje itd. Jestem aktywny, bez nałogów, nie oglądam piłki nożnej itd. na tv wolę sam się poruszać ponadto wyglądam z 10 lat mniej za sprawą genów a moja partnerka mimo młodego wieku jak się umaluje wygląda dojrzalej ode mnie, jest mojego wzrostu itd. Wielu takich jak ja w młodości nie ma powodzenia u rówieśniczek ze względu na młody wygląd ale potem jest w fajnych relacjach i związkach z młodszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego tyle w was jadu na wieść, że są ludzie, którzy się kochają i są ze sobą szczęśliwi?! Ja nie mam nic przeciwko swoim równolatkom za to, że zawsze latały za starszymi. To był ich wybór i musiałem to uszanować. Dlaczego nie dacie być szczęśliwym innym. Młodzi, zakochani, pełni nadziei na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedofilu coś się tak rozpisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś radzę przeczytać najpierw kodeks karny i się z nim dobrze zapoznać zanim zaczniesz kogoś obrażać. Kodeks karny zabrania kontaktów seksualnych i tym podobnych z osobą poniżej 15 roku życia o ile druga osoba miała więcej niż te 15 lat. Dopóki tego nie było nikt nic nie zrobił złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ZAZDROSNE STARE BABY I NIEDOROBIENI FACECI zazdroszczą w myślach że 30 latek mógłby mieć 15 latkę. usmiech.gif...... XXXXX czego ci zazdrościmy:D że w pierdlu beą cie gwacić?:) nikogo nie z*****asz stary dziadu :D:D:D chyba ze galerianke jedynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany
Nie rozumiem czemu uważacie że 30 latek to stary dziad skoro jest to człowiek jeszcze młody. 25 latka tym bardziej jest mloda. A 15/16 latka już mało ma wspólnego z dzieckiem. Ja 7 lat temu poznałem swoją kobietę 15 lat młodszą. Miałem wtedy 29, ona 15. Zakochałem się w niej. W jej oczach i ustach. Potem jak z nią rozmawiałem to wiedziałem że to mój ideał. I do dziś jesteśmy razem. I nie chodzi mi tu o seks. Fakt chciałbym się z nią kochać ale ona jest jeszcze dziewicą i sam boje się że sprawie jej ból bo moja perełka jest dla mnie wszystkim. Na świecie istnieje prawdziwa miłość. A wszystkich od razu wyzywają od pedofili. Pedofili należy wytępiać owszem. O 15/16 latka już raczej nie zalicza się do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co na to jej koleżanki, nie wyśmiewają ciebie? bo u nas była taka co miała 24 latka i wszyscy się z niej śmieli, szybko go zostawiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany
No widzisz prawdziwa przyjaciolka przy niej zostala a reszta falszywych sie zmyla. czemu jackson?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie skojarzenie, tez "lubil" dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz powiem 15 latka to juz nie dziecko, i jak sie jest z 15 latką ale nie uprawia z nią seksu to nie jest to nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziwny. Nienormalny. Mężczyzna poszukuje młodej panny, dla której będzie wyrocznią- w życiu, seksie, w załatwianiu codziennych spraw. Dowartosciuje się przy okazji mlodziutką dziewczyną. Jej się wydaje, że już jest PRAWIE dorosła. Bo ma ciało kobiety i okres? I maluje się od kilku lat? Jest głupia i nic nie wie o życiu, o mężczyznach, o psychologii, i złożoności ludzkiej natury. To "prawie" robi kolosalną różnicę. Jak w reklamie piwa Zywiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chce dziewicy to niestety ale to ostatni dzwonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego związku sobie nie wyobrażam, myślę, że wcześniej czy później pojawią się zbyt duże różnice nie do pogodzenia. W takim "związku'' chodzi tylko o egoistyczny orgazm dla faceta, bo to używanie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastolatka wyżej napisala mu co sadzi, że jest obleśnym typem, chyba nie zauwazył:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany
A jeśli kobieta ma 22 lata a mężczyzna 37? Na to już nie reagujecie tak negatywnie. Jeśli jest to prawdziwa miłość a nie tylko to że mężczyzna chce seksu z młodą, a młoda kobieta chce pieniędzy to nie widzę w tym nic złego. Więc w czym jest problem gdyby poznali się wcześniej? To chyba nawet lepiej bo mają szansę się lepiej poznać, zaprzyjaźnić się bo w miłości jest potrzebna też przyjaźń i wzajemne zaufanie. Jeśli się kogoś kocha to po co czekać z poznaniem kogoś? Jeśli mężczyzna szanuje kobietę i sam z własnej moralności nie chcę z nią uprawiać seksu nim skończy 18 lat to nie widzę problemu. Tak samo jeśli nastolatka jest jakaś niedojrzała widać że to tylko pusta dziewczyna która szuka rozrywki to poważny facet nie zakocha się w niej. Są nastolatki dojrzałe. Ja do swojej dziewczyny bardzo musiałem się zbliżać. Była i w sumie nadal jest bardzo delikatna, wrażliwa. Nie na wszystkie tematy mogłem z nią porozmawiać. Dodam że na początku znajomości była bardzo chłodna, zachowywała dystans i rozsądek. Np. zawsze się spotykaliśmy w dzień gdzieś gdzie byli ludzie ale tacy którzy jej nie kojarzyli. Jak chciałem ją zawieść do domu, albo w ogóle gdzieś z nią pojechać to chłodno odpowiadała że nigdzie nie pojedzie. No i jesteśmy razem już 7 raz, teraz ona jest już dorosłą kobietą i powiem wam że mimo tak długiego czasu moja dziewczyna jest bardzo uparta i nadal jest dziewicą. A ja to szanuję. Wiadomo mężczyzna który przez 11 lat w swoim życiu nie obcował z żadną kobietą ma jakieś swoje potrzeby ale kiedy się naprawdę kocha to jest się w stanie zaakceptować brak gotowośc***artnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany
I myślę że nie należy oceniać że 15 latka to głupia i naiwna gówniara. To wszystko zalezy od wychowania i od tego z czym taka młoda kobietka już się spotkała. Np. Moja dziewczyna bardzo szybko była dojrzała. Jak z nią rozmawiałem nigdy nie dałbym jej nawet z 17 lat. Ona zachowywała się już wtedy jak dorosła kobieta. Ona miała jakiegoś zje...nego ojca który się na niej psychicznie wyżywał, z resztą byłem jednego takiego zajścia świadkiem, i w ogóle przez wszystkie lata gimnazjum miała na głowie cały dom i dziecko swojej siostry która je zostawiła. Więc w wieku 15 lat, umiała gotować, codziennie sprzątała bo jej ojciec nie szanował porządku, musiała zaprowadzać do przedszkola dziecko, opiekować się nim przez cały dzień i uczyła się po nocach. I w wieku 19 lat mnie przedstawiła swojemu ojcu. On ją wyrzucił z domu, ta chciała sama szukać mieszkania, ale wziąłem ją do siebie po wielu namowach się zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak równolatki go olewały jak był młodszy to g je powinno interesować z kim się spotyka. Kobiet jest znacznie mniej niż mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany
Takie związki istnieją ale tylko kiedy są utworzone z prawdziwej miłości. W przeciwnym razie są z tego same problemy. Np. mój znajomy też się zakochał niby w 15 latce kiedyś i jej dziecko zrobił a on miał wtedy 38. Nie jest tak że tylko kobieta musi być rozsądna. Mężczyzna też musi wiedzieć czego nie robić, musi wiedzieć aby nie nalegać o więcej by nie urazić w ten też sposób kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany
Ona jak miała 15 lat to też nie miała za dużo adoratorów. Ja jestem jej pierwszym partnerem. Nigdy nikogo nie miała. Bo jej przyjaciółka mówi że ona była za poważna jak swój wiek. I była ponoć bardzo zdystansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze, że oboje się kochają i myślą o sobie poważnie. Nie mam nic przeciwko związkom 15 letnich dziewczyn i 30 letnich chłopaków tak samo jak nie widzę nic złego w związkach 25 letnich kobiet i 35/40 letnich mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedofilem może już nie jesteś, jesteś prawie jak pedofil bo od pedofilli dzieli cie rok roznucy :) czyli prawie pedofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilla98 dziś Prawie robi wielką różnicę! Ty jesteś za to prawie niezazdrosna o młodsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lila ma racje , dla wiekszości ludzi prawie jak pedofil = pedofil. chyba sam musisz sie przekonać ,ze mamy racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×