Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam26...

Związek 30 latka z 15 latką jest dla Was dziwny?

Polecane posty

15 lat różnicy to nie jakaś bariera nie do przekroczenia, ale wiązanie się z 15stolatką? Serio? Czy taka dziewczyna poza dupą coś wnosi i czy w takiej sytuacji w ogóle można nazwać to związkiem, a nie relacją zapoznawczo-por00chawczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi

Może nie będę obiektywny na wzgląd różnicy wieku moich rodziców, nawet gdyby ta różnica wynosiła nawet 25 lat, choć moi rodzice zapoznali się gdy mama miała 19 lat a tata 32, także mama już była pełnoletnia, w każdym razie nie miała 15 lat. W tym wypadku jestem w stanie zrozumieć dość istotne różnice wieku w związkach, lecz jak zaznaczam powinny zostać spełnione następujące warunki:

1. W kwestie fizjologiczno-biologiczne organizmu/ciała jestem w stanie uwierzyć bo już wielokrotnie się z tym zetknąłem. Oczywiście należy przyjąć że człowiek nie jest w stanie zatrzymać starzenia, a 40/50/60-latek nie będzie wiecznym 20-latkiem. Wszystko ma swoje granice w związku. W tym wypadku powinien zostać spełniony punkt2.

2. Tylko osoba młodsza uprzednio nie wiedząc nic o nas jest w stanie ocenić czy ma do czynienia z potencjalnym rówieśnikiem czy osobą starszą. W tym wypadku to osoba młodsza powinna dążyć do związku. Starszy partner powinien być pasywny, bo tylko w ten sposób może się przekonać ile jest wart i czy rzeczywiście jego biologia jest inna od przeciętnego człowieka.

3. Osoba starsza metryką (30+) powinna jednak odmawiać związku osobie młodszej poniżej 18 r.ż. żądając okazania dowodu.

Jeżeli są spełnione następujące warunki to jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi

Chciałem jeszcze zaznaczyć że w 3 pkt chodzi o kwestie moralne jaką starsza osoba powinna wykazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi

Ze mną właśnie jest w podobny sposób. Mam 30 lat, wyglądam nieco inaczej aniżeli na swój wiek, co wiąże się z częstym okazywaniem dowodu, dlatego przeważnie interesują się mną dzieci płci żeńskiej poniżej 18 roku życia myśląc że mają do czynienia z rówieśnikiem. Już nawet nie zwracam na to uwagi. Dla pań 25+ jestem potencjalnie za "młody", a wiadomo że w naszej kulturze lansowany są związki starszego faceta, bo kobieta z wiekiem staje się mniej atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miks

biologicznie normalny, mezczyzni zwykle lubią młode, z koleji chłopcy dojrzałe kobiety, ale kulturowo przyjeło sie mowic że to pedofilia-zbrodnia, tzn wystarczy roczek mniej dla jednej ze stron.

Dnia 23.05.2019 o 23:26, Gość Gość napisał:

Typowa patologia. O ile fascynajce małolaty starszym facetem można zrozumieć o tyle 30 latek chcący związku z dzieckiem to chory człowiek.

używanie określenia 'dziecko' jest nie prezycyjne, bo co innego 'dziecko' kilkuletnie, a co innego nastoletnie i co innego kilkudziesiecioletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×