Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

To było Tak... Wczoraj.

Polecane posty

Gość Kokurokum
Ale jeśli dwojgu ludzi źle ze sobą to po co się męczyć? Na złość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggg1
No z tego co pisał Pendzior to tylko jemu było źle a nie im dwojgu, napisał przecież, że żonie jest dobrze tak jak jest. Cwaniaczek z niego, u siebie wad nie widzi. Wystarczy, że żonę zdradził przed ślubem, to chyba o nim dobrze nie świadczy. Dziewczyna młoda była to i zakochana. Teraz chce być taki "uczciwy", że dopiero sobie znajdzie kogoś jak się rozstanie. Żona się wyprowadziła, ale rozwodu jeszcze nie mają, a on już znalazł zastępstwo w postaci wirtualnej Julii. Owszem, żony na razie nie zdradzi, bo dzielą go kilometry z Julią, to tylko zdrada wirtualna. Jeszcze jakiś czas temu chwalił się, że jego małżeństwo jest idealne, ile osób pisało, że nie ma związków idealnych? ale on głuchy był. Poza tym jeszcze jedno, żona jeszcze nie zdążyła się wyprowadzić o on wkleja zdjęcie swojej klaty, jaki to on męski i szuka aprobaty wśród kobiet, zostały mu jeszcze resztki godności bo tych portek nie zsunął do końca, żeby pokazać jakiego ma pendziora, a nuż jakaś chętna się znajdzie.Ten facet to desperat. Nieraz czytałam jego wypowiedzi i zdawał się być normalny, ale to tylko zdawał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj ale temat upadł
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbanel
kibicuję Pendziorowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi napisała, że już jakiś smoli do niej cholewki. Ponoć czekał na taką sytuację jaka nastąpiła. Chcecie, to się męczcie w swoich związkach zamiast podjąć jakąś decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iskierka247
wystarczy przeczytać ze zrozumieniem idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowane jajka
znalazłeś sobie pannę, żona też kogoś znajdzie (jeśli już nie ma) - wszystko kończy się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życząca
I oby twoja żona znalazła normalnego faceta i była w końcu szczęsliwa, tego jej życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie intryguje skąd wyskoczyła Julia. Wybacz autorze, odwiedziłam temat jakis czas temu i skończyłam na etapie usilnych prób rozmrożenia małzonki, a po jakims czasie zaglądam, małżonki nie ma a pojawia sie julia. Może dla mnie streścic w kilku zdaniach co zaszło w miedzyczasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisała do mnie maila gdy już podjąłem decyzję. Wtedy w ogóle weszła w temat. I tak się toczy... A właściwie pędzi... Obiecuje wam niezapomnianą lekturę... Nastąpi tak nieoczekiwany zwrot akcji w temacie, że nie uwierzycie... A jednak to prawda. Wszystko to, co tu pisze. Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, nie siedzę w temacie, ale na first look wygląda, jakbys miał w szufladzie gotowe skrypty na najblizszych 5 odcinków :D A jaki gatunek serialu oglądam? Love story? Horror? Erotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już farsa , Julia a co na to wszystko Twoj mąż ,tez juz kogoś ma ,czy nadal nie swiadomy ,że został wyruchany przez Pendziora ? Poprosze o wartką akcje ,już mi sie oko zamyka a noc taka dluga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendzior "Napisała do mnie maila..." Czyli mam rozumieć , że Ty się w mailu zakochałeś ? Spotkaliście się już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaśląsk
Pendzior,nie osądzam,nie krytykuje,chciałam jedynie powiedzieć,że Ty naprawdę czułeś/czujesz brak bliskości,skoro @mógł Cię tak zauroczyć.Widocznie żona naprawde nie okazywała Ci zainteresowania,smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam już, znacie mnie
dominika napisz do niego, może i w Tobie się zakocha, tylko koniecznie napisz, że ma umięśnione plecy, uda, klatę i co tam jeszcze, on się od razu "zleje" i Cię pokocha na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaśląsk
pisałam już znacie mnie, dlaczego miałabym do niego pisać? Jeśli czujesz taką potrzebę pisz ty ;-) ja to co chciałam mu powiedzieć,powiedziałam,a on układa swoje życie jak chce i co komu do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary człowiek i morze
kibicuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×