Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka z Warty

facet płaci tylko za siebie

Polecane posty

Gość gość
seks też niech będzie pół na pół do połowy, drugie pół ręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro chcialbyscie rownouprawnienia w kazdej sferze to czemu sie nie czujecie odpowiedzialne rowniez finansowo....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu to facet musi dawać a kobieta tylko brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze jesli od czasu kobieta nie wyjdzie z inicjatywa siegniecia do swojego portfela to facet z pewnoscia moze sie poczuc jak frajer ktorego kobieta wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiaramastrojarni
My rozliczamy sie co do grosza. Doslownie. Jestesmy razem pol roku. Dotad on placil za mnie 3 razy. 1. kawa biala 6zl, 2. woda mineralna 4 zl. 3. kawa biala 6zl. Potem kiedys, mialam wrazenie, zasugerowal, ze te randki go duzo kosztuja. Osiagnal cel. Zaczelam placic sama za siebie. Jesli robimy zakupy to dzielimy na polowe, ale doslownie co do grosza. I to on to tak oblicza. Ja nie mam takiej schizy, zeby rozliczac jogurt za niecale 3zl czy reklamowke za 8gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiaramastrojarni
A jednoczesnie on nie oddaje mi kasy za szampon do wlosow, za zel pod prysznic, papier toaletowy, ktorego uzywa. Nie daje mi kasy za prad, za wode, ktorej uzywa. Ale wlasnie juz obliczylam ile bedzie mi winny za to. Byc moze zgodze sie, aby zaplacil w 2 ratach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanujaca kobieta potrafi zaplacic za siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanujacy się facet sprząta po sobie, umie sobie zrobić jeść i zająć się dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partner to nie ojciec nie musi płacić za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie zgadzam się z większością z Was aczkolwiek nigdy nie pozwoliłem wyciągnąć dziewczynie pieniędzy, a gdy miała jakieś obiekcje i chciała ponad wszystko zapłacić to mówiłem jej ok, dziś ja zaprosiłem Ciebie więc ja płacę, następnym razem zaprosisz mnie to zapłacisz. Mimo to wówczas czułem się nieswojo, od kiedy mieszkamy razem, mamy wspólny budżet, nigdy się nie rozliczamy, po prostu skoro jesteśmy razem nasze problemy i finanse są wspólne to wydaje mi się naturalne, a sam znam takie sytuacje kiedy kolega rozliczał się w sklepie ze swoją dziewczyną co do grosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfgnsfh
moj facet podobnie, a nawetgorzej bo to ja za niego placę gdzie on ma pracę i wiecznie nie ma siana! kupuje mu browary , wszystko :O A jak On za cos zaplaci to wylicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 21:08: bardzo dojrzałe podejście. . gość z 21:14: zmień faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×