Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorotka_84

Premia za Konto 600 zł w mBanku - co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość Dorotka_84

Witam Drogie Forumowiczki:) Czy słyszałyście o nowej promocji mBanku (premia-za-konto.pl) ? Ostatnio natrafiłam na nią szukając odpowiedniego dla mnie rachunku osobistego, wydaje się być dosyć ciekawa, bo można zyskać dodatkowe 600 zł prosto na konto. A nie ukrywam, że za taką kwotę można już zrobić niezłe zakupy;) Okazuje się, że nie trzeba zrobić niczego nadzwyczajnego, otwieramy tylko eKonto w mBanku i z niego korzystamy. Na początku myślałam, że pewnie w praktyce to nie będzie takie proste, ale byłam zdziwiona, gdy po otwarciu rachunku od razu dostałam pierwsze 60 zł. Teraz czekam na kartę i będę mogła dzięki korzystaniu z niej otrzymywać następne pieniądze. Czy ktoś już skorzystał z tej oferty? Czy sądzicie, że to dobre rozwiązanie. Ja jestem zadowolona, bo zarobię dodatkową gotówkę i to za nic tak naprawdę:) Jeśli ktoś jest ciekawy polecam tą stronę, dosyć prosto i fajnie jest opisane na czym polega ta promocja - premia-za-konto.pl. Pozdrawiam :) Oby więcej takich ułatwień nie tylko w kwestii bankowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.o.ś.ć
Wiesz, co ci powiem, że nie wierzę, że dzisiaj, ktoś w dobrej wierze daruje ci 600 zł., to nie rząd, tylko życie i to szare. A jak już ci da ktoś, to na czymś sobie "wyrówna" z nawiązką. Takie jest moje podejście do prezentów, za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka_84
Oczywiście, że zyska - nowych klientów i to wystarczy. Jednak jest teraz ogromna konkurencja więc każdy bank musi jakoś zachęcić ludzi, że ich oferta jest "najlepsza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No pewnie, że nie za darmo
:) przeciez 'pani_marna_spamerka_iepskiego_banku' napisała, że musisz korzystac z karty i płacić za jej obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×