Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

tradycyjny temat o niczym cz.2.

Polecane posty

gratuluje umiejętności logicznego myślenia poraziła mnie do głębi, no naprawdę szczerze zazdroszczę, szacun... acha słysząc o skłonności do nadinterpretacji iksa i notorycznym doszukiwaniu sie we wszelkich postach sposobu na dotarcie do niego... informuje zainteresowanych ze: (ach wiem wiem ze jest to dość szokujące) ale nie interesuje mnie jego osoba wiec Ty Iksie tez może to zakoduj już teraz.. Za pozdrowienia dziękuje przekaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę zmienić swój schemat dnia, albowiem zaprawdę najlepsze rzeczy na kafe dzieją się, kiedy śpię... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co by taki duży Maciuś
ciał na urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imieniny. Chcialbym czytnik kindle, wode bo mi sie konczy, krawat, ksia,ke, playstation, nowe sluchawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz ze nie umiem czytac
widzisz? :classic_cool: to nici z prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz ze nie umiem czytac
tak ładnie prosisz skseruję ksiakę i nia Cie obdaruje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz ze nie umiem czytac
cos do kuchni to moooze te od kucharzyka proś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wcześniej za Szczerego, a jeszcze wcześniej za Komisia. A potem ja olali... x zapomniałaś jeszcze o mało stanowczym :) przypominam ci iftar , że to wciąż tylko kafe:) a ty dalej nie możesz przeżyć, że zawsze cieszyłam się większą sympatią co fajniejszej męskiej części kafeterian:) i nie! wcale nie widać w tobie ani grama zawiści :) swoją drogą co z wami baby jest nie tak? z tobą, nadzią i wam podobnymi:) skoro ktoś was nie trawi lub nie zauważa to albo latajcie za nim albo go olejcie ale nie wyżywajcie się rykoszetem na jego koleżankach:) trochę honoru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje dużą deskę
kuchenna, żebyś mógł w nia walić tym tępym lbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz ze nie umiem czytac
dlaczego ike mnię nie lubi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""no tak tradycja żabcia poszła przyszła orange" Też miałem wcześniej takie wrażenie, ale myslałem że mi się wydaje, ba, gotów byłem posadzać sam siebie o tworzenie teorii spiskowych..." ­ to metody ike, nie moje :) ­ nie zamierzam udowadniać, że nie jestem wielbłądem. ale specjalnie dla ike to mogę być nawet zawsze szczerym, a co mi tam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L ja nikogo nie lubię :) jestem starą zawistną znołlajfowaną mściwą pindą :) na dodatek rudą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiazke mozesz podeslac na maila. O desce tez mysle, ale takiej grubej jak maja ci faceci z programow. Ike lubie bo jest mila i sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz ze nie umiem czytac
moooze ale dawno dawno temu, chyba wtedy, kiedy grzeczna byłam, mnię lubiłaś, tak ? ino tylko potem jakoś jak innych, przestałaś wiesz, że to smutne :( :classic_cool: wiem kto lubi rude ale nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, czy ja może niechcacy kogoś nie zauważam? Tak tylko, z ciekawości, nie żebym martwił się o ike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O desce tez mysle, ale takiej grubej jak maja ci faceci z programow" ­ szukasz czegoś, czym będziesz mógł skutecznie jebnąć sobie w łeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike nie musi się uciekać do takich pierdoł żabciu:) żegnać, się udawać że idzie, jest zajęta, nic jej nie obchodzi,ma dystans itd i pierdolić pod pomarańczą bo wstyd się przyznać, że nie umiesz odpuścić bo co jeszcze ci wszyscy kafeterianie powiedzą !!:D x a tak a propos tego waszego dystansu:) obie ostatnimi czasy próbujecie podgryzać mnie jakobym nie odróżniała reala od forum i siedziała tu na maksa w celu wyżywania się ja jednak nie mam - jak co poniektórzy- potrzeby siedzenia tu ani o 5 rano ale o 3 w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga, podaję przepis na obiad kafeteryjny! ­ zupa - flaczki z żaby, które wypruła ze mnie babcia ike. ­ drugie danie - ziemniaczki obierane przez maciusia (obieranie okupione stratą czterech palców), pieczeń z dorodnego iksowatego / potrawka z kociny - do wyboru, surówka z dodatkiem rudej czupryny, której pewną część wyrwałam ike ­ deser - kisiel z iwonki z dodatkiem soku owocowego. i arszeniku. ­ gotował: kucharz, który przypala kaszę i jest słynny w kręgach ikowo-iftarowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz ze nie umiem czytac
nie wiem jak mam sobie z tym nielubieniem przez ikus, poradzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, żabeńko:) nie mamy ze sobą nic wspólnego:) chociaż zapewne chciałabyś :) niestety:) jest takie słynne kafeteryjne powiedzenie: " z gówna kija nie ukręcisz, z gim-gówna nie stworzysz ike" czy jakoś tak albo inne:) " prędzej piekło zamarznie niż gimgówno zmądrzeje" ale pracuj nad sobą ważne , że chociaż się starasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L skocz:) i zabierz ze sobą żelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×