Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mania_91781

jaka diete stosowac jesli chce sie schudnac?

Polecane posty

trenuje z Ewa Chodakowska by schudnac i chce wyeliminowac z menu jedzenie ktore mi szkodzi i hamuje chudniecie ,ale nie wiem jakie to produkty? pomozcie musze zrzucic 6 kg . Waze 66kg a mam 172 cm wzrostu po porodzie ciezko dojsc mi do wagi jaka mialam przed ciaza czyli wlasnie 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz podcinac
no wlasnie jak tyu schudnąć kiedy jedzenie jest takie pyszne :o ja też ćwicze i po prostu mniej jem, nie stosuje żadnej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trenuje w taki sposob ze wykonuje z Ewa cwiczenia znalezine na youtube 30 minut dziennie a po 2 tyg bd cwiczyc 45.. narazie nie ma efektow bo to dopiero 5 dzien;D ale jestem pewna ze bd bo treningi daja wycisk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak probuje ale przy malym juz spalam troche kalorii i ciezko mi rezygnowac z czesci obiadu bo wiem ze za godzine bd jeszcze bardziej glodna;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz podcinac
ja ćwicze z tiffany rothe, uwielbiam te ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz podcinac
dopiero 2 kg teraz waze 63, przy 168. chcialabym tak 59 ważyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz podcinac
ja kiedyś to zawsze niedowage miałam i tak mi się zmieniło :( no, ale nie jest jeszcze tak najgorzej, najwazniejsza mobilizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mobilizacje zeby nie miec tych boczkow i oponki;D chce sexi wygladac w jeansach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja duzo suchudłam na Dukanie ale czy to zdrowa dieta nie jestem juz do tego tak przekonana.Najlepiej to chyba MŻ.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja boje sie tej diety bo podobno wykancza organizm . nom i trzeba sie wrecz glodzic a ja mam malego synka i nie moglabym tak bo nie dala bym rady sie nim zajmowac;( ja bym chciala wiedziec co wyeliminowac z menu ? co najbardziej tuczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×