Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ni kura.

KURA DOMOWA To drugie, obok Tłumoka udomowione przez człowieka zwierze

Polecane posty

Gość Autor, a nie autorka
Co do konkursu - chyba temat na głównej trzeba umieścić :D. W każdym razie autorka definicji z pierwszej strony ma spore szanse na wygraną - jeśli tylko nie każe jej szukać w google :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni kura.
Niektórzy zbyt poważnie wszystko biorą:) Troszkę wyluzujcie;) Mąż mnie nie zostawił,hehehe. Jak pisałam temat założyłam dla rozluźnienia, bo wszędzie tylko walki kura-kontra mama pracująca:) Ale nie wszyscy potrafią traktować forum rozrywkowo, zbyt mocno to przeżywacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuRki się ovbrażają
te co tak jadą na autorkę to są kury i jeszcze raz kury. Są stare i zgorzkniałe wiec one bawic sie nie potrafia wszystko biora na powaznie,wspolczuc dzieciom i mezom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahaha numer 1
Pasuje to do kury. No kobitki kurki kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja żona się zalicza
Identycznie,aż rzygać sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyycki
hmm to jestem rasową kurą domową. Na dodatek codziennie robię "kokokokoko" :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoko euro spoko:P
hahaha głupie kurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHA ZOBACZCIE!!!
Nazwa: Rasowa Kura Domowa Opis: Kura domowa to standardowe wyposażenie domu każdego tradycyjnego mężczyzny. Podstawowe umiejętności kury to: gotowanie, sprzątanie, przeciętne wyszkolenie seksualne (na wszelkie wybryki zapraszamy do agentury), budzenie, pranie, cerowanie oraz inne prace domowe, o których wiedzą już tylko kury domowe (ale tylko te rasowe!). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pie****e ale cyrk:)
Hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura domowa jest nudna i
dosć głupia aby pojsc do pracy. Kto by z nia chcial pracowac. Ona moze pracowac na farmie i jaja znosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kura i mi zle
i chyba poszukam pracy na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny temat 10/10
ale kury sie nie wypowiedza bo gotuja obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyfytftd
malo kur tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
wy chyba cofnelyscie sie w czasie,albo wiochmenki z awas nieziemskie i bierzecie za wzor swoje matki,typowe kury domowe. Czasy sie zmienily ,drogie kolezanki,kura domowa w tych czasach to zupelnie inny klimat. jaki K..uur...wa fartuch??ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie pisz kazdy wie
ze kura to kura z fartuchem:D zajechana od dzieci zmeczona wykonczona i nie ma z nia o czym gadac, bo ona zupa ogórkowa, dziecka kupa zielona,sklep chleb za 2 zł, kolacja przypalona itd itd nudy nudy nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe biende te kury
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHA ZOBACZCIE!!!
http://kurde.pl/art.php?ID=376 Nazwa: Rasowa Kura Domowa Opis: Kura domowa to standardowe wyposażenie domu każdego tradycyjnego mężczyzny. Podstawowe umiejętności kury to: gotowanie, sprzątanie, przeciętne wyszkolenie seksualne (na wszelkie wybryki zapraszamy do agentury), budzenie, pranie, cerowanie oraz inne prace domowe, o których wiedzą już tylko kury domowe (ale tylko te rasowe!). Kury pomimo tak wielu zalet mają jeszcze więcej ewidentnych wad: teściowa, zrzędzenie, naturalne tendencje do strojenia się, brak zdecydowania, a także bardzo często: próżność i zakłamanie. Utrzymanie dobrze ułożonej kury nie jest zbyt kosztowne. Wystarczy średniej klasy telewizor, nieźle wyposażona kuchnia oraz cotygodniowy zestaw prasy kolorowej. Pomimo dosyć wysokiej ceny kury trzymane są powszechnie w większości gospodarstw domowych. Cena: opłata w USC - 84,50 PLN obrączki - 2x150 PLN z własnego złota (lub 60-80 PLN za każdy gram złota) przyjęcie weselne na 35 osób - 2500 PLN lub normalne wesele - około 130 PLN/osobę (z alkoholem) garnitur - można pożyczyć od kogoś ubranko na pannę młodą (garsonka+buty+jakaś bluzka) - 350 PLN bukiet dla panny młodej + ozdoby na samochód - 80 PLN fryzjer + solarium dla panny młodej - 100 PLN szampan + odegranie marsza w USC - 50 PLN często jeszcze do tego "co łaska" - ? PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wonski
Znowu!!!!! Autoko nudziaro! Odpusc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHA ZOBACZCIE!!!
A jak zawsze mąż na tym traci, bo kura kosztuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni kura.
Weszłam na chwilę, ale nie czytam wszystkich bo dużo tego prócz tego wyżej i się uśmiałam:D To jest zabawne ale wiemy że w dzisiejszych czasach jest różnie i są różne kobiety siedzące w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni kura.
Znajdę chwilę to poczytam może;P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHA ZOBACZCIE!!!
Bo to jest zabawne:D Kto poważny ten na wesoło nic nie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heya kurki co dziś robicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hee z***bisty tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21 lutego 2013 o 11:09, Gość ni kura. napisał:

KURA DOMOWA To drugie, obok Tłumoka udomowione przez człowieka zwierze. W przeciwieństwie do Tłumoka, Kura Domowa nie sprawia człowiekowi większych problemów. CECHY CHARAKTERYSTYCZNE Charakterystyczną cechą kury jest fartuch. Znajduje się on w tym samym miejscu, co torba u torbaczy. Stąd przypuszczenie, że fartuch jest nie do końca wykształconą w toku ewolucji torbą, przez co o kurze domowej zwykło się mówić, że jest niewykształconym torbaczem. Drugą cechą, po której można łatwo rozpoznać to zwierze, jest sposób poruszania się. Kura domowa nie potrafi bowiem ani chodzić, ani latać. Potrafi za to się krzątać. Czyni to zresztą bez przerwy przez cały dzień. ODŻYWIANIE Kura domowa żywi się tym, czym żywi się człowiek. Sama potrafi też zdobywać pokarm, którym koniecznie! pragnie się podzielić z człowiekiem. Ten jednak nie zawsze jest skory do wyrażania pochwał w stosunku do tego, co mu kura podstawi pod nos (lub przyniesie w zębach). ZALETY HODOWLI Kura domowa jest jednak zwierzęciem pogodnym i cieszy ją już sama obecność człowieka w domu. Krząta się wtedy ze zdwojoną energią. Potrafi przynieść kapcie, podać gazetę, a nawet czasem dać głos. Chociaż zwykle daje ten głos kompletnie nie wtedy, kiedy trzeba i bez sensu na dodatek. Ale czego można się spodziewać więcej po niewykształconym torbaczu.

Poprostu Super, trzeba być mądrym  inaczej człowiekiem aby tak napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 22 lutego 2013 o 10:14, Gość kura domowa jest nudna i napisał:

dosć głupia aby pojsc do pracy. Kto by z nia chcial pracowac. Ona moze pracowac na farmie i jaja znosic

Pięknie, było trochę tematów w ciàgu kilku lat poniżających panie zajmujące sie domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość Ona napisał:

Pięknie, było trochę tematów w ciàgu kilku lat poniżających panie zajmujące sie domem

A co jest poniżająego w pracy na farmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze chciałam mieć kurę domową, albo kilka kur. Niosek. Ale w bloku to nie bardzo da się to trzymać. Sąsiedzi mogą gdakania za bardzo nie lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×