Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

Czarny gdzie ja się zgrywam? Gdzie napisałam, że jestem ładna? Już ustaliliśmy, że jestem stara i brzydka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny, skoro mówię że jest piękna i skoro mnie zauroczyła, to logiczne że musi być ładna, ale boii się facetów, musiał ją ktoś skrzywdzić. Moorland też jest piękna, do tego ma ładną i młodziutką siostrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny co chwilę mnie obrażasz i twierdzisz, że to moja wina, że nie zdałeś? Nie przesadzaj bardzo Cię proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kiedy BSA wypowiada się o mojej siostrze mam ochotę parsknąć z jego hipokryzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- No fakt, powiniem to sobie zostawić dla siebie, przepraszam Moorland- Nie moja wina że jesteś ładna i masz ładną siostrę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowy gdzieś uciekł, moje wyspy opustoszały :D VICTORINOX Tylko Ty nic o mnie nie wiesz, więc to tylko takie gdybanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę to co non-stop mówisz o ludziach o niearyjskiej urodzie to nigdy nie nazwałbyś mojej siostry ładną. :) Zastanawia mnie tylko po co cały czas to powtarzasz, dobrze wiem, że nie masz pojęcia jak wyglądam, chociaż udawałeś, że masz moje zdjęcia (pytanie skąd :D), a tym bardziej mojej siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerz przejawiasz dziwną fascynację czarnoskórymi/śniadymi i ciągle mówisz coś o seksie z mężczyznami. Czy Ty próbujesz przez pisanie o kobietach zrealizować swoje własne fantazje czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Ty wiesz swoje, ja wiem swoje, od razu mówiłem że masz jakiś uraz do facetów i jest to najprawdopodobnie próba gwałtu i miałem rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX Skąd wiesz, że miałeś rację ? Przecież to nie są potwierdzone przez Ciebie w żaden sposób wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog - to było tak, wracałaś z Biedronki w Warszawie, bo tam dużo cudzoziemców, i napadł Cię jakiś ciapaty. Na szczęście uratowali Cię neonaziści sączący piffka w pobliskim parku. To było 6 lat temu, w piątek, o godzinie 16.37 :D I najprawdopodobniej mam rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Nie potrzebuję potwierdzenia, aby to wyczytać w twoim sposobie pisania i tym co cię przeraża, martwi, szokuje itp. Jesteś książkowym wzorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, w Wielkiej Brytanii na podstawie posiadania prawicowych poglądów odbiera się dzieci rodzinom zastępczych. Oficjalny powód to członkostwo w Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa, co świadczy o rasiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA - wiem, że tylko raz wstawiłam na facebooku swoje zdjęcie profilowe, gdzie i tak średnio można było zobaczyć twarz. Więc wiem na pewno, że fantazjujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooorland, kurcze to już wszyscy o tym wiedzą?:) VICTORINOX Ehh i tak sobie nie dasz wmówić, że się mylisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA - boi się sama w nocy po lesie tułać to znaczy, że ktoś ją próbował zgwałcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny po co tak wypytujesz o moją domniemaną urodę? Co to za różnica jak wyglądam, inne obelgi dobierzesz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Sama przecież pisłaś o stopie itp, dobra, idę spać, bo widzę że już mnie nie lubicie. Dobranoc wam piękne Aryjki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX Przeciez nie jesteś tak delikatny, ciekawi mnie tylko, skąd takie wnioski. No z tym stopem to fakt była niemiła sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdzie nie uciekłem. Na Piętaszka się nie nadaję to siedzę cicho i patrzę, jak inni prężą klaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiesz, jak potrafię obrzucać obelgami. Ciebie trochę nawet lubię, ale nie chcesz mi się pokazwać. Cała banda prawików Ciebie widziała tylko nei ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog - on to wszystko zmyśla, naprawdę. Zbiera szczątkowe informacje i potem dorabia historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz "Cała banda prawików Ciebie widziała tylko nei ja." A czy to nie ty przypadkiem pisałeś, że nie bzykałes od wakacji ?? Ogier sie znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah ja tu nie widzę prężących się klat :) Zresztą postanowiłam, że jednak brak Piętaszka jest wskazany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×