Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

VICTORINOX to wyżej było do Ciebie, ani słowa się na Twój temat nie wypowiedziałam, bo to moja prywatna sprawa co myślę. Ale dziękuję za kolejne epitety, pewnie znowu powiesz, że to ja Cie obraziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX Gdzie ja się komuś podlizywałam? Napisałam, ze jeżeli się czuje urażona, to nie musi rozmawiać z daną osobą, proste. No chyba, że słowo dobranoc odbierasz jako podlizywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX Może zanim kogoś zaatakujesz, to przeczytaj co pisze, bo znowu mnie zaatakowałeś w sumie nawet nie wiem dlaczego. Suką nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Woman, jemu pokazywałaś zdjęcia, a mi normalnemu człowiekowi nie chcesz. Mówiłem, że to debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog - nie pogadasz :D Ja ma dzisiaj jakiś blog artystyczny. Miałam pisać raport, a znowu mi się nie chce. Siedzę i suknie ślubne przeglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX Matko znowu się zaczyna, Nie możesz spraw z Moorland sobie sam załatwiać ? To są sprawy miedzy Wami, nie mieszajcie mnie w to. Jednak szanuję Twoją decyzję skoro nie chcesz ze mną rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerz - ja stanowię zagrożenie dla samej siebie, co dopiero dla emerytów. Fog - sorry za problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kurde, już było normalnie a tu proszę znowu jazda cholera wie o co. Już normalnie można było pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Anglii mógłbym żyć tylko w Londynie. Klimaty wielkomiejskie zastąpiłyby pojebaną brytyjską aurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klimat wielkomiejski...taaa.... Fog - nie przesadzaj z tym normalnie, cała rozmowa wczoraj była o fotkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun - no siedzi w głowie, ale póki co nie w zmaterializowanych planach :D Za to pomarzyć dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA - nie powiedziałam o tobie nic nieprawdziwego. Twierdzę, że gnojek jesteś, nigdy nie twierdziłam inaczej, za to ty bujasz się jak listek na wietrze, raz mnie wyzywasz, za chwilę w dupę mi wleźć próbujesz bez masła i na siłę do mnie piszesz. Więc się z łaski swojej odpierdol, bo za łatwo cię sprowokować żebyś ze mną rozmawiał. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX Kurcze nie rozumiesz, że wasze kłótnie powinny być wasze? Już wczoraj normalnie pisałeś o tych kajakach itp. i była normalna rozmowa, to teraz zaczynasz znowu u mnie jazdę, zamiast rozmawiać. Moorland, nie cała dyskusja była o fotkach, bo wcześniej była rozmowa o wyjeździe i podróżowaniu. Dopiero czarny się uwziął na jakieś fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerz - jest jeszcze parę naprawdę dużych miast (oczywiście nieporównywalnie do Londynu). Mnie to jednak nie pasuje... Njun - w Anglii, w Polsce nie wiem nawet jak miałabym się za to zabrać. Poza tym większość ewentualnych gości byłaby jednak stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wielkiej Brytanii jest jakiś ruch narodowy, czy Anglicy są skazani na upadek przez kulturę multi-kulti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun - oboje najbliższą rodzinę mamy tutaj, a jakichś odległych cioć i wujków nie ma sensu ściągać. Nie chcę mieć wielkiej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny - jest BNP, których nikt nie lubi (oficjalna partia polityczna) i za nimi się ciągną wszelcy narodowcy ze skrzywieniem. Poza tym jest jeszcze partia o której sam wspominałeś (UK Independence), przy czym na moje oko pomysły mają dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willim wallace
Zaproscie też rob roya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×