Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

Czarny Rycerz, skoro Ci inne zobojętniały to co masz takie ciśnienie na zdjęcie WomanInTheFog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny jakoś nie zauważyłam tego Twojego nawet trochę lubienia :) Cieszę się w takim razie, że nie widziałam jak faktycznie umiesz obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog - ale powiem Ci, że udostępnianie swoich zdjęć to często kiepski pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooorland miąłam tu zdjęcie raptem tydzień, jak się zorientowałam kto tu przesiaduje to usunęłam, kurcze może już zostawmy sprawę mojego zdjęcia. Bo już mam dość tłumaczeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog - nie musisz się tłumaczyć, ale po prostu za złotą zasadę trzeba przyjąć, że ZAWSZE może się jakiś wariat trafić. Kiedyś był temat gdzie autor pytał forumowiczów czy mają czyjeś zdjęcia. Jeden debil wstawił fotkę z neta podając ją za mnie, a BSA posunął się na tyle daleko, żeby pisać o naszej niegdysiejszej, wyimaginowanej przyjaźni kiedy wysłałam mu moje zdjęcia z których opisywał moje włosy, a nawet biust. Niektórzy ludzie są chorzy, zawsze trzeba brać to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny wytłumacz mi po ci Ci wiedzieć jak wyglądam, skoro jestem i tak stara i do tego rozwiązła jak to określiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niektórzy" to są zdrowi, a większość tutaj jest chora. Po tych obserwacjach "ukułem" swój nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooorland, no nikt jakiejś obcej fotki nie wstawi jako moją :) Skoro wszyscy wiedzą jak wyglądam, to wiadomo, że to nie będę ja :) No dobrze opisywał i co z tego czy ktoś uwierzył? Do tej pory widać obracałam się na normalnych forach, gdzie nie było takich ludzi, co komentują czy obrażają i co ważniejsze, większość ma fotki :) Poza tym jestem sobą taka sama jestem w świecie realnym nie mam potrzeby grać, więc nikt mi nie zaszkodzi, już na pewno nie na takim forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny, ale mi Twoja nota do szczęścia nie jest potrzebna. Zresztą niczyja nota mi nie jest potrzebna mam lustro i sama wiem jak wyglądam, zresztą opinia na temat wyglądu mi jest jak najbardziej obojętna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię, żeby ktoś wierzył, ale dla mnie to niesmaczne. Pomijam już jego ciągłe wyzywanie mnie od dziwki, a mojego faceta od impotenta. Zakładał parę tematów gdzie "opisywał moją historię", oczywiście zmyślając i generalnie łaził za mną mniej-więcej tak natrętnie jak za Tobą. Chociaż to jak się miesza kiedy pytam go o jakieś szczegóły jest zabawne (gdyby naprawdę wiedział jak wyglądam podałby jedną, bardzo charakterystyczną cechę, a nie ogólniki które sama pisałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? Nie pamiętam. ;) Tu nawet jak się przychodzi zdrowym, to zostaje chorym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooorland przecież nikt nie karze Ci z nim rozmawiać, skoro czujesz się tak a nie inaczej. Ja chyba bardziej na poważnie odebrałabym takie przykre słowa od kogoś kogo znam osobiście i ta osoba tez mnie zna ( wtedy wie dokładnie jak sytuacja wygląda) Niż od kogoś z internetu, kto nic o mnie nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja twierdzę, że jestem zdrowy. A co do normalności. Określ "normalność" to Ci powiem czy jestem normalny. W każdym razie nie żebrzę o zdjęcia, nie robię dziecinnych intryg, nie obrażam i nie wstawiam cudzych zdjęć. N początek wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny, no ja Twojego zdjęcia nie widziałam, to nie wiem czy krążyło :P Więc jesteśmy kwita ja nie widziałam Ciebie a Ty mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowy, no to już jakaś normalność przez Ciebie przemawia :D Co dla mnie znaczy normalny? Nic wygórowanego, po prostu człowiek, który nie traktuje internetu jako środka do wyrzucenia z siebie nieczystości jak w toalecie. Taki z którym można porozmawiać normalnie i na poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×