Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

a no to luz, bylam na slubie gdzie cala rodzina panny mlodej musiala ściągnać z Polski i Wysp na Cypr, bo stamtąd był Pan Mlody, chociaż oboje mieszkali wlasnie w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że wesele (właściwie bardziej obiad i jakaś muzyka) to dobry pomysł. Skoro goście już coś dla mnie robią, czyt. przychodzą na ślub to wypadałoby ich ugościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, że tematy weselne mnie nie bardzo interesują to życzę wszystkim podróżnikom i wyspiarzom dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun - weź pod uwagę, że ja swojej rodziny po prostu nie znam. Więc ani po nich się nie spodziewam przyjazdu, ani samej mi specjalnie nie zależy. Poza tym przy zapraszaniu rodziny wpada się to "kogo jeszcze wypada wziąć", a ja chcę cichą imprezę gdzieś w ładnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny - związki nie polegają na tym, żeby kogoś łapać, byle by było. Trzeba jeszcze chcieć z tą osobą być, a znalezienie kogoś kto nam będzie pasował wcale nie jest takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, e bezludna wyspa to nie taki zły pomysł:P Chyba, że przypłyną goście weseli akurat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ rozmawiajcie sobie o weselu, bez przesady, żadną gospodynią nie jestem. Zresztą Czarny już spełnia swój szantaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym przy zapraszaniu rodziny wpada się to "kogo jeszcze wypada wziąć", " nie zrozumiałam tego fragmentu. Mnie osobiscie tez sluby i wesela nie interesą , bo mam juz za sobą, ale ogolnie to calkiem mily temat, jak jest fajna para i zamierzaja sie pobrać, to fajnie jest na luzie poruszyć kilka pozytywnych przeciez kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog - dlatego lepiej zmienić temat. Nawet można do wycieczek wrócić. Jak dla mnie temat wesel wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Zomo, jesli to przytyk, to sam do nich należysz, wlasnie przyplynąłeś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun - chodziło mi o to, że musiałabym zaprosić masę osób, żeby kogoś dla zasady nie pominąć i modlić się, żeby jednak nie przybyli :D Ostatnio miałam w ten sposób gości, nie wiem jak pomieściłam ich w mieszkaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny a u facetów jest taki okres, że wypominaja kobietom wiek co świadczy o tym, że Nawet te zdesperowane nie zaliczyły ich do kategori: "ktokolwiek":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nju...Ja nie przypłynąłem tylko desantowałem się z motolotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przybyłam w niebieskiej budce telefonicznej (jacyś fani Dr. Who obecni, może?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja męcze ostatnio seriale do piratów róznych. Nju a co na to liana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Annie German wreszcie ktos nakrecil film o tej ciekawej osobie, oczywiscie Ruskie, bo ją kochali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×