Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

Miewam ciągle skojarzenia, bo od wakacji tego nie robiłem. Ale dla tej dziewczyny co dzisiaj poznałem jestem w stanie wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooorland, właśnie problem jest, że to nie jest lato :( Gdyby było lato, to już bym była z namiotem w pociągu i udała się w miejsce, gdzie na pewno byłabym sama. A ja teraz potrzebuję naładowania baterii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog - wiem i rozumiem. Sama nienawidzę zimy, a już na pewno nie zimy w mieście. Strasznie to dołujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny a możesz w takim razie swoich erotycznych wizji nie wmawiać mi? Wiesz, nie każdy myśli tylko o seksie, w zasadzie mam mnóstwo lepszych tematów do przemyśleń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog - złamana noga zapewni Ci trochę czasu sam na sam z telewizorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooorland no popatrz nie pomyślałam o tym w ten sposób :D Nie wiem jednak czy moja chęć pustelniczego spędzenia odrobiny czasu, aż tak jest wielka, aby się łamać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megakorniszon
Ja też chciałbym na bezludna wyspę pełną pieknych nagich kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pier,,, kółko wzajemnej
adoracji pitolenie o niczym i tak kolejne 1000 stron jestescie uzaleznieni nie macie prywatnego zycia tylko wogóle masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pier,,, kółko wzajemnej
ADORACJI pitolenie o niczym przez 1000 stron nie macie prywatnego zycia tj uzaleznienie zyjecie tylko tym co napiszecie tu smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megakorniszon
hehe...do 1000 brakuje jeszcze ok tysiąca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany
ME TOO ILL HAVE A ISLAND TOO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale pewnie to cię zasmuci, albo wrecz wkurzy. Dodam że ja naprawdę wiem gdzie jest wyspa, prawdziwa, bezludna wyspa, każdego roku tam jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm coś mi się kojarzy Twój nick, ale aż tak widać mi nie dokuczyłeś/dokuczyłaś abym to zapamiętała. Chyba poszukam aby sobie przypomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Ja ci nie dokuczałem, ale ty to odebrłaś inaczej. Ale nieważne.. W Krakowie masz idealne warunki do popłęnięcia na swoją "wyspę". Skoro lubisz surwiwal, to spłyń wisłą do morza, zajebista przygoda, a dziś sprzęt pływający kupisz za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Widać Ty jakoś to odebrałeś inaczej, bo ja nawet nie wiem za co mogę Cię nie lubić. Zresztą nie ma na tym forum nikogo, kogo bym nie lubiła. Co najwyżej mam obojętny stosunek co do niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcslk
BSA:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VICTORINOX jesteś BSA ? Jeśli tak, to grubo się mylisz, znam parę osób, co trochę Cie lubią, więc już nie bądź taki skromny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- od jutra masz przecież wiosnę, odczujesz już w czwartek, a na początku marca już 15 stopni na plusie. A najlepsza pora na taką wyrawę to majówka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jakoś nie wierzę w te 15 stopni. To kim jesteś i czemu Cię nie lubię? Kurcze na prawdę nie kojarzę abym Cie tu widywała. Zresztą wiadomo jaki marzec, dziś 15 stopni na plusie jutro mróz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×