Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

luzer co ty tak literujesz, to jakieś znaki dymne? :P W pasku przeglądarki ostatnie zero zmień na 1 i Ci się pokażą ostatnie wpisy. Pisałeś ostatnio, że koniec z mężatką, nie pamiętam już gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i pisałem coś takiego, raczej chciałem zapomnieć. Zobaczymy, na razie może ma jeszcze u mnie jakieś szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog - to nie tyle czucie się urażonym co zniesmaczonym, jak Ty zdjęciami które Ci wysłano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Czy ja jestem wyrocznia odnośnie tego czy mężczyzna jest atrakcyjny? Dla mnie atrakcyjność to nie twarz, więc Twoje zdjęcie i tak nie wiele tu wniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobił się kącik fotograficzny a miało być o ucieczce od szarości dnia codziennego w piękne, ciepłe miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooorland, hmm ja to rozumiem, dlatego mówię, że nikt nam nie każe rozmawiać z osobami, które nas w jakiś sposób zniesmaczyły. Ja nie pisze z tym człowiekiem maili i prędzej bym sobie palce połamała niż odpowiedziała mu nawet na normalnego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman, ja wyślę pierwszy, a ty odeślesz. O Twoim wyglądzie publicznie nic nie będę pisał, a ty o moim będziesz mogła (ale bez wrzucania). Wystarczy, że raz byłem pijany i wrzuciłęm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj filmy za darmo
filmy online za darmo dużo nowości czasami prędzej niż w kinach!!! http://kinolive.pl/pp/wts30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowy, no co ja poradzę, że temat zszedł na fotografię :D W sumie to trzeba wziąć jakiś aparat na tą wyprawę :) Jako gubernator się zgadzam, nawet możesz zająć ze swoją Piętaszkową jedną wyspę, będę tak wspaniałomyślna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog - lubię podnosić sobie adrenalinę. Trochę z przymrużeniem oka go traktuję i jak pisze w miarę normalnie to odpowiadać mogę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny to już znasz opinię o swoim wyglądzie skoro tu wrzuciłeś. Moja opinie nic nie znaczy i powinna Ci być obojętna. Nie rozumiem, czemu tak bardzo chcesz to moje zdjęcie. Wiele osób już Ci pisało jak wyglądam, więc nic ciekawego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooorland, to już tylko zależy od Ciebie z kim rozmawiasz :) Ja tylko wyraziłam swoje zdanie o tym jak traktuję ludzi, którzy mnie w jakiś sposób zniesmaczyli. Ponieważ z Twojego postu wyszło, że masz jakiś żal do niego i tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jej nie widziałam, nie jesteś jedyny. Wszystko fair. Temat zamknięty :P Ja tymczasem spadam, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O łaskawa Pani, dzięki za zgodę na osiedlenie :) Problem w tym, że musiałbym szukać Piętaszkowej a będzie z tym problem jak u Ciebie z Piętaszkiem. Wolę więc dla siebie inne rozwiązanie. Wolałbym jakąś przytulną norkę dla siebie do której bym wracał kiedy bym chciał. Wychodziłbym pogadać z obcymi ludźmi o 4 literach Maryni, pozwiedał bym fajne miejsca a jak by mi się znudziło to do mojej norki :) Można wprawdzie dać ogłoszenie typu: "wezmę Piętaszkową na wycieczkę na Karaiby w zamian za miłe towarzystwo" ale wiadomo kto się zgłosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog - nie do końca. Przede wszystkim myślę, że to dzieciak. Dlatego go czasami podkręcam :) a teraz naprawdę zmykam, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowy, to da się zrobić. Tratwa będzie to też można się spotykać na ogniska wspólne. Ciekawe kto by się zgłosił po takim ogłoszeniu na Piętaszkową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×