Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

Taki już tego urok. Podobnie skończyli książęta z wieży czy córka cesarza Kaliguli (roztrzaskana o ścianę czy bruk...coś takiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchy Goi mi wczoraj if przypomniala, tez dobry Elzbieta z Kate Blanchett Krolestwo z tym elfem, duzo jest ciekawych produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wchodzi Syberiada Zaorskiego ale po zwiastunie widze ze ckliwy chociaz uwielbiam tego aktora co gral Popieluszke, niesamowicie gra, glosem tak modeluje ze ciary mam po kregoslupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego filmu o Elżbiecie nie mogę przetrawić, za dużo naciągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny był film "Generał Nil". Była scena jak zabronił pisać żonie list o ułaskawienie, bo ułaskawienia piszą winni, a on byl czysty. Jebani komuniści zabili taką genialną postać 8 lat po wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mocny film i swietna kreacja Olgierda Łukasiewicza Moor, po prostu uwielbiam eteryczny magnetyzm Kate;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nowe Westerplatte tez mi sie nie podoba po zajawkach nadęty Zebrowski i dziwne efekty specjalne, nie moj gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser pomarańczowy
Dobranoc.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że wczoraj na wyspach był seans filmowy:D Żałuję,że przyłączyć się nie mogłem :classic_cool: A w ogóle to witojcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za blisko moją przycholowałem ,bo i u mnie pogoda barowa,a ja niestety nie w barze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ,że tylko pogoda przeszła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks, a cóż mogło więcej przejść, masz jeszcze jakieś niesympatyczne rzeczy czy zjawiska na swojej wyspie?:P luzer, Ty masz obsesję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Syberiady, to opinie są bardzo różne, nie mniej zamierzam w przyszłym tygodniu iść na ten film, wtedy ocenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co zrobić. ;) Czrnemu Rycerzowi i BSA już chyba całkiem odbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzer kto kogo dręczy? Jak na razie to Czarny się uwziął :P Zresztą w Twojej sytuacji, to też Ty łazisz za mężatką, więc to Ty dręczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kobiety są podstępne i specjalnie kuszą, żeby nie było widać, że kuszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo kobiety są podstępne i specjalnie kuszą, żeby nie było widać, że kuszą." I za to nas kochacie :D I przyznajcie, że sami sobie nie wyobrażacie, że może być inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luz nie zmieniaj tego topiku w topik jakich milion na kafe, czyli narzekanie, to ma być optymistyczny temat :) isk, gdzie uciekłeś, wpadaj do mnie na wyspę z racji pogody na partyjkę pokera i gorącą herbatę z rumem, jak przystało na wyspiarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiemu zaproszeniu odmówić nie sposób :D Pokerek i herbatka z rumem jak najbardziej:D O innych plusach nie wspomnę ,by o podlizywanie posądzonym nie być :D:D:D Ostatnio zdecydowanie więcej czytam niż oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×