Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

A kto ci każe wysyłać na wszystkie ??:classic_cool: Ok,to Ty wysyłaj ,a ja wskakuję do łódki i odpływam do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad, to ma do rzeczy, że muszę i tak i tak siedzieć w pracy, nie mogę sobie wyjść. Skoro mam prace przy komputerze i mam czas tu zaglądnąć, to nic nie tracę z pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad nie siedzę cały dzień na necie, tylko przy komputerze. Wczoraj na przykład w ogóle mnie tu nie było do popołudnia. To wszystko zależy, ale też są dni kiedy muszę pracować w niedziele, czy sobotę. Ogólnie wolałam pracować w określonych godzinach niż tak jak teraz, bo pracuję dużo więcej. Fizycznie tez pracowałam w swoim życiu, więc wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Dziwna ta twoja praca, że większość godzin spędzasz na kafeterii, nie wiedziałem że tak wygląda robota grafika komputerowego, to lepsze chyba niż praca w urzędach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda praca ma swoje plusy i minusy, ja teraz na przykład jeszcze pracuję nad projektem a jest 21:30 i jestem już zmęczona. Szczerze to ze łzą w oku wspominam prace gdzie szłam na 8 godzin i wychodziłam, w domu zajmując się swoimi sprawami. Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty zwiad wierzysz
ze foka pracuje?hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to trzeba mieć jakiś kurs grafika komputerowego czy jak? Po z tego co wiem, to studiów informatycznych nie masz, wiec trzeba mieć kursy, czy wystarczy być samoukiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duża część takiej pracy to myślenie, najpierw trzeba mieć pomysł. Czasem jest tak, że czas goni a Ty masz w głowie pustkę, lub wymyślisz coś ale klientowi się to nie podoba i trzeba obrać nową koncepcję gdy ta stara właśnie według Ciebie jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam porobione kursy, plus praktykę dość dużą. Zaczyna się od pierdół, głównie przez znajomych załatwianym, jak już masz porfolio to możesz ubiegać się o pracę. W tej branży liczy się to co pokażesz, nie to jakie studia skończyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Zalezy jaka praca, ja miałem taką robotę, że mnie szlag trafiał, szefa pojebanego że masakra, a robota tak kijowa, że też masakra. Najlepiej pracować sam na siebie, z tym że trzeba być wygadany, a ja taki nie jestem, to też roboty malo ma, ostatnio co prawda nie narzekam, ale widzę że jest coraz gorzej, w sumie w wakacje to mogę być bez pracy i wtedy było y super a na jesień znów coś załapać. Na zachodzie jednak żyje się dużo łatwiej, w miastach też, a na zadupiu to zawsze z robotą jest przewalone. Ty mieszkasz w Krakowie, wiec ci dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ja jeszcze sobie dorabiam w domu naprawiając komputery, więc to tez trochę czasu zajmuje, ale jakaś tam kasa z tego zawsze wpadnie. Teraz jeszcze się zastanawiam nad otworzeniem platformy dla sklepów internetowych. Serwer już mam, tylko czasu mało aby to sfinalizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam dzisiaj myślenie, jak PBW, tyle że on ma dobrą pracę. Przesilenie wiosenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad w sumie to prawda, gadane trzeba mieć. Teraz pracuję dla firmy, gdzie dostaję projekty, natomiast wcześniej sama musiałam klientów szukać. Zresztą jak otworzę ten sklep internetowy, to tez będę musiała znaleźć klientów. Do tego nie musisz mieszkać w dużym mieście. Wystarczy umówić się telefonicznie i podjechać do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Ja nie umiem gadać przez telefon, fuchę załatwia najczęściej mój kolega, który mnie potem kantuje na kasie, ale co zrobić, lepiej zarobić mało niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu feministki? Nie uważam się za feministkę, no ale to moja subiektywna ocena. W sumie charakter chyba mam niezgorszy, przynajmniej w realu raczej wszyscy twierdzą, że jestem bardzo staromodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
Fogi, zima ma wrocic, zakryje krakowskie syfozy ale o namiocie na razie zapomnij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×