Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

A może byłoby bardziej kolorowe itd itp?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może, niestety nigdy się tego nie dowiem :D Choć może na szczęście, nie wiem czy chciałabym być bożyszczem tłumów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrząc na stopkę ,to wszelkie warunki spełniasz :D tylko proszę się nie obrażać:D wiem ,że to nie jest twoja samoocena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok iks, bez przesady ja się nie obrażam ot tak :) I wbrew pozorom poczucie humoru też mam, a mój opis kafeteryjny bardzo mi się podoba :D Zaskakujące jest jak ludzie nie mając żadnych informacji i moim życiu osobistym dorabiają sobie teorie :) W takim razie przemyślę, czy nie zostać politykiem, z takimi cechami idealnie się nadaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,jeżeli co innego myślisz,co innego mówisz i co innego robisz ,to do polityki się nadajesz wyśmienicie :D na kafe ,to większość ,to świetni specjaliści od psychologii ,a mawet psychiatrii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no to może być problem z polityką :P Coś mi wiosna uciekła z mojego regionu, przyszła narobiła nadziei, pobudziła i poszła, typowa baba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm tak? Nie spotkałam się z czymś takim u faceta :D Dobrze wiedzieć, dzięki kafe coś się dowiem o stosunkach męsko-żeńskich i będę mniej zielona :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jaka to nieoceniona skarbnica wiedzy i mądrości niekoniecznie ludowych??:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz czego żałować albowiem to miejsce przyspiesza starzenie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, dopiero teraz mi to mówisz???? Lecę po krem na zmarszczki :D Rozumiem, że to dlatego wyglądasz na 70 lat?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki o Boska ,że mi ujęłaś całe 10 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież wiem i dlatego podziękowałem:D 10 lat mniej ,to kilka niebieskich tabletek też mniej :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu się z tobą nie zgodzę:D Wypowiedziałaś się z pozycji kobiety na temat masochizmu mężczyzn,a ja z pozycji mężczyzny o masochiźmie kobiet więc jest równowaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie,to moja wyspa tonie w słońcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wyspa dziś tez była okraszona słońcem :) Do tego 10 stopni, więc piękna pogoda. Przeglądam na allegro kajaki, dziś widziałam niedaleko mnie sklep łowiecki, może zapytam tam w poniedziałek o to czy maja takie kajaki. Widziłam na wystawie, że oprócz broni maja tez namioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh nie chcę o tym pisać. Uprzedzam od razu domysły pomarańczek nie chodzi o faceta. Możemy nawet porozmawiać o Twojej mężatce, muszę w kimś pogadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to da, że pogadasz? Robię teraz zadanie z francuskiego. Muszę napisać krótką historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×