Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

Hmm co to da? Nie będę siedzieć i się dołować :) Francuski zawsze bardzo mi się podobał, może się go kiedyś nauczę, teraz uczę się japońskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy bym się jakichś azjatyckich języków nie uczył, ja się europejskich nie moge nauczyć. To ma być krótka historyjka, mam podanych kilka słów, które muszą być w niej. Napiszę o młodym angielskim facecie, który jedzie do Paryża pociągiem drugiej klasy, ponieważ bardzo lubi kolej, a jest bardzo bogaty. Czuje sie samotny. Na peronie spotykaq piekna Francuzke i zagaduje do niej. Jednak ona widzi, ze wysiuada z drugiej klasy i nie chce go przez to poznac, bo mysli, ze jest biedny. Tragiczna historia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie to nieco biograficzne i przypomina moja podroz do Francji na zbiór owoców. W sklepie z owocami morza sprzedawała piękna Manon, ale nie dawała oznak zainteresowania biednemu polskiemu robotnikowi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dziewczyna też będzie Manon. ;) Będzie próżną studentką Sorbony i modelką po godzinach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno. Ale ja tam sporo przychodziłem i pracownicy się chyba domyślali. Widziałem jakieś uśmieszki. Jeden gość pokazał do mnie na nią głową zawołał ją, żeby mnie obsłużyła itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No wiesz, po młodym facecie z reguły widać jak jest zainteresowany :) Ze starszymi jest gorzej, bo się maskują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczy sie tak, ze ja wyzwie od dziwki, za to zostanie skazany na 3 dni robot publicznych gdzie spotka interesujacych ludzi i bedzie szczesliwy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pomysł pewnie tak, ale błędy będą probablement. Pośmiejemy się chociaż. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz na czysto :) Tak napisałeś, co mi tu opowiadałeś? Jak tak, to koniecznie mi potem opisz jaka reakcja była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. :D Zobacze czy cos zmienie jeszcze. Na czysto jutro. Napisze rekacje nauczycielki. Użyłem też słowa dziwka/k...a. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wpływ kafe. Ona pewnie tkiego opiwiadania jeszcze nie slyszala na lekcji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tę dziewczyne spotka jednak w pociagu. Ona mu powie, ze pociagi sa dla biedoty i jedzie nim ostatni raz. On powie ze pociagi sa wspaniale i ja wyzwie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śłonko,słonko i jeszcze raz słonko,a autorka zapewne już w kajaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś nie narzekałem :) A jak twoje zakupy sprzętu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj w tym sklepie co napisałam w sobotę, ale nie mieli takich kajaków. Patrzę na allegro i czekam za radą zwiada do kwietnia, aż sezon się zacznie, może wtedy coś się znajdzie. :) Namiot mam już, w zasadzie został sam kajak, bo sprzęt cały mam z racji jeżdżenia pod namiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie. Myślę. że to będzie decyzja bliżej wakacji jak już mniej więcej będę wiedziała jaka pogoda w danym regionie ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda ,to zawsze loteria więc nie przywiązuję wagi do prognoz i jakoś zawsze mam pikną pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz każda metoda dobra ,jeśli przynosi rezultat przez nas oczekiwany więc wypracowanej metody się trzymać powinno :classic_cool: Czarny jesteś jak wrzód na dupie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×