Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

iks hmm a jak to jest mieć wrzód na dupie, z autopsji takie porównanie?:P Moja metoda przynosi jak na razie zamierzony przeze mnie efekt, wyjazdy pod namiot nie wymagają żadnych wcześniejszych rezerwacji, więc wybór miejsca może odbywać się na ostatnią chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie z autopsji :D:D:D:D ale nie będę przeczyć,że takowe "sąsiedztwo" musi być dokuczliwe :D:D:D:D tak też twierdzą ci ,którzy wrzód na dupie mieli i jakoś im wierzę na słowo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiące litrów whisky przez przypadek wyciekło do rynny w winiarni firmy Chivas Brothers w szkockim mieście Dumbarton. Jak oświadczyła firma, „okropny incydent miał miejsce w tym tygodniu z winy jednej z nocnych zmian, które pomyliły gotowy napój alkoholowy z pewną zużytą substancją. W rezultacie ta ostatnia została, a whisky zutylizowano. Cóż za marnotrawstwo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skandal i cała zmiana powinna wylecieć z roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm podejrzewam, że pewnie zostali zwolnieni, i na pewno obciążeni kosztami. W końcu tysiące litrów whisky to już niezła kasa popłynęła do ścieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olać forsę ,ale ten trunek!!!!!!!!!!! Żeby wspomóc producenta zaraz po pracy pójdę i zakupię Chivasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba :D:D:D Egoizm na pierwszym miejscu :D Z resztą jak u każdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to?? Przecież twoich damskich drinków spijał nie będę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w mordę :D A skąd taka ocena mojej nieskromnej osoby????????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tradycja wstępnej złej oceny (zresztą słusznej :D) mojej osoby zachowana :D:D:D Spoko ,nie obrażam się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no widzisz, czyli nie zaburzyłam Twojego postrzegania świata i ludzi poprzez nadmiernie dobrą ocenę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka by ona nie była ,to zawsze potrafię odebrać ją tak żeby mój egoizm był nasycony :D:P Poza tym chyba lepiej być pesymistą i się rozczarować mile niż optymistą i się rozczarować niemile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja, też preferuję miłe rozczarowania niż odwrotnie. W sobotę pójdę z pesymizmem obstawić totka, może mile się zaskoczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,a nawet ,jeśli nie wygrasz ,to niemiłego zaskoczenia nie będzie,czyli jeden stres mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) Kurcze ale by mi się przydała taka wygrana. Mam fajny pomysł na biznes, ale jak pomyślę, że miałabym wziąć kredyt, to jakoś mi zapał przechodzi, zwłaszcza w takiej sytuacji gospodarczej jaka jest obecnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszę cię i powiem ,że nie jesteś osamotniona w swoim marzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem. :) Aż się teraz rozmarzyłam, choć niestety wiązałoby to się ze zmiana miejsca zamieszkania, ale jestem gotowa na takie poświęcenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak ,to pozostaje ci tylko dawać sobie szansę co losowanie lotto :) Nawet kciuki trzymał będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czegoż się nie robi dla siebie oraz zamożności :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no jak będę obstawiać co losowanie to zbankrutuję. Nigdy nie wydaję więcej na totka niż wygrywam w przeciągu roku. Wszystko zapisuję i co najwyżej mogę wyjść na zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj z tym bankructwem bo 3 złocisze raz na tydzień ,to daje 156 złociszy na rok ale aż 52 szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×