Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

iks, to oczywiste, że funkcjonować trzeba i w jakimś stopniu się przystosować. Jednak nie siedzę na tyłku i jak się z czymś nie zgadzam to walczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No koryto też ma swoją pojemność i wielkość :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog i dobrze. Ale walczyć można w różny sposób, niekoniecznie z siekierą w dłoni :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dÓÓpa
____________________________ÓÓ________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się,że jako kobieta masz lepszy oręż :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co już przy pomocy tego mózgu wywalczyłaś dla ogółu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm trszke mi sie udało między innymi niższy czynsz u mnie w kamienicy, bo miasto chciało się zrobić zbyt pazerne i myśleli, że szaraki nie będa wiedziały co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały ogół ale jedynie co mogę powiedzieć ,to brawo.:) i nie podlizuje się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drogi nie od razu Kraków zbudowano, cegiełka do cegiełki i zbuduje mur:) Kiedyś jeszcze o mnie usłyszysz, wtedy sobie pomyślisz, a gadałem z nią na kafe :D Zresztą to nie jedyne rzeczy, ale nie będę się tu chwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skromność przede wszystkim :classic_cool: No ale chylę czoła,za to ,że tobie się chce ,no i fakt fajnie będzie znać choćby wirtualnie, jakaś celebrytke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny nie wyśle, już Ci to kiedyś powiedziałam:) Było zdjęcie ogólnie dostępne, mogłeś wtedy patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha będę zapamiętana na wieki :P Nie no luz, mam nadzieję, że sobie po cichu będę robić co mam do zrobienia. Jakoś nie rajcuje mnie sława i czytanie o sobie w tabloidach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż się dziwicie ?? Przecież wiadomym jest ,że rozum rzadko kiedy idzie w parze z urodą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak ale rozum ma to do siebie ze mozna go cwiczyc i dzieki temu podniesc swoja wiedze tzlko niestety wiekszosc kobiet uwaza ze jak juz wzgladaja dobrze to to im wystarczy do znalezienia sobie odpowiedniego partnera. Druga strona medalu jest taka ze wiekszosc mezczyzn szuka sobie kobiet ktore nie sa inteligentniejsze jak oni sami. Biorac to pod uwage oraz odsetek debili w naszym spoleczenstwie uwazam ze brak inteligencji u kobiet jest bardziej dyktowany wiekszym popytem na malo inteligentne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×