Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

czyli większość mężczyzn wg twojej teorii ,to debile:D:D:D No cóż od zawsze byłem w mniejszości ,bo za debilkami nie przepadam i nawet na jeden numerek bym takiej nie chciał :D:D:D Rozumiem jednak twój ból jako przedstrawiciela większości :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog wiesz ,jakoś cię rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dÓÓpa
Tak piszą PAWIE...........szum pawich piór....................... Czarny Rycerz Ogólnie gardzę większością społeczeństwa. Dzielę ludzi na inteligentnych o jakiejś wiedzy i zupełnych debili. Kryterium to czy da radę z nimi rozmawiać. Około 1/3 ludzi do czegoś się nadaje, reszta to banda prymitywów. puszysz się PAWIU............ciekawe jakie masz umiejętności....? poza wiedzą książkową..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dÓÓpa
Tak piszą PAWIE...........szum pawich piór....................... Czarny Rycerz Ogólnie gardzę większością społeczeństwa. Dzielę ludzi na inteligentnych o jakiejś wiedzy i zupełnych debili. Kryterium to czy da radę z nimi rozmawiać. Około 1/3 ludzi do czegoś się nadaje, reszta to banda prymitywów. puszysz się PAWIU............ciekawe jakie masz umiejętności....? poza wiedzą książkową..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo nie zgadzam się prawdziwy mężczyzna woli kobietę inteligentną, bo to jest jakieś wyzwanie :) Jednak fakt, mało inteligentnych ludzi, nie wiem wszyscy mają studia a tyle głupich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troskliwy wrrr
WomanInTheFog To jak jeszcze ktoś powie, że jestem ładna, to uduszę Jesteś BARDZO ŁADNA i MĄDRA,za to chyba nie udusisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli większość mężczyzn wg twojej teorii ,to debile xx To nie zadna teoria zwlaszcza patrzac na polskie realia gdzie wyksztalcenie ma drugorzedna wartosc a ludzie dostaja dobrze platne posady adekwatnie do znajomosci jakie posiadaja a nieadekwatnie do posiadania porzadanego na dane stanowisko wzksztalcenia. xxxx No cóż od zawsze byłem w mniejszości ,bo za debilkami nie przepadam i nawet na jeden numerek bym takiej nie chciał Rozumiem jednak twój ból jako przedstrawiciela większości xxx skoro juz sie wyzywac chcesz - jestes ciota xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś nad kim bym się chciał wyżywać musi reprezentować minimalny wymagany przeze mnie poziom :D Ty dzieciaku do tego poziomu nijak się nie zbliżyłeś więc nie pochlebiaj sobie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie psujcie mi topiku, to miał być temat o miłości na wyspie bezludnej :D:D Oraz poszukiwaniach Piętaszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś nad kim bym się chciał wyżywać musi reprezentować minimalny wymagany przeze mnie poziom xx Jaki to poziom?? IQ porownywalne do ameby?? :D xx Ty dzieciaku do tego poziomu nijak się nie zbliżyłeś więc nie pochlebiaj sobie xx Masz racje - nie zblizylem sie ale tylko i wylacznie dlatego ze znizac sie do Twojego poziomu nie bede :D Staruszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.Przepraszam i oferuję kiść bananów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale i tam mogą się żmije znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.Przepraszam i oferuję kiść bananów xx Dzieki ale nie przyjme tej kisci. Po co masz drugi raz na drzewo wchodzic i zrywac jak zglodniejesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakbyś rozwiązywała sprawę potrzeb seksualnych będąc sama na niej? Robiłabyś to z gorylami czy innymi małpami czy może wystarczyłby Tobie banan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dla ciebie była ta kiść dzieciaczku:D samozwańczość ,to nie demokracja więc mnie pasi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym zwrocic uwage ze to nie ja tutaj kogos atakuje tzlko ktos mnie a odpierac ataki skierowane w moim kierunku chyba moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się, pani gubernator :P a poważnie to mam ochotę poleżeć na ciepłym piasku i nagrzewać się jak jaszczurka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję wybrać akwen ,na którym będzie ten archipelag ,a raczej gubernator niech takowe miejsce wyznaczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiem teraz jaki ekwipunek przygotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×