Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

e tam nie o ubrania mi chodziło:D jakaś poza bananami strawa też człowiekowi potrzebna o choćby duchowa lub kulturalna :D a i jakowyś specyfik na niespodzianki typu żmija przydać się mogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo, an następny raz jednak proszę pilnować drogi formalnej, czyli podanie i dwa zdjęcia do rozpatrzenia każdej petycji. Niesubordynacja będzie karana :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęcia proszę nie liczyć :p a w łamaniu zakazów ,nakazów i takich tam jestem na prawdę dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy jest masochistą ale dla mnie chłosta to pikuś albowiem żaden bat mnie nie dosięgnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schowasz się na czubku palmy?:P Ok ja znikam na razie, grzecznie mi tu, wpadnę wieczorem zobaczyć kto zasłużył na chłostę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być i palma:D Także się odmeldowuję i udaję się konserwować łódkę i szykować ekwipunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś kobietą, a ja facetem. Ja do swojego lokator mówię per geju a on do mnie per pedale i jakoś się lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny ok, to nie znaczy, że wszyscy lubią jak się ich obdarza taki epitetami, nawet z sympatii :) Ja w ogóle nie przeklinam, więc nie lubię jak się to przy mnie robi, bądź co gorsza o mnie mówi wulgarnymi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAsz język posiada mnóstwo pięknych słów, których większość nie używa, bo wszystko można zawrzeć w łacinie podwórkowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej:) czesc, przyszlam odwiedzić Cie na Twoim topiku, nie zauważyłam go wcześniej, jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej njun, fajnie że przypłynęłaś na moją wyspę, bo wszyscy maja swoich Piętaszków, tylko ja sama sobie sterem i okrętem :D Samopoczucie lepsze, dziękuję, pomału odgrzebuję się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milo slyszeć, znaczy, czytać:) Naprawdę postanowiłaś być sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, skoro mam oczyścić umysł, to chyba lepiej się to robi w samotności :) Zwłaszcza, że kandydatów na Piętaszka brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza, że kandydatów na Piętaszka brak jesteś znakomitą kokietką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, uznam to za komplement :D Wiesz, to raczej żarty, marzę faktycznie o takiej dłuższej chwili odosobnienia. To by mi dobrze zrobiło, tylko jeszcze nie znalazłam odpowiedniego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że posiadanie chęć posiadania Piętaszka u WomanInTheFog świadczy o jej fantazjach erotycznych z murzyńskim niewolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fog - może latem jedź w Bieszczady? Na trudniejszym szlaku prędzej spotkasz "bieszczadzkie anioły" albo niedźwiedzia niż turystę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×