Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

Gdybym miał żyć na bezludnej wyspie z debilem, to musielibyśmy albo podzielić tą wyspę, albo bym go chyba zabił, gdyby się ode mnie nie odczepił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takich po środku. Albo się ma jakąś tam wiedzę ogólną, albo się jej nie ma. Słychać to w dykcji, widać to po sposobie pisania. Jeśli jakaś dziewczyna pisze ze mną nie używając polskich znaków, to już jest spalona, choćby była herubinową blondynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog faktycznie wyszedł ze mnie dupowłaz :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny nie podniecaj się tak :D dla kogoś wszak ty możesz być debilem bez formy posredniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny a co oprócz polskich znaków jeszcze jest wyznacznikiem wartości człowieka? iksik, to już wiemy nie od dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem prawdziwym demokratą i jestem za wolnością i ma prawo tak uważać i nie utrzymywać ze mną kontaktu. Nie jestem lewicowym śmieciem który każe wszystkim ludziom się bratać i udawać harmonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog czy to stwierdzenie miało mnie obrazić?? Jeśli tak ,to nie udało się albowiem sam nie znoszę dupowłazów:D a siebie lubię :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest paradoks kolejny - jestem za prawdziwą wolnością, nie chce wysokich podatków, nie chce żeby państwo ingerowało w życie ludzi, nie chce nikomu niczego narzucać. A lewicowe śmiecie chcą dyktować wszystkim jak mają żyć i nazywają mnie faszystą, który chce zniszczyć wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda władza coś narzucać będzie nawet ,gdyby anarchiści zaczęli rządzic ,to nic by się nie zmieniło:D:D:D:D Władza jest od tego by własne koryto napełniać ,a obywatele to pojebana masa,która tylko ma głosować :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny, nie sądzisz, że każdy ma prawo do swoich przekonań? Moje tez są prawicowe, jednak nie określam mianem śmieci kogoś, kto ma inne. To się nazywa tolerancja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog jak to się mówi ,kariery nie zrobiłem, właśnie dlatego ,że dupowłazem nie byłem,nie jestem i nie będę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tolerować tych, którzy mają mi dyktować jak mam żyć? Najgorsze jest to, że mówią na co mają iść moje pieniądze. Którzy robią wysokie podatki dla pseudorówności społecznej, z czego większość tych podatków jest rozkradana bądź bezsensownie wydana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie, że cały świat jest lewicowy. Są komuniści, są socjaliści, są socjaldemokraci. I został jeden jedyny kapitalistyczny kraj na mapie świata, ktory ma kapitalizm rodem z XIX wieku. Jak myślisz, jaki będzie kierunek migracji? Wszyscy będą uciekać do tego nieludzkiego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny twoja frustracja niczego nie zmieni ,a tylko tobie zaszkodzi.Może lepiej zastanów się nad przybraniem postawy oportunistycznej?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale nastroje się w Polsce zaostrzają. W końcu jakieś ciekawe czasy. Ja wiem, że po Warszawie i Gdynii następny będzie Gdańsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następne wybory te nastroję stępią.Wystarczy znowu głupiemu tłumowi rzucić trochę kiełbasy wyborczej :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejsze jest to, że w Polsce najbardziej prawicowa jest młodzież. W szkole deklarowanie sympatii dla ONR czy Młodzieży Wszechpolskiej mogło powodować problemy, a teraz studenci wręcz są dumni ze swoich skrajnie prawicowych postaw, przynajmniej na politechnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę aby tak łatwo było stępić te nastroje. Mam nadzieję, że nie mamy aż tak głupiego społeczeństwa, bo inaczej to nic tylko uciekać z tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ta skrajna prawicowość daje?????????????? Młodzi teraz pokrzyczą ,a potem się przystosują i jako urzędnicy łapówy będą brali :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog niestety wg mnie mamy super debilne społeczeństwo i tylko mi wstyd ,że jestem jego częścią. A dowódem na to ,że właśnie łatwo jest stępić nastroje jest to co przez ostatnie lata się dzieje. :o Dużo wrzasku ,dużo krzyku i zero działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks nie każdy może się przystosować, jeżeli coś stoi w sprzeczności z jego osobistymi poglądami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrajna prawicowość da Tobie takie rzeczy (aczkolwiek mam świadomość, że każda władza korumpuje): - będziesz żył w normalnym kraju, gdzie nie ma modelu rodziny dwóch tatusiów i dwie mamusie - będziesz żył w kraju, gdzie podatki będą niskie, ale nie będziesz mógł liczyć na państwo, bo każdy najlepiej dba o siebie - będziesz żył w kraju, gdzie żaden urzędnik nie będzie Tobie Panem, bo zniesie się większość regulacji - będziesz żył w kraju, gdzie ciężka praca nie będzie dla Ciebie katorgą, bo Ciebie okradną w urzędzie skarbowym - będziesz żył w kraju, gdzie będzie pełna wolność poglądów - kara się za czyny, a nie za słowa, jak teraz ma to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałem , ze temat zakończony - a autorka dalej z braku pieje...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog ludzie poglądy zmieniają albo się przystosowują.Ty sama nie przystosowałaś się do tego całego lejantu?? Jakoś funkcjonujesz w tej rzeczywistości więc się przystosowałaś i nie musiałaś poglądów zmieniać. Inni przystosowują się zmieniając poglądy i wsadzając ryj do koryta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver jak zwykle temat jaki ja zakładam kończy się na polityce :P Iks, no to tylko emigracja pozostaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, wszędzie lepiej, gdzie nas nie ma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×