Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Gość Magda i Stefan :)
Dziewczyny ok, tak zadacydowałyście aby nie dodawać wszystkich do prywatnego forum to spoko nie ma sprawy , tylko pewnie niektóre z nas źle zrozumiały ponieważ na wcześniejszych wpisach są informacje o Waszych przenosinach i zaproszenia dla innych dziewczyn do zapisywania się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie 22t i 5d. Ruchy czuje juz od dawna. Będę miec drugą córcie:). Cieszę sie ze topic odżył. Laura jak twoje płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda Quinny chciałam ja, a nie Pattina :) Ja dziś kochane wracam do domu to się dopiszę :) Magda przecież możesz tu pisać :) Dziewczyny z tamtego forum też przecież tu piszą :) Mnie dziś w nocy brzuch pobolewał ;/ Kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nettie właśnie wczoraj byłam na badaniach. 36 tys. tylko. A dodatkowo biorę jeszcze acard ;/ no ale 12 lipca mam wizytę u hematologa, zobaczymy co powie. A u Ciebie jak ? Dzięki za pamięc :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie ma problemu, wbrew pozorom nie jestem wredna i jesli Anuszka82.82 chce dolaczyc to tez zostanie przyjeta. Stronke macie kilka stron wcześniej. Ja dzis dopiero wieczorem/ późnym południem bede w domu to poprzyjmuje osoby, ktore sie zaloguja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie też biorę acard.. zdziwilam się trochę, bo zawsze mi się kojarzył z lekiem na serce.. ale lekarz odstawił mi d*phaston w 10tyg i kazał brać acard.. ze względu na te dwa poronienia.. ale jestem zadowolona bo jest dużo tańszy niż d*phaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan :)
Sorry laura. laura za pomyłkę ;) ... Wiara-w-marzenia dzieki za zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusinka:):):):) acard zbija płytki krwi co ma nie doprowadzać do robienia się skrzepów które doprowadzają do poronień. Ja powinnam brać jeszcze heparynę, no ale jest to zbyt niebezpieczne przy tak niskich płytkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózki espiro szybko się rozklekotują, a poza tym budka jest słabo zabudowana, słabo chroni przed deszczem, śniegiem, słońcem. Bardziej polecam Tako jumper x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 3 tygodnie temu było 10 tys więc nie tak źle. Mi nigdy nie spadły poniżej 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja ;-) Ja jestem w 22 TC, będę miała dwie dziewczynki ;-) Poza tym czuję się lepiej niż wcześniej :) chociaż te upały dają w kość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan
Dziewczyny ponawiam pytanie odnośnie zagranicznych wyjazdów ... Czy któraś była lub wybiera się ??? A jak z lotami samolotem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaa79
Hej wszystkim:) Nie wiedzialam ,ze temat sie troche rozwinal,a to milo. Ja jutro lece samolotem az 8 godzin,nie ma zadnych przeciwskazan ,czuje sie dobrze i jestem w 22 tygodniu.Wzielam w razie czego zasw.od lekarza,ze moge latac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda i Stefan.. myślę że najlepiej zapytać lekarza prowadzącego.. bo nikt inny nie zna Twojej ciąży lepiej.. a każdy przypadek jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu tak cicho ??? :) Magda i Stefan jak tam zdrówko ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan
Znowu nikt się nie odzywa.... U mnie ok, jutro mam wizytę więc napisze coś więcej. Zobaczymy czy płeć się potwierdzi i czy urosła moja dzidzia . I tak jak radziłyście dziewczyny napewno zapytam o te podróże. A powiedzcie mi czy robicie już jakieś zakupy ??? Bo u mnie są takie mega wyprzedaże w mothercare, że nie mogłam się oprzeć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry pie
Witam Z góry przepraszam za zaśmiecanie waszego topiku, mam nadzieje że nie weźmiecie mi tego za złe ;) ukazał się dziś materiał z wywiadem z Eleną Tonetti w języku polskim, a takich materiałów tłumaczonych na nasz język jest niewiele, natomiast informacje w nim przedstawione są tak istotne i ważne, iż uważam, że każda kobieta która spodziewa się dziecka lub je planuje, powinna je poznać, dlatego wkleje ten link gdzie tylko się da, by jak najwięcej osób mogło sią z nim zapoznać. Zachęcam Was bardzo do odsłuchania tago wywiadu, choć może nie jest zbyt płynny bo prowadzony z tłumaczem, ale naprawdę jestem przekonana, że takie sprawy jak sposób przyjścia na ten świat, okresu płodowego oraz pierwszych miesięcy i lat życia, mają kluczowy wpływ na nasz rozwój i determinują całe nasze późniejsze życie i jeśli chcemy zmienić nasze życie, życie naszych dzieci i cały nasz świat, mam taką moc. http://www.youtube.com/watch?v=T6w04-TCExg Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda i Stefan. Juz na pewno zobaczysz co w brzuchu Ci rośnie :) jak najbardziej rób juz zakupy jesli masz ochotę, teraz masz czas zeby sie cieszyć swoim maluszkiem w taki a nie inny sposób :) jeszcze raz zapraszam Cię na tamto forum www.listopadowemamy2013.fora.pl teraz wlasnie zaczynamy z dziewczynami kompletowac listę na wyprawke więc na pewno sie odnajdziemy w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuuusia1125
Witam.Mam problem nie wiem co zrobić.Często czuje się smutna ,przygnębiona bo wydaje mi się ,że mój narzeczony jest strasznie zimny dla mnie brakuje mi z jego strony ciepła i brak zrozumienia .Wkurzam się jak codziennie słyszę nie rób tego bo jesteś w ciąży może nie jedz tego bo jesteś w ciąży od koleżanki bo chwilowo z nią mieszkam słyszę NON STOP wkurzam się bo u diabła jestem w ciąży i to ja noszę tego maluszka pod sercem i wiem co robić czego nie co jeść mam dość rad i porad i budzi się we mnie straszna zazdrość o maluszka nie ze strony narzeczonego ale od innych jak słyszę od koleżanki ciekawe czy nasz maluszek będzie tak płakał albo pomyśleć ze nasze tak będzie sie śmiało podaje głupie przykłady ale budzi się momentalnie we mnie taka dziwna złość i ochota powiedzenia jej że jakie nasze i będziesz miec swoje to będziesz się martwić ale nie chce jej sprawić przykrości ona nie może mieć dzieci :(Czy to wina hormonów czy to ze mną jest coś nie tak ale jak mówię to mojemu narzeczonemu to on mi mówi że mam jakąś dziwną obsesje i patrzy jak na idiotke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguuuusia1125
Jeżeli chodzi o mojego narzeczonego to może ja wymagam zbyt dużo od niego chcę tylko czuć jego ciepło miłość mówi że kocha ale ja potrzebuje zrozumienia że szarpią mną hormony iczasami naprawdę nie panuje nad tym ale nie umiem mu tego wyjaśnić nie obrażając inych kobiet w ciąży naprawdę znam gorsze przypadki potrafią zrobić awanture o to że pościel nie jest w paski tylko w kropki że ser nie jest z dziurami tylko normalny :(czy to tak dużo Mężczyźni uważają że powiedzą kocham cię i wszystko gra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj weszłam tak z sentymentu. Jestem mamusią listopadową 2012:-). Dziewczyny gratulacje, i jak macie jakieś pytania zapraszam do nas, my chętnie pomożemy. Dbajcie o forum, naprawdę pomaga zwłaszcza pod koniec jak się czeka już na poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona/Mama
witam :) jestem mamą październik 2012- trzymam mocno kciuki za Was i Wasze maleństwa. Czytam Was czasem i przypominam sobie swoje emocje sprzed roku. A obecnie sprzedaje ubranka po mojej córci - świetna wyprawka - wraz z rożkiem i przewijakiem- polecam gorąco!!! :) w allegro tytuł córeczka-jesień-zima-0-6M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mamaaaaa
Cześć Dziewczyny! Już pisałam na tym forum, ale jakoś zgubiłam wątek, a później nie zorientowałam się, że temat odżył. :) Mam 21 lat, na imię Agata, termin na 8.11 i spodziewam się chłopca. Mój Synek jest bardzo r***liwy, wczoraj nawet nie mogłam zasnąć i spacerowałam po mieszkaniu, żeby Go "pobujać", ale i tak nie zasnął. Mój mąż się śmiał, że już przyzwyczajam się do nocnych pobudek. Uwielbiam czuć kopniaki Malucha i to jak się rozciąga. Nie wiem, czy Mały wyczuwa kto dotyka brzucha, ale nawet jak się bardzo rusza, a rękę położy ktoś inny niż ja albo mój mąż to przestaje. Co do objawów - mam zgagę co rano i ciągle czuję zmęczenie. Opowiadajcie, co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmirka2_94
Witajcie listopadowe Panie mamy:) ja mam termin na 7.11.2013 ale czuję że chyba zostanę nią wcześniej chociaż mój chłopak mówi że lepiej żeby było 7, a koleżanki że pierwsze dziecko na pewno będzie po terminie. Jak sie czujecie? Ja czuje ruchy w sumie od końca maja i przeważnie wieczorem ale nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka dziecko nie chciało współpracować na USG heh. Teraz najgorsze są skurcze łydek i zgaga:/ i pani doktor na mnie "krzyczy" że odżywiam sie mało wartościowo bo mam coraz to gorsze wyniki morfologii a już ponad 2 miesiące przyjmuję żelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinda1
Czesc dziewczyny:) Ja takze mam termin na 7.11.2013, ale wczoraj gin. powiedzial, ze czuje ze to bedzie wczesniej. Bo termin z miesiaczki mam na 24.10. Moja corcia od poczatku superr wspolpracuje z ultrasonografem:P Bo za kazdym razem ladnie sie obracala- jak do fotografii:D Wiem, ze to dziewczynka od 18 tyg.ciazy. Ogolnie o dzidzie staralismy sie sporo czasu, bo lekarz wczesniej stwierdzil u mnie hormony jak przy menopauzie. Wiec jestem podekscytowana:) Nie wyslal mnie tez na zadne badania, chodz ciagle chodze do niego prywatnie. Sprawdzil tylko czy ma kosc nosowa i polaczone wargi, a wczoraj zmierzyl obwod uda, glowki i brzuszka. Tyle.Mnie tez nie wysyla na zadne badania.Robilam tylko morfologie jak lezalam w szpitalu i w 18 tyg.ciazy. Bo twierdzi ze w zyciu jeszcze sie nakluje, a testu glukozowego tez nie robilam- ciekawe... A juz zaraz 27 tydz ciazy. Chodz z usg wyszlo ze jestem juz w 28 tyg;p nie wiem komu wierzyc. Nasz Corcia juz sie ulozyla glowka w dol i tez mnie tam "smyra" po pecherzu. Mam nadzieje ze juz zostanie w takiej pozycji- bo mam rodzic naturalnie.ufff...Spie malo -czesto odwiedzam toalete. Czasami mnie cos zakluje w dole brzucha ale to chwilowe. A jak wy sie czujecie? Bierzecie nospe? Bo ja nie. Tylko witaminy dla mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natija89
hej ciezarowki!!;) 26t +3d;) jak ten czas leci;)) z wielka duma prezentuje Hanie;) starszy syn nie jest zbyt zadowolony(5lat i chcial brata) ale przyzwyczaja sie;) od poczatku ciazy przytylam 4 kg ale w cm wychodzi duuzo;/ z objawow jedynie bol przy chodzeniu w okolicach spojenia lonowego ale to normalka;) a jak tam u was waga? drgnela juz? a moze tak jak moja kolezanka juz 11 na +;) pozdrawiam znad morza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×