Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Witajcie :-) czy jest już jakaś mamusia na listopad? mam nadzieję, że szybko będzie Was przybywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie co prawda nie listopad, ale blisko bo połowa października :) Jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka......... ...
wczoraj byl zakladany taki temat. Nie wiem po co zakladac znowu nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekkie skurcze zwłaszcza wieczorem brzuch mnie pobolewa no i piersi masakra...poza tym mam dziś doła, że się nie uda pewnie znowu a u ciebie to pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka - sorry gdybym wiedziała że już taki temat jest to bym nie założyła nowego - nie znalazłam poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż... u mnie nudności, wymioty rzadziej... na szczeście. To moja 1 ciąza więc wszystko jest dla mnie nowością :) na razie nie czuję tego "blasku" o którym wszyscy mowią ale wszystko przede mną. Najgorsze jest to ciągłe zmęczenie, ale to też podobno ma minąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
anuszka82 ja też mam termin z obliczeń internetowych na koniec października/początek listopada :) Jak sie czujesz? i na kiedy termin Ci wychodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam mamuśki! Ja koniec listopada i to pirewszy raz jak Fasolka :) Wczoraj byłam u gin i mówie,że 3 testy ciążowe na 2 kreski i brak okresu. Ale co... okazało się że to jeszcze za wcześnie na badania :( Także mam pare fotek na których nic nie widać i umówioną wizytę za 3 tyg. Tylko kwas foliowy kazała brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj tu moze pomoze
u mnie wypada na środek listopada, już się nie mogę doczekać. Tymczasem umilam sobie oczekiwanie tym: http://www.tinyurl.pl?RECCvFJN Pozdrawiam mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie też zobaczyłam ten temat:) Jestem mamą z listopada 2012. Tez gratuluje! Ale ten czas leci szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traperka :)
heh ja jestem mama z listopada 2008,nie wiem kiedy to zlecialo...spokojnych ciaz zycze i szczesliwych rozwiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsdfgdfg
nowa no ale koniec listopada ?? jesteś pewna ?? bo według mnie na koniec listopada to ty dopiero co powinnaś się starać o malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkim mamom
oczekującym dzidziusia gratuluje, mój synek urodził się 13.11.2012r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfgsdfgdfg no serio :) Jakoś dwa tygodnie dopiero , więc bardzo świerzutko. A że specjalnie się starałam , to co tydzień sprawdzałam no i tu bach 2 kreseczki na 3 testach 23go. Zobaczymy za 3 tyg jak gin cos na usg zobaczy. Będzie mógł określić już który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsdfgdfg
nowa a kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ?? wydaje mi się że jak mineło 7 tygodni to już serducho powinno bić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poza krwawieniami z nosa i zawrotami głowy objawów jakotakich ciążowych brak czasami tylko mnie zemdli i wyczulony węch mam ale nie wiem czy to nie moja podświadomość heh piersi dzień bolą raz tak innym razem znośnie dzisiaj znowu sutki mnie bolały okropnie myślałam że nie wyrobię...ogólnie to czuję się jak na @ dzisiaj u mnie 4t0d(wg kalkulatora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dfgsdfgdfg - miałam 25go stycznia :) A że była druga po odstawieniu plastrów to OWU niewiadomo kiedy była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja się załapie? mam termin na 25 października. ale moze sie przesunąc jeszcze ( dopiero 4 tydzien) . jestem strasznie szczęsliwa i przerazona bo wczesniej poronilam. teraz ciagle sie boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polna gruszka - witam :) byłaś już u lekarza? ja jestem w 5tyg wg OM w środę zaczynam 6ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszka - wszystko będzie dobrze zobaczysz. Ja mam wizyte na 19go i już ma być ponoć serduszko widać. Nie mogę się doczkać. Wydaje mi się ,że już mi brzuch się troche wydynał , też tak macie? Nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza, widział pęcherzyk wykluczył ciążę pozamaciczną. nastepną wizyte mam na 15 wtedy powinno bic juz serduszko :-) mnie mąż powiedział zę brzuch jakiś wiekszy.ja tez zauwazylam ze sie zaokrąglił. bo rozmiar ten sam tylko bardziej okrągly sie zrobił. nie wiem moze mam taką urode. jednym szybciej drugim wolniej widac brzuch.mam nadzieje ze za mocno nie przytyje :-) ale to nie jest najwazniejsze, chce urodzic zdrowego malucha i to moj priorytet. staram sie nie zamartwiac bo to nic nie da. ale strach jest wielki. na poczatku ciagle patrzylam czy nie krwawie. teraz zaczynam troche sie uspokajac. moze lepiej sie poczuje jak zobacze na usg serduszko :-) dzis pierwsze mdłości za sobą , na szczescie wieczorem po pracy.:-) a jak wy sie trzymacie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alistopadaaa
dziewczyny kiedy miałyście ostatnią miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszku
Witam , mozna dolaczyc ? Ja po testach II kreski na wszystkich, do doktora dopiero 20.03. Ostatnia @ 1.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×