Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Pomelka, ja pamiętam ;) Będziemy się kurować razem ;) dzisiaj się nie załapałam na listę do lekarza i muszę iść pod gabinet i się prosić o przyjęcie...żenada, człowiek opłaca ten pseudo zakład ubezpieczeń a potem nawet do lekarza nie może pójść bo nie ma miejsc :/ Nettie, jak widać nie ma co wierzyć w zabobony :) Ja mam właśnie straszną ochotę na słodkie, ale staram się ograniczać, bo potem będzie problem z waga hehe :P a moja cera...tak nie wyglądałam nawet w liceum! makabra... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już będzie dzidzia to szybko zzucisz kg. Ja po pierwszej ciąży ważyła 48 kg a ciążę zaczęłam od 57 kg. Teraz waze 52 ciekawe ile przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny OM miałam 16.02 ... w ciązy jestem bo zrobiłam bete... ale nie mam zadnych objawow nic a nic... ma któras z Was tak??? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam przeczucie ze bedzie chłopak :-) zawsze chcialam miec córke, ale teraz jest mi to obojetne :-) chociaz ciekawa jestem. ja nie wierze ze przez takie domowe sposoby mozna sie dowiedziec płci. :-) nettie a ty jutro na badanie usg , tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nettie, ja tak niestety nie mam...przed pierwszą ciąża ważyłam jakies 66kg i przytyłam prawie 15. Dotąd po ciąży zostało mi 5, więc staruję z wagą 70 :/ Dlatego nie chcę przytyć teraz więcej niż 12. Muszę się pilnować ;) Lisiczka, bez obaw, ja też nie mam żadnych objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajek78 a ty masz jakies przeczucia co do płci maleństwa? dziewczyny, ktore maja juz dzieci czy wam te przeczucia sie sprawdziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w pierwszej ciąży ciągle mówiliśmy "Młody urósł..." :Młody się wierci..." :P ale też chcieliśmy chłopca. No i jest Piotrek :) A teraz mówię Kruszynka a mąż - Marycha :P ale gdzieś tam daleko w głowie mi siedzi Antek... :P ale marzę o dziewczynce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polna gruszka w środę idę do lekarza. Ajek wcześniej mieszkała na 3 pietrze i wynosiła wózek razem z dzieckiem i zakupami i tak kilka razy dziennie bo mąż w pracy i szybko schudlam. Teraz mieszkałam na parterze i chyba tak latwojuz nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Nettie, składam pokłon ;) nie wiem, czy bym tak dała radę, tym bardziej, że mój obecny wózek waży chyba tonę :/ Na szczęście też mieszkam na parterze i jakoś go wciągam po tych kilku schodach :P Ale i tak się boję, jak to będzie w ciąży z brzuchem, czy dam rade. Się okaże :) A a propos wagi...obiecałam sobie i mężowi (ale bardziej sobie), że zaraz po drugiej ciąży ruszam do boju i będzie ze mnie "szprycha" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajek to tak jak ja :-) ja tez marze o dziewczynce, ale skrycie .zawsze duz osob mi mowilo ze bede miala syna i przywykłam do tej mysli :-) dlatego teraz myśle ze to bedzie synek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się okaże już niedługo :) w pierwszej ciąży bardzo szybko było widać, że chłopak, bo Piotras tak akurat się "wystawił", że nie było żadnych wątpliwości :P A teraz zobaczymy :) Aha, i wtedy wszyscy mi mówili, że będzie dziewczynka, w szczególności moje siostry, bo jest nas 4 ;) a ja się upierałam, ze chłopak :) Zobaczymy co mi będą przeczucia mówiły dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałnajs - jestem , tak sobie czytam póki co bo u mnie nic nowego , jutro ide na usg i ma już być widać serduszko. Widziałam na innych forach fajną tabelkę , może też zrobimy? Każda sobie kpoiuje i sie dopisuje i wg terminy i będzieładnie widać kto co skąd i kiedy :) nowanowanowa........31 lat.........03.11......................Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowanowanowa........31 lat.........03.11......................Trójmiasto ajek78.................30 lat.........bd narazie................Poznań Możemy ;) tylko ja tymczasem bez terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Ja w pierwszej ciąży od początku wierzyłam,że będzie chłopczyk. Zawsze chciałam mieć synka. Planowaliśmy z mężem większą różnicę wieku i wymarzyłam sobie,żeby to młodsze dziecko miało starszego brata. Teraz jest mi już wszystko jedno:) w duchu czekam na kolejnego synka:) ale jak będzie dziewczynka, to bedzie równie cudnie. No i bedzie Marysia, tak jak u Ciebie ajek:) Z mezem jestesmy razem 11 lat, 8 lat po slubie, synek ma 5,5 roku. Pozdrawiam wszystkie zakatarzone- u mnie rowniez katar-reaktywacja:( Dziewczyny , robiłyście sobie jakieś badania(poza beta) przed pierwsza wizyta u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się dopiszę nowanowanowa........31 lat.........03.11......................Trójmiasto ajek78.................30 lat.........bd narazie................Poznań Kafeina................31 lat...........12.11.....................Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Mam nadzieję, że pozwolicie się dołączyć ;P. Czytam Was od początku, w końcu postanowiłam napisać... Jako, że piszecie kilka słów o sobie no to ja też wspomnę. Lat 29 (póki co) ;), córa 2,5 l w domu, z mężem po ślubie prawie 3 lata, ogólny staż 13 lat. Ostatnia @ 31.01, TP 07.11 , USG i kolejna wizyta przede mną, dokładnie w przyszłą środę. - objawów brak tak jak i przy pierwszej ciąży oprócz bolących, ogromnych piersi ;) Widzę, że zastanawiacie się nad płcią już... Przy córze na pierwszym USg pamiętam jak lekarz mnie pytał.. jak czuję co będzie , więc mówię że czuję że chyba syn, a on że tętno dziecka jest 150 więc będzie dziewuszka. Dopiero pod koniec ciąży obrócona była tak że wiadomo będzie że faktycznie to córa ;) Są takie gdybania że dziewczynki mają tętna powyżej 140, a chłopcy poniżej. Dziewczyny które mają już dzieci w domu - potwierdza się? Czy nie zwróciłyście uwagi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AaNnKa witaj:) Nie zwróciłam uwagi na to tętno, ale dobrze wiedzieć. Mam wizyte w przyszły czwartek, to zapytam. U mnie również biust powiększył się potwornie, i jest tak wrazliwy na dotyk, na kazdy ruch,ze normalnie budze sie w nocy gdy sie przewracam na drugi bok. Nie pamietam czegos takiego w pierwszej ciazy. Rozmiar swoja droga satysfakcjonuje mnie natomiast bez dwoch zdan. To chyba moj najfajniejszy objaw uboczny ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj AaNnKkAa coś mi się kojarzy z tym tetnem czytałam coś takiego w pierwszej ciąży i u mnie się sprawdziło jest córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelka
Nettie podziwiam :), ja mieszkam na pierwszym piętrze a już się zastanawiam jak ja ten wózek wciągnę na górę. Trzeba będzie kupić lekki :). ajek78 zgadzam się z Tobą. jak muszę iść do lekarza państwowego to mi się słabo robi. kolejki, brak czasu i poszanowania. Szkoda słów. Na szczęście okazało się że mogę wykupić sobie abonament w luxmedzie, więc w ciąży tam będę chodzić. Jakoś tak te wizyty przebiegają w zupełnie innej atmosferze. Mam jednak nadzieję że tym razem obejdzie się bez lekarza i doleczę się domowymi sposobami. Polna Gruszko przeczuć nie mam ale mąż ma nadzieję że jednak synio:). Dziewczyny a skoro już o lekarzach to mam takie pytanie czy wy planujecie jakieś L4? Ja mam pracę zmianową między 9 rano a 21 i jak pisałam wyżej 7 dni w tygodniu, często pracuję po 10 godzin. Mąż, szczególnie teraz kiedy nie czuję się najlepiej bardzo naciska na to abym poszła na zwolnienie, mi tak trochę głupio tak wcześnie w końcu to dopiero 7 tydzień, i sama nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowanowanowa........31 lat.........03.11......................Trójmiasto ajek78.................30 lat.........bd narazie................Poznań Kafeina................31 lat...........12.11.....................Poznań mamusinka:):):)......25lat............12.11....................Tychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tętno 120 wiec wychodz ze synek :-) ja mieszkam na 4 pietrze :-) wozka nie zamierzam wnosic ale nosidelko i dziecko tez troche waży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowanowanowa.....31 lat.........03.11......................Trójmiasto ajek78.................30 lat.........bd narazie................Poznań Kafeina................31 lat..........12.11.....................Poznań mamusinka ............25lat..........12.11.............. ......Tychy polna gruszka.........28 lat..........04.11.....................Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
nowanowanowa.....31 lat.........03.11......................Trójmiasto ajek78.................30 lat.........bd narazie................Poznań Kafeina................31 lat..........12.11.....................Poznań mamusinka ............25lat..........12.11.............. ......Tychy polna gruszka.........28 lat..........04.11.....................Olsztyn mamalistopadowa.....27lat..........13.11.....................Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
jestem po wizycie u noewgo lekarza i kamień z serca. :) Poprzedni lekarz straszył mnie pozamaciczna a tu prosze- dzidzius jest w macicy :D juuupijajoł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozruszało ;) hej Kafeina :) Fajnie, że Poznanianka ;) ja żadnych badań nie robiłam, lekarz pewnie zleci całą listę od razu i będę bulić :/ Może się coś uda załatwić przez skierowanie w przychodni. Niech chociaż jakiś będzie z nich pożytek :P AANNKKAA Witaj :) i oczywiście gratulacje! Na tętno nie zwróciłam uwagi szczerze mówiąc, ale od teraz na pewno będę zwracać :D Biust mi się na szczęści nie powiększył...chwała Bogu! Bo nie wiem czy bym znalazła stanik na większy rozmiar :P Już było tragicznie przy pierwszej ciąży, a że nie mogę narzekać na brak biustu na codzień, to wierzcie mi, że było co dźwigać i wcale nie było fajnie :/ Pomelka, do lekarza dotarłam, na szczęście nie angina...ufff :) ale przykaz jest leżeć :) No to mężuś sobie wolne załatwił na dzisiaj i się naszym szkrabem zajmuje ;) Jeśli chodzi o L4 to poszłam już po 6 tyg w pierwszej ciąży i teraz też mam zamiar iść od razu (pomijając fakt, że jestem na urlopie zaległym i jeszcze nie wróciłam do pracy :P) nie miałam żadnych oporów, ale to dłuższa historia, a ja już i tak się rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajek... u mnie podobnie z tym biustem, normalnie tez mam nie maly problem i widze ze bedzie to samo co w ostatniej ciąży co skonczylo się niekarmieniem malej bo wogole nie umiala objac i zlapac otoczki wiec mialam nawal, zapalenie i ciecie u chirurga ;( Ja do 13 kwietnia mam wychowawczy, pozniej biore urlop z tego roku i na l4 - innego wyjscia nie mam bo firma w ktorej pracowalam zamknela sklep w moim miescie i miesci sie 200 km ode mnie i to w innych charakterze Co do badan ja dostalam do zrobienia mocz, mofrologie, wasermana i coombsa na pierwszej wizycie wiec musze zrobic i pokazac na kolejnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelka
nowanowanowa.....31 lat.........03.11......................Trójmiasto ajek78.................30 lat.........bd narazie................Poznań Kafeina................31 lat..........12.11.....................Poznań mamusinka ............25lat..........12.11.............. ......Tychy polna gruszka.........28 lat..........04.11.....................Olsztyn mamalistopadowa.....27lat..........13.11................. ....Częstochowa pomelka.................28lat..........02.11........................Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AANNKKAA, ja też miałam duże problemy z karmieniem małego. W szpitalu każda położna miała własną teorię i w końcu poskutkowały silikonowe nakładki. Mały zaczął konkretnie jeść, ale jak potem zrezygnowałam z nakładek, to mały jadł z cyca chyba miesiąc i w końcu przestało mu się to podobać. A mleko ściągałam przez następne 4 i po prostu dostawał z butelki. Teraz już od ok 2 tyg nie karmię,ale mam nadzieję że z drugim maleństwem pójdzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×