Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Gość effy2013
Ja bym nie szła do lekarza, ale jestem bardzo przewrażliwiona- starałam się aż rok. Myslę że lekkie krwawienia mogą sie zdarzyc. W nocy nie mogę spać, mam mdłości ale nie wymiotuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Też mam tak,że w nocy nie mogę spać :) W dzień chodzę zmęczona i mogłabym spać na stojąco, a potem wieczorem nie mogę zasnąć :/ Najlepiej mi się śpi rano ale wtedy mój mały szkrab już mi na to nie pozwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy2013
współczuje że rano nie możesz sie wyspać, pocieszę cie tym że ja też nie mogę pospać rano ale przez tego wielkiego szkraba który winny jest mojego stanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja OM miałam 16.02 - dzis odebrałam druga bete i piękny wynik... bede mamusia po 2 latach starań... udało sie za pierwszym razem na wspomagaczach :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka236
Hej dziewczyny :) Dołącze do Was ale jestem tez na pażdziernikowych bo termin z OM mam na 31 październik a z usg na 3 listopad hehe :) Ja bicie serduszka słyszałam w 6 tyd 4 dniu. Ale naprawde bardzo duzo zalezy od sprzetu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
effy rozumiem że chodzi o poranną chorobę morską? ;) Kropka, witaj :) Gratulacje :) Moja druga beta 1148 więc wszystko jest chyb na dobrej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
dziewczyny a może powinnam zrobić sobie jeszcze raz beta hcg? w prawdzie przyrastała prawidłowo 29dc- 38,8 31 dc- 211 34 dc- 778 ale jak patrzę na te Wasze powyżej 1000... może miałam później zagnieżdzenie? bo nie liczy się chyba wartość a przyrost? Ja w ogóle w okolicach miesiączki mialam...krwawienie więc dołączam do kibitek z okresem w ciąży :P po 5 dniach ustąpiło (w czasie krwawienia właśnie robiłam hcg czy przyrasta czy spada...i przyrastało). Nie wiem co myśleć :( może w pon na hcg? co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
ajek78- ile miałaś odpstępu między badaniami bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
mamalistopadowa masz rację, nie liczy się wartość tylko przyrost. Ja w 45dc beta 150 a dzisiaj jest 49dc i 1148 więc naprawdę spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
mamlistopadowa naprawdę moim zdaniem jest ok, nie stresuj się bo to stres może zaszkodzić Twojemu Maluszkowi. Poczekaj spokojnie na wizytę i spróbuj cieszyć się, że tam w środku jest mały cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy2013
ja bety nie robiłam, ale skoro widziałam na usg to chyba nie ma potrzeby, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Effy jak już masz potwierdzone u lekarza to nie, nie ma potrzeby. Betę najczęściej robią te niecierpliwe co chcą się czegoś szybciej dowiedzieć :P No chyba, ze lekarz z jakiegoś powodu by Ci zlecił, wtedy wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza dzisiaj ciąża potwierdzona 100% 6 tydzień 3 dzień ale nie słyszałam jeszcze bicia sreduszka mam mnustwo lekarstw dz zażycia jestem po dwóch poronieniach za 2 tygodnie 2 usg a narazie badanie krwi moczu i glukozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Hadlanka, super :) gratulacje :) Szybko u Ciebie ta glukoza. Dlaczego tak wcześnie? Trzymam kciuki, żeby tym razem było wszystko ok :) Na pewno będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Może to nie ma znaczenia, nie wiem w sumie. Ja glukoze miałam w trzecim trymestrze. Okropne uczucie, dziewczyny które mają mdłości chyba nie są w stanie zrobić tego badania na początku ciąży. Przesiedziałam wtedy pół dnia w szpitalu :/ a część dziewczyn nie dała rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka236
Glukoza dziewczyny to narazie ta z krwi:) ja juz robilam a ta do picia to faktycznie pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hadlanka ciesze sie ze wszystko w porzadku. w pierwszej ciązy tez mialam zlecone badanie poziomu cukru na samym poczatku i pozniej oczywiscie test obciazenia glukoza czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
witajcie dziewczyny ja też mam skierowanie na badania i tez mam na glukoze...a wymiotów nie mam wogóle i nadal nic nie czuję tak jakbym nie miała żadnych objawów ciązy...a dziewczynki mam takie pytanko intymne czy uprawiacie seks ze swoimi mężami ?Bo mój nalega ale ja mam jakieś obawy teraz żeby sie narazie powstrzymać a jak tam u was w tych sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 13 ja nie mam z tym problemu żadnego:). Gdzieś czytałam że kobieta odczuwa większą przyjemność podczas seksu w czasie ciąży i zgadzać się z tym w 100%, oczywiście jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holoa
witam, mozna sie przyłaczyc? dziewczyny ja czuje sie fatalnie. Niestety do tego wszytskiego sie przeziebilam i od srody lecze sie domowymi sposobami, ale jeszcze katar i kaszel nie przechodzi. Do tego wszytskiego wczoraj doszly wymioty, nie mam w ogole apetytu, wszystki mi stoi w gardle, jem na sile, no bo inaczej bym nic nie jadla... macie moze jakies sposoby na pozycie sie kataru w ciazy? probowalam inhalacji wody z sola, ale po dwoch razach pojawila mi sie krew na chusteczce, wiec sie wstrzymalam... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
dziewczyny mam uczucie takiego "rozpychania" pachwiny, to nie ból tylko takie odczuie które mija jak poleże, co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghkjuhk,j
hej.;] temat nie dla mnie bo ja mam na wrzesien 2013... ;) wydje mi, ze u mnie to jeszcze wczesna ciaza , ale jak juz listopaduwki są to chyba nie jest tak źle. ;] pozdrawiam i wszystkiego dobrego życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy2013
wcale nie za wczesnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holoa, ja na szczescie pozbylam sie juz przeziebienia, a mialam starszny katar , kaszel i mega zapalenie spojowek:( Wyleczylam sie Sinus Rinse do plukania zatok, goraca woda z imbirem do picia, Vickiem na noc i sokiem z malin:) Polecam, szczegolnie sinus i imbir. Dziewczyny, tez macie taka hustawke nastrojow, bo u mnie jakas masakra. Dzisiaj ryczalam pol dnia, nawet nie wiem dlaczego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
holoa, dołączam do grupy chorujących... Strasznie mnie dopadło, nie wiem czy to nie angina czasem, bo mam cały czas wysoką gorączkę i nic nie mogę przełknąć. Narazie ratuję się paracetamolem, ale boję się żeby nie zaszkodzić kruszynce...Jutro lecę do lekarza i czuję, że czekają mnie antybiotyki. W pierwszej ciąży tez byłam chora na samym początku, ale wtedy to było tylko przeziębienie. mama 2013 nie bój się seksu w ciąży :) maluszkowi to na pewno nie zaszkodzi, a potem jak już jest większy to podobno orgazm kobiety sprawia mu też przyjemność, bo odczuwa przyjemne kołysanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie mamuśki :) u mnie z samopoczuciem różnie to bywa.. ale bardzo czesto jest mi niedobrze.. jednak wymiotów jak narazie zero i oby tak jak najdłużej. Przy pierwszym dziecku przez wymioty leżałam w szpitalu, strasznie dużo zwracałam, ogólnie w ciąży zamiast tyć to schudłam kilka kg :) za to po porodzie szybko nadrobiłam i to dużo więcej :) Dziś rano wstałam i zrobiłam test ciążowy, ponieważ mam hurtową ilość testów z allegro:) i wyszły dwa grubasy :) kreska testowa nawet chyba grubsza niż ta standardowa:) Zaczynam odliczać dni do wtorku, już nie nie mogę doczekać.. u mnie od kilku dni bardzo dużo śluzu się produkuje, czy macie podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holoa
ja tez mam hustawke nastrojow z przewaga na ryczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holoa
sprobuje jeszcze goraca wode z imbirem do picia, bo mleko ani z maslem, ani z miodem juz mi nie wchodzi, cebula i czosnek tak samo... od srody sie mecze, chyba jutro ponownie pojde do lekarza, bo jak bylam to powiedzial zeby najpierw domowymi sposobami sprobowac i nic nie brac. Zobacze jak sie jutro bede czuła. ja jeszcze z oznak mam bole w podbrzuszu tak jakby na okres i piersi czasami to mnie tak bola, ze nawet przekrecic sie nie moge ;p no i mdlosci i jeszcze raz mdlosci. Nie moge tez spac, w nocy sie budze, rano wstaje i mimo, ze jeszcze moge pospac to juz mi sie nie chce, w ciagu dnia tak samo (w sumie to nie wiem czy to takie normalne). Sluzu mam mniej wiecej tyle samo co wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×