Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Gość Nieznajoma21
DobryWieczór Mamusia jak Samopczucie na póżny wieczorek ja dzis robilam rano test i sa dwie kreseczki dlaa pewnosci .. czy wszystko ok .. 21.03 mam wizyte pierwsza u gin ciekawe co tam w brzuszku sie dzieje :)) nie moge sie doczekać wizyta o 12:40..:) nie mam zadnych mdłości tylko strasznie mnie bola piersi ze wczoraj w nocy spac nie moglam :( i jestem strasznie rozdrazniona pozdrowinki brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
nieznajoma21 masz pierwszą wizytę jutro, ja mam pojutrze. Który tydzień ciąży masz? Bo ja w piątek będę miała 5tydzień i 3 dzień wydaje mi się że to za wcześnie żebym usłyszała od gin. coś konstruktywnego, ale nie wytrzymam jeszcze tygodnia :P muszę iść zobaczyć co tam się dzieje, najwyżej za tydzień, albo dwa pójdę znowu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma21 to mamy w tym samym dniu wizyte tylko ze ja pozno bo na 19sta :) i widze że objawy mamy podobne tzn ich brak tylko bolące piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarrnulka19837
Witajcie mamusie ;) Ja termin @ mialam wczoraj ale nie przyszła , tzn wiedzialam ze jej nie bedzie bo w zeszlym tygodniu w piatek robilm test i wyszly dwie kreseczki :))))))))))))) ta druga bladziutka ale wyszla ;) drugi test zrobilam w poniedzialek i druga kreseczka mocna juz ;) czyli chyba wszystko dobrze :) ;) ostatnia @ mialam 21 lutego , jutro mam wizyte u lekarza i mam nadzieje ze nadal bede tak szczesliwa jak jestem teraz , oby tylko bylo dobrze -musi byc i koniec kropka ;) Mam juz synka , ma 6 lat ,a o dzidzie druga staralismy sie 7 miesiecy i udalo sie :) Zatem jeszcze raz witajcie mamusie kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka19837
Przepraszam , bedzie Madziulka 19837 a nie czarnulka19837 poniewaz na kafererii juz sie udzielalam pod Madziulka19837... Przepraszm za zamieszanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
Witam witam no ja mam tak samo 5tydzien i 4 dni a tak to sie dobrze czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka witaj :) i gratulacje :) Wcześnie masz tą wizytę u gina, bo jak to 2-3 dni od terminu @ to pewnie nic jeszcze nie będzie widać. Ja chyba się dzisiaj wybiorę o szpitala. Wczoraj znowu miałam delikatne brązowe plamienie, ledwo widoczne, ale było :/ i zaczyna mnie to naprawdę niepokoić. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
ajek78 Heh lepiej sie zgłosić do Szpitala w tedy bedziesz wszystko wiedziec ze jest ok:) po co sie denerwowac i stresowacc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak mówisz...Muszę tylko poczekać aż mąż wstanie po nocce, żeby z małym został i wsiadam w samochód. Lepiej, żeby mnie mieli za panikarę niz żeby było coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka19837
Tak, wczesnie, ale powinno byc widac pecherzyk ;) poza tym ja poronialam pierwsza ciaze, przed urodzeniam synka, potem druga podtrzymywana, poniewiaz byly plamienia .. ta ciaza rowniez moze byc zagrozona, dlatego im wczesnej pojde do lekarza , oceni sytyacje i przepisze leki, tym lepiej dla prawidlowego przebiegu ciazy i i dla mnie bo bede spokojniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
ajek78 dokładnie ja tez by woolala miec pewnosc niz sie zamartwiac pewnie bedzie wszystko dobrze:) poprostu maciezynskie zmartwienie i tyle :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka19837
ajek78 ja jestem juz po terminie @ ;) a co do Twoich plamien to natychmiast do szpitala , wiem co mowie ... trzymam kciuki !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka, no to rzeczywiście im szybciej tym lepiej. Nie ma co ryzykować. Dam mężowi jeszcze 2h na odespanie i śmigam, Dzięki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
nie ma za co mamuski musze trzymac sie razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć jak się dzisiaj czujecie mamuśki drogie :D ? Powiedzcie mi czy powiedziałyście już rodzince o cudownej nowinie? Ja zamierzam po usg powiedzieć rodzicom swoim i męża, a reszcie to jak będzie okazja chyba, że zauważą już, a wy jak się na to zapatrujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelka
Hej dziewczyny, jak sie czujecie? Bo ją parę stron wcześniej narzekałam na brak dolegliwości ciazowych, a teraz mam taką zgagę że nie umiem sobie z nią poradzić :( macie jakieś pomysły jak sie jej pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelka
Wiara w marzenia u nas wiedzą tylko rodzice i rodzenstwo, pozostałym powiemy po 12 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
wiara-w-marzenia no u nas to rodzce i rodzenstwo ciotka z kuzynka i kolezanka z kolega reszta bandy bedzie miec jeszcze okazje sie dowiedzieć :) Moja mama jak sie dowiedziała to stała wryta jak słup i mówi do mnie co ty do mnie mowisz chyba sobie zartujesz he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja zgagę zapijam kefirem. Może nie pomaga na jakoś strasznie długo, ale parę łyków wystarczy na kilka godzin. Ewentualnie woda. Tak mi przynajmniej pomaga, Jednak czasem jest tak mocna, że nie da rady jej przegonić muszę przeczekać. Od 2 dni nie miałam zgagi (żebym nie zapeszyła) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja boje się, że moja mama zacznie szaleć. W sensie zacznie kupować jakieś zabawki ciuszki kocyki łóżeczka będzie wybierać jak by to ona była w ciąży. Trochę chce tego uniknąć bo to jednak będzie mnie lekko irytować. Nie wiem jak ją powstrzymać. No i na pewno już na następny dzień powie połowie rodziny, a tego tez bym nie chciała. Najlepsze jest to że jak jej powiem dopiero tak przy końcu 3 miesiąca to będzie na mnie strasznie zła. :p taki mały problem mam z nią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
Jak to mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. No więc byłam w szpitalu, tak jak pisałam i nadal nic nie wiem. Wg OM 7t4d a wg usg 4t6d. Jest tylko pęcherzyk 1,5mm. Chwilę przed wyjściem z domu dostałam plamienia, ale takiego z krwią. Natomiast lekarz stwierdził, że muszę teraz czekać. Wg niego ciąża nie jest do końca prawidłowa, skoro jest taka rozbieżność w terminach. Poza tym nie dał mi nic a podtrzymanie, ponieważ wg niego nie ma sensu podtrzymywać na siłę tak wczesnej ciąży, skoro do tej pory nie miałam problemu z zajściem w ciążę. Stwierdził, że natura wie co robi, selekcjonuje, a podtrzymywanie na siłę ciąży może skończyć się tym, że urodzę chore dziecko. To był akurat lekarz który prowadził moją poprzednią ciąże, więc mam raczej zaufanie do niego, tym bardziej, że jest doświadczony. Tak więc albo plamienia się skończą, albo jest to początek poronienia. Narazie na to nie wskazuje, bo plamienia znowu są brązowe. W poniedziałek idę do niego na wizytę, którą miałam umówioną już 2 tyg temu i liczę, że będzie nadal wszystko ok :) Aha i stwierdził, że plamienia mogą też być wynikiem tego cholernego choróbska, które mnie męczy. Że mogę mieć rozszerzone naczyna krwionośne i stąd plamienia. Albo też wynikiem przemęczenia, Tak więc czas pokaże...Trzymajcie za mnie kciukasy!!!pliiiissss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane mamuśki:-) byłam dziś u swojego lekarza i w sumie nic się nie dowiedziałam nowego... Dalej mam L-4 tylko że już nie muszę leżeć tylko mam chodzić na spacery żeby moje leniwe jelitka trochę popracowały a na te bóle żołądka i wątroby nic nie da się poradzić bo taki mam objaw ciążowy i już powiedział ze w sumie dobrze bo to oznacza że mam wysoki poziom hormonów a to dobrze wróży luteine mam dalej brać pod język a następna w kolejności jest luteina dopochwowa także po prostu muszę się do tych dolegliwości przyzwyczaić i już... Także teraz zaczynam 8 tydzień z nadzieją że wszystko będzie dobrze:-) ajek78 głowa do góry może akurat jeszcze fasolinka zakiełkuje i wszystko sie skończy dobrze:-) trzymam za ciebie kciuki:-) wiara-w-marzenia ja powiedziałam już rodzicom chociaż też miałam obawy czy moja mamuś całemu miastu nie rozpowie ze szczęścia ale nawet zachowała to dla siebie z czego jestem jej wdzięczna... Także może nie będzie tak żle... Madziulka19837 nawet tak wczesną ciąze lekarz powinien już stwierdzić po wielkości pęcherzyka i wtedy już ma się te 100% pewność można już ocenić wiek ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
Witam Moje Kobitki ja niedawno wstałam taka senna jestem i straszna mam zgagę :( co mnie ona męczy :( chodze spac czy to jest normalne jest w ciazy nie jutrzejszej wizyty u gin chce zobaczyc juz te sliczne usg juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Daj znać jak wrócisz od ginekologa :) Ciekawa jestem ile ma Twoja ciąża moja pewnie będzie w podobnym dc. Na pewno będzie wszystko dobrze :) Trzymam kciukasy. Też nie mogę doczekać się piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Listopad 2012
Gratuluję przyszłym mamusią:) ja urodziłam w listopadzie 2012 śliczną dziewczynkę:) Życzę Wam dużo zdrowia, by z dzidziusiami wszystko było dobrze i jak najmniej bolesnego porodu no i szybkiego :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
wiara-w-marzenia a wiesz co poradzic na zgagę bo ja juz nie wytrzymuje normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja też mam teraz zgagę i popijam sobie kefir, ale ciepłe mleko też pomaga słyszałam no i woda ale chyba w hektolitrach bo ta tylko daje chwilową ulgę. Wszystko daje tak na prawdę chwilową. Trzeba to przeczekać, ale kefirek trochę pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×