Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

No ja z drugiej strony ciesze się że karmilam jednak mm bo jak sobie pomyśle że teraz taki "kawal baby" przychodziłby na cyca to masakra. No chyba że udaloby się odstawić ją przed rokiem.... Nie ma co gdybać zobaczymy jak będzie przy drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem raczej z tych, co nie upierają się przy karmieniu piersią. Wiedziałam od razu, że szybko będę dokarmiać maluszka i już praktycznie pod koniec pierwszego miesiąca zaczął dostawać mm. Na początku były to minimalne ilości, 30ml wieczorem przed spaniem, ale dzięki temu Piotrek szybko zaczął przesypiać noce i do tej pory mam z tym spokój. Oczywiście budzi się na jedno karmienie jeszcze w nocy, ale tylko jedno, więc nie narzekam. Tym bardziej, że często wstaje tatuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz młoda też od początku przesypiała noce - wiadomo na jakieś jedzenie też tam wstawała,ale do teraz lubi sobie pospać. Aż się boję co będzie od kwietnia bo idzie do przedszkola i będę musiała ją budzić (siebie zresztą też) po 7.00, a wstajemy koło 9.00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dopiero z uczelni wróciłam. Mam 21 lat, w grudniu skończę 22 lata. Jestem młoda, ale ciąża była planowana. Oboje z chłopakiem jesteśmy odpowiedzialni i wcześniej się zabezpieczaliśmy. Teraz mamy niezłe warunki i mogliśmy sobie "pozwolić" na dziecko. Mnie też bolą piersi, pobolewa brzuch i dzisiaj mnie mdliło. Ogólnie czuję się dobrze. ;-) nowanowanowa.....31 lat.........03.11......................Trójmiasto ajek78.................30 lat.........bd narazie................Poznań Kafeina................31 lat..........12.11.....................Poznań mamusinka ............25lat..........12.11.............. ......Tychy polna gruszka.........28 lat..........04.11.....................Olsztyn mamalistopadowa.....27lat..........13.11................. ....Częstochowa pomelka.................28lat..........02.11............. ...........Lublin aggata..................21 lat.........XX.11.................Dąbrowa Górnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Mały od samego początku był niezły śpioch. Potrafił spać nawet do 10 :D ale od 2 tygodni nie mam już tak fajnie. Codziennie pobudka o 7 i za nic nie chce pospać dłużej :/ A ja właśnie teraz bym sobie pospała rano... :P A właśnie mi przyszło do głowy, że może przeczuwa co się święci? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie dopisze do tabelki nowanowanowa.....31 lat.........03.11......................Trójmiasto ajek78.................30 lat.........bd narazie................Poznań Kafeina................31 lat..........12.11.....................Poznań mamusinka ............25lat..........12.11.............. ......Tychy polna gruszka.........28 lat..........04.11.....................Olsztyn mamalistopadowa.....27lat..........13.11................. ....Częstochowa pomelka.................28lat..........02.11............. ...........Lublin aggata..................21 lat.........XX.11.................Dąbrowa Górnicza Nettie...................28lat.........2.11...................Nowa Sarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
Czy Któras Z Was Umie Dokladnie odczytac wyniki hcg ? krwi tak by wiedziala na 100% ze to jest prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
hej mamusie:)piszecie o swoich przeczuciach ,ja czuję że będe miała drugiego synka ,mój mąż tak samo czuję:)jak tam wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
mamusia 2013 mam pytanie umiesz odczytac wyniki hcg bo ja mam wizyte u ginekologa za tydzien i sie nartwie a ja sie na tym nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
podaj te wyniki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
moje hcg wynosi 826,2 mlU/ml i poza ciaża 5.3 czyli co to znaczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
aaaa kąplecik śliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
z tego hcg 826,2 mlU/ml wskazuję że jesteś w ok 4-5 tygodniu ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
dZIĘkuje Tobie :)czyli nawet jak juz bym zrobila test Ciazzowy tak ooo zobaczyc to juz powinoo wykryc 2 kreseczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
jesli jesteś w ciąży to test tez już powinien wskazać,mam nadzieję że dobrze ci podpowiedziałam z tymi wynikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
jak bylam odbierac wyniki to pani doktór sie usmiechnela i powiedziała ze gratuluje ale tylko tyle bo nie powiedziała mi który to jest tydzien ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja się wstawię :) Pozwólcie, że trochę "uporządkuję" tabelę i poustawiałam nas wedle TP pomelka.................28lat..........02.11................Lublin Nettie...................28lat.........2.11...................Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat.........03.11.................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat..........12.11.................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11................Częstochowa lililala_...................27lat..........19.11................Wrocław aggata..................21 lat.........XX.11.................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie...........Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomelka.................28lat..........02.11................Lublin Nettie...................28lat..........02.11................Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11.................Częstochowa lililala_...................27lat..........19.11.................Wrocław aggata..................21 lat.........XX.11.................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie............Poznań o, teraz już chyba ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomelka.................28lat..........02.11................ Lublin Nettie................28lat..........02.11............ ....Nowa Sarzyna nowanowanowa.....31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)......Chojnice Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat........13.11......l.... Częstochowa lililala_...................27lat..........19.11........ ........Wrocław aggata..............21 lat.........XX.11...........Dąbrowa Górnicza ajek78............l.....30 lat.........bd narazie............Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 2103 - bardzo fajny ten komplecik , mi się beżowy z misiami podoba. Chyba będę kupować kolory uniwersalne bo różnie to bywa z tym co na usg widać. Mam pytanie do mamusiek z doświadczeniem. Lepiej kupić łóżeczko z przewijakiem nakładanym na łóżeczko , czy lepiej mieć na szafce obok? Mam niewielki pokoik dla malucha o oszczędziło by mi się trochę miejsca jakby był taki zakładany na łóżeczko. Ale nie wiem czy to praktyczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomelka.................28 lat..........02.11................. Lublin Nettie.....................28 lat..........02.11............ .....Nowa Sarzyna nowanowanowa.....31 lat..........03.11.................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat...........04.11.................Olsztyn anuszka82..............30 lat...........06.11(10.11)......Ch*jnice AaNnKkAa.29 lat.07.11Gliwice Kafeina...................31 lat...........12.11..................Poznań mamusinka ............25lat............12.11.................Tychy mamalistopadowa..27lat...........13.11......l.......... Częstochowa lililala_....................27lat...........19.11........ .........Wrocław aggata....................21 lat...........XX.11..................Dąbrowa Górnicza ajek78....................30 lat..........bd narazie............Poznań Dopisałam się ;) Dzisiaj pierwszy raz wzięło mnie z rana na rzygnie ;), ale to podczas mycia zębów może dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomelka.................28 lat..........02.11................. Lublin Nettie.....................28 lat..........02.11............ .....Nowa Sarzyna nowanowanowa.....31 lat..........03.11.................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat...........04.11.................Olsztyn anuszka82..............30 lat...........06.11(10.11)......Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat.............07.11..............Gliwice Kafeina...................31 lat...........12.11..................Poznań mamusinka ............25lat............12.11.................Tychy mamalistopadowa..27lat...........13.11......l.......... Częstochowa lililala_....................27lat...........19.11....... . .........Wrocław aggata....................21 lat...........XX.11..................Dąbrowa Górnicza ajek78....................30 lat..........bd narazie............Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się dopiszę :) pomelka.................28lat..........02.11............. ...Lublin Nettie...................28lat.........2.11.............. .....Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat.........03.11.................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat..........12.11.................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11................C zęstochowa lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław aggata..................21 lat.........XX.11.................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie...........Poznań oczekująca_31........31 lat........13.11...................Tarnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być wg porządku ;) pomelka.................28lat..........02.11............. ...Lublin Nettie...................28lat.........2.11.............. .....Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat.........03.11.................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat..........12.11.................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11................C zęstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11...................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław aggata..................21 lat.........XX.11.................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie...........Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NAJBARDZIEJ AKTUALNA TABELKA :) pomelka.................28lat..........02.11................ Lublin Nettie...................28lat..........02.11................Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11................. Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11...................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11.................Wrocław aggata..................21 lat.........XX.11................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie............Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2013 kompleciki fajny, bardzo podobny dostaliśmy od chrzestnego naszego Piotrusia :) Tylko ja mam jeszcze szufladę pod łóżeczkiem, bardzo mi zależało bo to bardzo praktyczne w małym pokoiku :) Ja mam w kolorze zielonym, bo pokoik jest niebiesko-zielony :) Nieznajoma21 gratulacje :) nowanowanowa, ja mam przewijak obok łóżeczka, kupiłam w ikei chyba za 80, sięga mi do pasa, pod spodem jest półka, więc jest praktyczny. Mam mały pokoik, ale mimo wszystko nie zajmuje dużo miejsca. Z kolei moja koleżanka ma na łóżeczku i też nie narzeka, używa do dzisiaj mimo, że jej maluszek ma prawie 12m-cy... Ech, za tydzień gdzieś się tam wcisnę z moim terminem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowanowanowa, ja mam łóżeczko a na to nakładany przewijak(taki najzwyklejszy). Z tym, że mąż poprzybijał od spodu takie deseczki, by można było stabilnie przewijak na łóżeczku położyc i by nie spadł. Od samego początku tak przewijamy Mała aż do teraz jeszcze, a ma już 14 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleczkaaa Jakby to miało pomóc w donoszeniu ciąży, to niechby brały i przed testem. Czy ci to w jakiś sposób przeszkadza bądź uwłacza? Nikt ci nie broni pracować do końca, a chyba każda kobieta wie, jak uciążliwa jest praca, którą wykonuje i jak się czuje w ciąży. Więc proszę nie bądź niczyim sumieniem, co najwyżej swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×