Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Gość holoa
ajek78 lec do lekarza niech Ci cos poradzi, bo zeby to sie bardziej nie rozwinelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Lecę, lecę, jutro z samego rana :) A dzisiaj mój mężuś ma dyżur przy maluszku i mogę się trochę wyleżeć, mam nadzieję że się coś poprawi :) W poprzedniej ciąży domowe sposoby pomogły, 3 dni się z łóżka nie ruszałam, ale pomogło. Teraz już nie mogę sobie na to niestety pozwolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Można się przyłączyć? Ostatnią @ miałam 1.02. Test ciążowy robiłam 06.03. i wyszedł pozytywny. U lekarza też już byłam, nawet u dwóch. U pierwszego w czwartek 14.03. Nie robił mi USG, ale stwierdził, że mam powiększoną macicę i wszystko wskazuje na to, że to wczesna ciąża. Zlecił USG 28.03., dodatkowo badania krwi i moczu. A w piątek 15.03 byłam u innego lekarza, bo wiedziałam, że zrobi mi USG. Lekarz powiedział, że jest pęcherzyk, ale mam zrobić kolejne USG 28.03. Ale się cieszę! Pozdrawiam wszystkie Mamuśki i życzę zdrówka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
a ja zmieniam lekarza :D Jutro ide do nowego bo tamten niepotrzebnie naciągał mnie na kase, robił za wcześnie usg i straszył pozamaciczna... porazka :D jutra zaczynam od nowa być w ciąży :P 3majcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak był duży. Lekarz mi nie powiedział. Stwierdził tylko, że jest pęcherzyk. Nie wiedziałam o co pytać, więc nie zapytałam. Na przyszłość będę wiedziała więcej. ;-) Kurczę, czuję się jak w śnie. Nie sądziłam, że moje marzenie tak szybko się spełni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Aggata, gratulacje :) To Twoja pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pierwsza. Cieszę się bardzo, ale i równie bardzo boję. Fajnie, że znalazłam to forum. Jakoś lżej mi na duchu z Wami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wrześniu tego roku stuknie nam 6 lat odkąd jesteśmy razem. Ślubu jeszcze nie mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 2 ciąża, 8 lat po ślubie :) synek 2 latka, Zaszłam w ciążę 15 albo 17 lutego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
u mnie ponad dwa lata po ślubie,a znamy się 6 lat , dziewczyny czy was też tak kłuję czasami w podbrzuszu?piersi tez mnie bolą a szczególnie wtedy gdy mój synek ssie pierś bo jeszcze doi i nie mogę go teraz odzwyczaić ,krzyczy ,placze i daję mi tak ladnie buzi że nie mam seca mu nie dać...no ale chciałabym bardzo już go odstawić od piersi bo to bardzo obciążające dla organizmu dla kobiety w ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 13, czytałam ostatnio, że dziecko samo się odstawi po jakimś czasie, ponieważ zmieni Ci się pokarm i po prostu nie będzie mu smakować :) Sama jeszcze niedawno karmiłam i czytałam trochę na ten temat :) Co do męża, w maju stuknie nam 9 lat jak jesteśmy razem, po ślubie cywilnym jesteśmy 2,5 roku i również w maju stuknie nam 2 po kościelnym. Mamy małego Piotrusia, który urodził się we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to nie mogę spać, bo męczy mnie straszny kaszel :/ siedzę właśnie z herbatką, chlebkiem z masełkim i czosnkiem i popijam cytrynę z miodem...mmmm mówię Wam jaka pycha :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
ajek78 to ty tez karmiłaś będąc w ciąży?i co pózniej sam już maluszek nie chciał cysia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
ja to się bałam że nie mozna karmić jak się zaszło w ciążę no ale położna powiedziała że spokojnie moge i dzidzi to nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, już nie zdążyłam bo pokarm m się skończył. Pomijając to, że od drugiego miesiąca życia mój maluszek nie chciał cyca i była walka z laktatorem przez następne prawie 4 miechy ;) Jak stwierdziliśmy, że się "zabieramy do roboty" za drugiego dzidziusia to jeszcze ściągałam trochę i z ciekawości czytałam na ten temat. I tak jak piszesz, raczej nie ma przeciwwskazań. Tylko podobno po jakimś czasie maleństwu przestanie smakować pokarm :) http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79401,3866814.html http://www.we-dwoje.pl/karmienie;piersia;w;czasie;ciazy,artykul,6423.html Tutaj masz przykładowe strony do poczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
ajek-dziekuje za te linki :)no zobaczymy jak to będzie w moim przypadku narazie to nic sie nie zmieniło ,domaga się cysia non stop bo poprostu chcę sie przytulic :) a jak to jest z tym kłuciem w podbrzuszu?Kłuje mnie równiez w czasie stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już nie wiem, nie miałam nigdy takiego kłucia, więc nie umiem doradzić... :( I mam nadzieję, że drugiego bobasa będę mogła karmić dłużej. I po cichy liczę, że będzie Marysia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
mi też Sie podoba to imię:) może doradzilibyście które imię najladniejsze? jak będzie chłopczyk :Kacper,Jakub,Bartosz a jak dziewczynka:Magdalena,Zuzanna,Julia,Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wybrałaś imiona :-D mam brata Jakuba i siostry Zuze i Eweline :-P mi dla chłopca najbardziej podoba się Antek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałnajs
a nowanowaniwa jest w ciazy czy nie bo zniknęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma21
pisze zapytaniem czy któras sie zna na odczytaniu wyniku badania krwi hcg moje hcg wynosi 826,2 mlU/ml i pisze 5/3 bo sie martwie a ginekologa mam dopiero za 2tyg czy któras by mogła mi pomóc ? jedna z dziewczyn mi napisala ze to jest 5 tydzien ciazy ale czy to jest prawda czy sie dobrze znała na obliczeniu prosze szczera odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma, tak naprawdę który t jest tydzień ciąży możesz obliczyć podając pierwszy dzień cyklu (jeśli masz regularne cykle) Poniewż jest to wówczas pierwszy dzień ciąży :) Po wyniku nie można jednoznacznie stwierdzić, który to tydzień, ponieważ rozbieżności są zbyt duże. Bliżej będzie mógł określić lekarz poprzez usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, miałam bardzo fajny weekend :-) Powiedzieliśmy rodzicom, nawet łezka mamie poleciała. wszyscy oglądali usg i zastanawiali sie jakiej płci będzie dziecko :-) ja jestem z męzem juz 9 lat, 4 lata bedą w czerwcu po ślubie :-) mam 28 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polna Gruszka, gratuluję udanego weekendu :) a Tobie jak się wydaje, będzie chłopiec czy dziewczynka? :) Nie wiem też czy wierzyć w te wszystkie zabobony, że jak dziewczynka, to jest apetyt na słodkie no i że dziewczynka odbiera urodę w ciąży...a jak chłopiec to ochota na kwaśne. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelka
Hej Dziewczyny, mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie :). Ja wróciłam ze szkolenia do domu i niestety miałam baardzo pracowity weekend. Mam taką pracę że, niestety mam tylko jeden weekend w miesiącu wolny. Chodzenie do pracy w niedzielę mnie dobija tym bardziej że taka ładna pogoda u nas za oknem. Poza tym ze stolicy przywiozłam straszne przeziębienie. Ale widzę że nie tylko ja się męczę. Mam nadzieję że domowe sposoby pomogą. Ja z mężem znam się od 8 lat po ślubie od 3. To nasz pierwszy bardzo wyczekany maluszek. Pozdrawiam cieplutko Was wszystkie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra je tylko kwaśne rzeczy od słodkiej ją odrzuciło i bedzie mieć dziewczynke.ja natomiast w pierwszej ciąży nie zbrzydlam więc mi córka nie odebrała urody.a teraz mnie odrzuciło od słodyczy mam po nich okropne mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×