Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Witam Mamusie,ja dziś bez odezwu bo z moim M milo dzień spedzalismy na maratonie filmowym :) Mojego maluszka dzis siostra porwala na caly dzien wiec mialam wolne i leniuchowalam jak tylko mozna...;-) Samopoczucie ok tylko lekkie bole takie standardowe :) Mam nadzieje ze Wasz weekend mija rownie fajnie. Beatrix- no to juz powazna sprawa co inego lekki bol a co innego takie ze masz wrazenie ze padniesz, a nie masz jak zalatwic wolnego az do tego wyjazdu zeby przynajmniej odpoczac,bo sprawa wyglada powazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betrix
ja tez jestem skorpion to dobre znaki moja jedna corka tez skorpion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betrix
wlasnie ze nie mam jak zalatwic wolnego moja szefowa orala by nami ile by sie dalo byle by jakis zysk z tego miala ale postanowilam ze jak jutro nie poczuje sie lepiej to pojade do kliniki do jakiegos lakarza i wezme chorobowe na te 4 dni niech sie dzieje co chce bedzie wsciekla no ale trudno zdrowie wazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrix dokladnie zdrowie ponad wszystko,tymbardziej ze teraz juz nie tylko Twoje zdrowie wchodzi w gre :-) Takze trzymamy kciuki ;-) Dobranoc Kobietki kolorowych snow zycze Wam i Waszym fasolkom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek. Beatrix wczoraj mój podwładny uświadomił mi w sposób bardzo dosadny(to jest Pan który krzyczy na mnie za każdym razem jak coś podniose, przeniosę, przetrzymuje mnie na przerwach zebym tylko odpoczeła, jednym słowem gorzej jak mój mąż ;) )że nie ma co świrować na maxa i chodzić do pracy na kolanach byle by być bo teraz fasolka jest ważniejsza niż wszystko wokół. Za jego namową wziełam dzień urlopu bo wczoraj na wieczór chwyciła mnie gorączka i koszmarny ból zatok. Mam nadzieje że trochę odpuści bo jutro mam zebranie w pracy ;/ Macie jakieś pomysły jak poradzić sobie z zatokami? Robiłam sobie 'parówkę' z gorącej wody , soli i odrobiny sody. fakt trochę oczyściło zatoki ale i tak mnie męczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja mam przewlekłe problemy z zatokami. Teraz używam soli fizjologicznej. Wlewam do jednej i drugiej dziurki trzymając głowę odchyloną do tyły dosyć mocno i czekam około 5 minut. Potem przechylam głowę do przodu i na chusteczkę wylewam wszystko z nosa i zatok. Potem kilka razy wysmarkuje nos no i trzeba chwile odczekać, ale za pół godziny jest mi już lepiej. Zawsze używałam sulfarinol na zatoki no, ale teraz nie wolno mi tego brać. W soli fizjologicznej dobre jest to, że nie wpuszczasz tego do środka jak kropelek czy aerozoli tylko po 5 minutach z powrotem wypłukujesz to z nosa. Pamiętaj żeby nie połknąć. No i 3 razy dziennie parówki czosnek i sól. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o skorpiony to ja tak jak i daria znam dwa i to jest wielka masakra. Powiem Wam że właśnie niedawno tak mnie coś naszlo żeby sprawdzić w jakich datach zawierają się skorpiony no i trochę się zmartwilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betrix
daria872 Kochana to Ty masz dobrze w pracy ja niestety jak bym sie przyznala ze jestem w ciazy to by mnie szefowa od razu zwolnila jak to ona raz mowila ze smieci nie potrzebuje jedna kolezanke co zaszla w ciaze zwolnila teraz sie sadzi w sadzie bo kobiety w ciazy sa pod ochrona.To potwor nie kobieta jednej kolezance z pracy powiedziala ze lepiej zeby nie zachodzila w ciaze.Ona nawet nie podejrzewa ze ja jestem w ciazy bo jak to powiedziala ze ja mam juz dwie duze corki wiec napewno juz nie zajde.Chyba mnie wyklnie jak sie dowie az sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiara-w-marzenia dzięki za rady jak tylko mój luby wstanie pogonie go do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusiom :) Dzisiaj taki fajny dzień ;) Wybieram się z M i moim maluszkiem na spacer :) W końcu infekcja zaczyna mi przechodzić, ale 10 dni jak nic mnie trzymało. Betrix, powiem Ci, że jak czytam Twoje wypowiedzi, to mnie ciarki przechodzą...Taka bezduszność! Współczuję Ci takiej szefowej i takiej pracy, bo masz przerąbane :( Ja bym tak nie dała rady, tym bardziej, że nie znoszę jak mnie ktoś tak traktuje i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby w ten sposób wyrażać się o innych. Mam nadzieję jednak, że sobie poradzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Strasznie dlugo nie bylo mnie na kafe i ledwo dalam rade przeczytac te wszystkie strony:D Nie ma co , nasz watek rozkrecil sie na dobre:) Ciesze sie, ze coraz nas wiecej. Na pewno latwiej przebrniemy przez ten czas oczekiwania. Co do skorpiona, to cale szczescie nie wierze w horoskopy. Moja przyjaciolka jest skorpionem, a to najwspanialszy osobnik plci zenskiej jakiego znam.Wspolczuje Ci Betrix takiej paskudnej szefowej. Ja mam szefa. nie wiem jeszcze jak zareaguje na wiadomosc o moim stanie, ale spodziewam sie,ze nie bedzie zle. Chociaz kto to wie? W srode odebralam soje wszystkie wyniki- sa prawidlowe. Zmartwilam sie jedynie brakiem przeciwcial Toxo IgG:( Musze bardzo uwazac, zeby sie tym paskudztwem nie zarazic. W czwartek ide na USG. Strasznie sie boje. Tak bym chciala zobaczyc bijace serduszko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betrix
Daria872 no tak moja szefowa ma syna ale on ma juz 21 lat dla niej liczy sie tyllko kasa i kasa nie wazne jak sie czujesz wazne zeby chrowac i zeby ona miala zysk mam nadzieje ze pani doktor moja prace uzna za ciezka w moim stanie i bede mogla isc na chrobowe wczesniej niz w 6 mies ciazy.Bo nawet psychicznie z nia jest ciezko wytrzymac a co dopiero pracowac po 12 h.:(mam nadzieje ze maluszek jest zdrowy nie dlugo wizyta u doktorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny betrix współczuje tej calej sytuacji mam nadzieje ze lekarz wystawi ci zwolnienie. Od kilku dni juz mnie mdlosci tak bardzo nie męczą i powoli mam problem z dopięciem spodni:( Trzeba bedzie sie wybrac na zakupy po spodnie ciążowe i biustonosze bo te tez robią sie coraz mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że niedziela spedzona w rodzinnej atmosferze to tak jak i u mnie dzis z moim M i maluszkiem spedzilismy milo dzien w domu na zabawach :-) Bylo super ale teraz jestem wykonczona...i musze pospac ;) Już tylko odliczam dni do tego czwartku... A jutro na obiadek zupa krem z brokuł moi obydwaj mężczyźni na pewno się ucieszą ;-) Wyśpijcie się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć mamuśki jak tam nowy dzień wam się zaczął? Mi koszmarnie :/ mam mdłości, ból żołądka, piersi koszmarnie bolą i jest mi słabo. Chyba cały dzień w łóżku przeleżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka19837
Dzień dobry :) Byłam u lekarza w czwartek i jest :) :) :) :) :) pecherzk 2 mm :) :) :) ale to bardzo wczesna ciaza i kolejne usg mam w ten czwartek ... przepisal mi luteine i zwolnienie z pracy bo bardzo bola mnie plecy na dole, nie zawsze , ale bola a poniewaz mam siedzaca prace wiec nie jestem wstanie wysiedziec duzo bo wtedy najbardzej boli :( Napisze cos o sobie , mam 30 lat, jestem z Łodzi i o dzidzie staralismy sie 7 miesiecy .... Tym razem czuje ze bedzie dobrze i ze to bedzie dziewczynka ;) :) Pozdrawiam Was cieplutko kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka19837
Witaj wiara w marzenia ;) Z jednej strony Ci współczuje że tak obkjawy Ci dokuczaja :( , ja tak mialam w pierwszej ciazy.. tym razem tykko lekko ola piersi i miewm zgage ... Boje sie ze cis nie tak , wolalabym miec jakies konkretne objawy, to by mnie uspokoilo ;) Dodam ze wlasnie w weekend sie rozchorowalam i ledwie zyje :( http://www.suwaczki.com/tickers/17u9x1hppcxa1rvj.png http://www.suwaczki.com/tickers/w57v9n73rszjskun.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Cześć Madziulka 19837. Ciesz się, że nie masz jeszcze objawów. Jak się zaczną to będziesz miała ich dość :P Dopiero pierwszy miesiąc Ci minął, jeszcze trochę złego samopoczucia Ci zostało :) No ale to uroki macierzyństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki. Powiedzcie mi czy któras już coś przytyła? Czytałam że w piertwszym trymestrze powinno się przytyć max 1 kg a ja mam juz 2! Wprawdzie stanik kupiłam już o 2 rozmiaty większy ale 2 kg w 9 tyg to chyba za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ja wczoraj weszłam na wagę i mam kilogram do przodu, ale nic po sobie nie widzę z natury jestem dosyć szczupła i kilogram do dwóch często waha mi się w tygodniowo. Myślę, że 2 kilo to nie jest jakoś strasznie dużo na 9 tydzień. Jeśli czujesz się źle to ogranicz cukier i sól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka19837
Tak, maszrację mam jeszcze czas na objawy ;) Choc mogłabym tak się czuć przez całą ciążę :p Ja nie przytułam jeszcze bo nic nie mogę jeśc, nie mam specjalnie ochoty , wmuszam w siebie jedzienie :/ choc dziś chętnie zjadłam śniadanie i poprawiłam owocami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bym mogła to bym jadła cały czas. Przeziebienie mi sie jakieś przyplatało mam straszny katar i zeby mnie bolą a jeden mi sie dzisiaj ukruszył podczas śniadania. W czwartek mam 2 wizyte i strasznie sie boje że nie usłysze serduszka tak jak było poprzednim razem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka19837
Hadlanka :* nasz strach jest normalny i uzasadniony , zawsze bedziemy sie bały, kazdej wizyty czy badan.... ale musimy byc dobrej mysli i pozytywnie sie nastawiac , a bedzie dobrze-musi byc! ja trzymam kciuki za Ciebie i spokojnie ;) /www.suwaczki.com/tickers/17u9x1hppcxa1rvj.png www.suwaczki.com/tickers/w57v9n73rszjskun.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek. nowanowanowa ja mam końcówkę 8 tyg i też dwa może dwa i pół do przodu. A gdzie do końca :P zdecydowałam że ide do internisty po L4 na jakies 3-4 dni żeby się podkurować bo zatoki mi strasznie dokuczają do tego popołudniami mam stan podgorączkowy, aż mi się cięzko myśli. Dzwoniłam dziś do gina i mam wizytę na 18:45 w środę , uhh już się nie mogę doczekać!!!! Od momentu kiedy tylko się dowiedziałam że jestem w ciązy mam dziwne przeczycie że to będzie chłopiec. Dziwne bo zawsze marzyła mi się dziewuszka a tu takie przeczucia ;) zoabczymy czy się sprawdzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek . nowanowanowa ja już mam 2,5 do przodu a mam końcówkę 8 tyg. Nie wymiotuje mam lekkie mdłości i może dlatego ze dobrze się czuje to mam taki apetyt :P a gdzie do końca ! łudzę się że wszystko weszło w piersi :P Dzwoniłam do gina i mam wizytę na 18:45 uhhhh już się doczekać nie moge. Zdecydowałam ze ide do internisty po L4 na 3-4 dni żeby polezeć w domu bo strasznie dokuczają mi zatoki i lekki stan podgorączkowy, aż mi się cięzko myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Powiedzcie mi od kiedy zaczniecie kupować rzeczy maluszkowi. Ja wam powiem, że wolałbym zacząć jak najszybciej czyli około 4 miesiąca ciąży i tak sukcesywnie co miesiąc coś, żeby nie odczuć naraz nadszarpnięcia budżetu domowego. Jak myślicie? Niestety nie mam w rodzinie maluszków i będę musiała kompletować całą wyprawkę. Większość w atrakcyjnych cenach dostanę na allegro. Słyszałam, że komisy są też fajną opcją, bo rzeczy tam są prawie nowe niektóre ani razu nie zakładane przez maluszki bo rodzinka kupiła, a dzieciątko urosło w tempie błyskawicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×