Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Gość wiara-w-marzenia
Chyba już nie ma sensu robić bety, w takim razie. Zostało jedynie czekać cierpliwie na wizytę u ginekologa. Już tylko 2 tygodnie i 4 dni. No ale jest jeden plus jak pójdę to będzie miało już zarys rączek, nóżek i główki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynia199
Czesc dziewczynki ja tez dzis bylam w labolatorium... wyniki chyba sa w normie, zaniepokoiło mnie tylko "bakterie w moczu - nieliczne" mam nadzieje ze to nic groznego.... WIARAW MARZENIA jaki potrzebujesz wynik? moze mam u siebie zapisana norme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Na szósty tydzień. No, ale jak sama widziałaś nie ma dokładnej liczby tylko jest ">10000" na wcześniejszych badaniach miałam nawet po przecinku wartości bety a teraz walneli znaczek że gan. kosm. jest większy niż 10000 i już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Jeśli chodzi o te bakterie w moczu to nieliczne w ciąży występują. Często podczas współżycia cewka moczowa jest naruszona i stąd biorą się też bakterie. Masz teraz inne PH w pochwie też trzeba wziąć to pod uwagę. Nie ma co się martwić. Pij dużo wody, żeby Ci się wypłukiwały. Wątpię żeby lekarz coś przepisał. Jedz żurawinę pomaga zarówno jak nie jest się w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś słyszał już serduszko, ile było uderzeń na min u nas 131:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynia199
WIARA W MARZENIA - DZIĘKI... ZARAZ POSZUKAM W PIWNICY ŻURAWINKĘ:) JESZCZE CHYBA MAM COŚ NIE TAK Z TARCZYCĄ BO NORMA JEST 0.550-4,780 A JA MAM 0,463 ALE CZYTAM WŁAŚNIE ZE W PIERWSZYM TRYMESTRZE CIĄŻY TAK JEST... MIAŁA KTORAŚ Z WAS PODOBNIE Z WYNIKIEM TSH???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Zadzwoniłam do laboratorium i się zapytałam o ten wynik. No i Pani mi powiedziała, że powyżej 10tyś to oni już nie wyliczają, że przy rejestracji muszę powiedzieć, że chce to rozcieńczyć czy coś takiego. Więc mój wynik tak na prawdę może być o wiele, wiele wyższy. Nie mam pojęcia teraz czy robić jeszcze raz tą bete i sprawdzić czy wszystko jest ok czy dać sobie na luz? Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynia199
wiara w marzenia - a kiedy idziesz do lekarza z tymi wynikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Ginekologa mam za 2 tygodnie i 4 dni. Może pójdę za 2 tygodnie i 1 dzień bo tak mi będzie bardziej pasować. No ale jeszcze przed ginekologiem muszę zrobić inne badania, morfologia, mocz, tokso, grupa krwi itp.. to może wtedy zrobię jeszcze tą bete na tym rozcieńczeniu ale to też już nie będzie wynik miarodajny bo będzie 8/9 tydzień jak już beta przestaje tak przyrastać. Teraz ją zrobiłam bo chciałam wiedzieć czy po tygodniu wszystko jest ok. Pani gin. powiedziała, że mogę zrobić i upewnić się, że maluszek się dobrze rozwija. No i zrobiłam, ale bez jakiegoś pierdzielonego rozcieńczenia o którym nie wiedziałam. Nie znam się na tym niestety tak jak ginekolog czy pani doktor w laboratorium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynia199
Nie stresuj się tak. Idz powtorz badanie dla wlasnego spokoju albo zapytaj sie jakiegos zaprzyjaznionego lekarza lub swojej pani doktor - jesli masz z nia kontakt np. telefoniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Nie stresuje się. Nawet przy 10 tyś jest dobry wzrost porównując do ostatniego pobrania. Poczekam i zobaczę. Bardziej jestem wkurzona na to, że w laboratorium nic mi nie powiedzieli o tym rozcieńczeniu przed badaniem. Nie mam, żadnych objawów które by mnie niepokoiły dlatego zaczekam cierpliwie i nie będę robić już tej bety. Co ma być to będzie, a na pewno będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny ja od ranasprzatam efektów nie widać a dzień powoli się kończy. Putina wspolczuje ja bym się nieźle wkurzyla gdybym miała odwołana wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od mojej pani doktor groszek rośnie ma sie dobrze widziałam serduszko od jutra jestem na l4 jestem z bielska-białej mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask ajek78..................30 lat.........01.11..............Poznań pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn hadlanka...............27lat..........04,11..............Bielsko-Biała anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław Pattina.................22lata.........21.11............. ...Chorzów aggata..................21 lat.........XX.11................Dąbrowa Górnicza natija89................24lat.........27.11.............. ....Słupsk wiara-w-marzenia....24lata.........27.11................O lsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hadlanka ciesze sie ze wszystko ok. fajne uczucie zobaczyc serduszko :-) w ktorym tyg. jestes? kiedy natepna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask ajek78..................30 lat.........01.11..............Poznań pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn hadlanka...............27lat..........04,11.............. Bielsko-Biała anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław Pattina.................22lata.........21.11............. ...Chorzów aggata..................21 lat.........XX.11................Dąbrowa Górnicza natija89................24lat.........27.11.............. ....Słupsk wiara-w-marzenia....24lata.........27.11................O lsztyn roza1985..............28lat..........06,11..................Zawiercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mynia199 ja też miała bakterie w moczu ale lekarz powiedział że tak w ciąży porostu jest i nie ma się czym przejmować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
Polna gruszka jak jeśli to nie tajemnica, to czy możesz powiedzieć do jakiego ginekologa chodzisz? Bo z tego co widziałam też z Olsztyna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę prywatnie do ginekologa Gowkielewicza, on jako jedyny zainetresował się kiedy chiałam zajsc w ciąże i chciałam porobic badania ze względu na moje przejscia. http://www.znanylekarz.pl/marek-gowkielewicz/ginekolog/olsztyn inni lekarze mnie zlewali i kazali zachodzić w ciąże... bardzo sympatyczny młody lekarz, zresztą poczytaj opinie.pracuje tez w szpitalu wojewodzkim.tam trafilam na niego , gdy poroniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama:)
a u mnie nie za dobre wieści... dzisiaj tak się źle czułam, cały dzień przeleżałam w łóżku i jak poszłam na siku, to na papierze zobaczyłam tak troszkę delikatnie jasnobrązowej wydzieliny...i tak kilka razy dziś. Dziwi mnie to, bo od ostatniego plamienia i związanym z tym pobytem w szpitalu biorę duphaston 3xdziennie, więc miałam nadzieję, że to się więcej nie powtórzy, a tu masz babo placek! jeśli to plamienie utrzyma się do jutra, to idę do mojego gina - dobrze,że akurat jutro przyjmuje. Miesiąc temu kiedy nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży miałam około 3dniowe skąpe krwawienie, myślałam że to okres, bo akurat był w terminie, ale za pare dni zrobiłam test i okazało się że to ciąża. Też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda przyszła mama:) ja nie mam w tej ciąży plamień w ogóle. trzymam kciuki zeby u ciebie wszystko bylo dobrze. idz lepiej jutro do tego ginekologa. moze trzeba zwiekszyc dawke, a jesli wszystko okaze sie ok to przynajmniej bedziesz pewna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynia199
mloda przyszla mama - takie plamienia w ciazy sa calkiem normalne. nie u kazdej wystepuja ale wystepuja. oczywiscie lepiej skonsultowac to z lekarzem - ale nie stresuj sie wszytsko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda przyszła mama, też miałam takie plamienia. Nie biorę żadnych leków, plamienia minęły. Lekarz powiedział mi, że plamienia są czymś normalnym we wczesnej ciąży, są efektem wysiłku, stresu, przepracowania, albo choroby (przeziębienia itd) Gorzej, kiedy pojawia się żywa krew. Kiedy pojawia się plamienie, ważne jest, żeby odpocząć i się nie forsować, bo po co ryzykować. Oczywiście wizyta u lekarza na pewno Cię uspokoi i nie będziesz się stresować, poza tym warto sprawdzić czy jest ok. Ale ja juz jestem spokojna i nawet jeśli się pojawią, to wiem, że to nic groźnego. Podobnie bóle - ciągnięcia, skórcze, są raczej normalne. Przecież nasz organizm musi się przystosować do tego, że jest z nami jeszcze jedna osóbka :) W końcu z maleńkiej kropeczki wyrośnie kilkukilogramowy bobas :) Gdzieś się musi zmieścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozno juz, przeczytalam wszystkie Wasze posty. Pattina nie wyobrazam sobie co czulas dzisiaj. Ja dzisiaj pol nocy nie spalam. Nie pamietam juz kiedy bylam tak zestresowana. Na wizycie zapomnialam , w jakim wieku rodzilam pierwsze dziecko i pytana o rodzaj porodu, powiedzialam,ze naturalnie. Przy badaniu lekarka zapytala mnie po czym jest ta blizna na brzuchu:/? Oczywiscie po cesarce...Wyszlam na totalna idiotke. Z nerwow, mega stresu poryczalam sie w trakcie badania, a jak zobaczylam na ekranie pulsujaca kropeczke to juz nie przestalam wyc do konca wizyty. Nie moglam slowa wydusic z siebie:( Jak wyszlam z gabinetu taka zaryczana, z oczami pandy (cholerny tusz), wszyscy patrzeli na mnie z takim politowaniem jakbym doswiadczyla przed chwila jakiejs tragedii. Mowie Wam masakra. Potem jeszcze siedzialam z pol godziny w aucie i wylam ze szczescia:) A maz jak mnie taka ryczaca uslyszal w telefonie, to myslal ,ze umrze i teraz mi jeszcze wypomina, ze o zawal bym go przyprawila:) To tyle z moich dzisiejszych doswiadczen:) Ide spac, bo padam na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zapomnialam, ja tu tylko o sobie... mamusinka, hadlanka- ciesze sie ,ze mozemy sie razem cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×