Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Gość natija89
kropka236..............30 lat.........31.10/03.11........Ślask pomelka.................28lat..........02.11............. ... Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ....Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11................. Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11...................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11......... ........Wrocław aggata..................21 lat.........XX.11................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie............Poznań natija89................24lat.........27.11....................Słupsk podbijam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara-w-marzenia
kropka236..............30 lat.........31.10/03.11........Ślask pomelka.................28lat..........02.11............. ... Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ....Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11................. Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11...................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11......... ........Wrocław aggata..................21 lat.........XX.11................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie............Poznań natija89................24lat.........27.11.............. ......Słupsk wiara-w-marzenia....24lata.........27.11....................Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betrix
kropka236..............30 lat.........31.10/03.11........Ślask pomelka.................28lat..........02.11............. ... Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ....Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11................. Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11...................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11......... ........Wrocław aggata..................21 lat.........XX.11................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie............Poznań natija89................24lat.........27.11.............. ......Słupsk wiara-w-marzenia....24lata.........27.11................. ...Olsztyn betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka236..............30 lat.........31.10/03.11........Ślask pomelka.................28lat..........02.11............. ... Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ....Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11................. Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11...................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11......... ........Wrocław aggata..................21 lat.........XX.11................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie............Poznań natija89................24lat.........27.11.............. ......Słupsk wiara-w-marzenia....24lata.........27.11................. ...Olsztyn Pattina.................22lata..............21.11................Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natija89
hej dziewczyny;) jak tam samopoczucie?;) mam pytanko: kiedy zamierzacie powiedziec pracodawcy o ciazy i czy ktoras z was idzie na zwolnienie? tak z ciekawosci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask pomelka.................28lat..........02.11............... Lublin Nettie...................28lat..........02.11...............Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11................Wrocław Pattina.................22lata.........21.11................Chorzów aggata..................21 lat.........XX.11................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie...........Poznań natija89................24lat.........27.11..................Słupsk wiara-w-marzenia....24lata.........27.11................Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry! poukładałam tabelkę, by były wszystkie i by był porządek :) U nas bez zmian, odliczam dni do piątku, nie mogę się doczekać wizyty. Dziewczyny, które już były, jakie macie skierowania na badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam rano raniutko:) właśnie zbieram się do pracy Ja na razie pracodawcy nic nie powiedziałam. O L4 na razie tylko myślę, sama jestem ciekawa jak to jest u Was:) ? Jutro idę na usg, już mnie skręca z niecierpliwości. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Wy na usg mykacie a ja czekam jeszcze miesiąc na swoje "pierwsze" bo byłam tylko w 5 tc a wtedy tylko pęcherzyk z ciałkiem ż. był...przygotowania do ślubu więc trochę myśli na inne tory poszły hehe ale tylko troszeczkę bo dzidziuś jest numer jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natija89
slyszalam ze najlepiej powiedziec po 3 miesiacy bo wtedy jestes chroniona. ja chcialabym jak najdluzej pracowac;) przeciez ciaz to nie choroba a ja mam lekka prace wiec krzywdy dzidzi nie zrobie;) ja mam wizyte na 8 kwietnia. bylam wczoraj ale lekarz powiedzial ze nie ma sensu badac bo i tak nie bedzie za duzo widac;)jeszcze 13 dni;) i moj maz w koncu uwierzy bo ma ztym problem i to duzy(umysl scisly, test ciazowy nie wystarczy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka19837
Dzień dobry wszystkim ;) mynia199gratuluje bardzo ;) Ja zmykam zaraz na zwolnienie , choc prace mam super, ale sidzenie przez 8 godzin przed komputerem mnie wykańcza, a w zasadzie moje plecy :( Poza tym ja mialam ciaze zagrozona z plamieniami , urodzilam synka w 8 miesiacu , pierwsza poroniona :( wiec lepiej dmuchac na zimne , choc mam nadzieje ze obędzie sie bez przykrych niespodzianek i wszystko bedzie dobrze :) Ja mam teraz wplne tez, bo synek chory , ja chora :( a do tego mam tygodniow e yoreczki w doku , wiec mam co robic ;) Pozdrawiam Was cieplutko ;) :) Nie ma mnie na liscie :( :( :( http://www.suwaczki.com/tickers/17u9x1hppcxa1rvj.png http://www.suwaczki.com/tickers/w57v9n73rszjskun.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jakie ranne ptaszki :) jeżeli chodzi o zwolnienie to planuje od końcówki kwietnia początku mają może. W zależności jak mi wypadnie wizyta. Będę w tedy w hmm 12-14 tyg. Jestem kierownikiem w handlu i 8 h na nogach w biegu (dosłownie) jest męczące, co prawda już teraz nie robie dostaw, czy nie wykłądam towaru. Wchodzimy w sezon sprzedaży i obsługa tysięcy klientów wykańcza nawet te najsprawniejsze babeczki w tym okresie. Mój mąż powiedział że jak lekarz zaproponuje mi zwolnienie teraz w środę to mam je wziąść ;/ coś czuje że się pokłócimy w gabinecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój pracodawca już wie i w zasadzie razem ustaliliśmy termin zwolnienia lekarskiego, coś tam podszeptywał o czerwcu ale zaraz stwierdził że nie bo będzie już za dużo klientów w salonie ;) poza tym w tym czasie z macierzyńskiego wracają 3 kierowniczki :p więc to mu na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monacccoooo
daria szybko zwolnienie :-(( pewnie utyjesz na maksa tyle leżenia do góry brzuchem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka19837 to poprostu skopiuj tabelkę i się dopisz. u mnie bez zmian nadal wymiotuje, zle sie czuje itp. powoli szykuje sie do swiat. wstaje rano a juz jestem zmeczona jakbym caly dzien pracowala. dzis zaczynam 9 tydz ciazy. ciagle odliczam :-) i chce zeby bylo juz po 12 tyg. bede bardziej pewna ( ciagle sie boje ze poronie) ale juz duzo mniej bo juz 9 tydzien :-) a poza tym mam nadzieje, że mdłosci mi przejda.... ja jak pamietacie poszlam na zw (maz bardzo mnie namawial, bo bał sie o ciaze ).teraz jestem zadowolona, nie wiem jak bym wytrzymala w pracy, gdy czasami w jednym dniu wymiotowalam 5 razy. brzuch bardzo boli, zwlaszcza gdy jest tak ze nudnosci zaczely sie gdy jeszcze nic nie zjadlam.wtedy dopiero zoladek boli....wiem, ze w pracy nie dalabym rady.Przez te wymioty schudlam juz 2 kg, mimo ze duzo leze i malo sie ruszam... ajek78 ciesze sie bardzo :-) gratuluje :-) mialam nadzieje, ze przekazesz dobre wiesci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie bedzie tak źle , u nas w pracy 3 mce to standard ;) a co to tycia łudzę się że prace na działeczce trochę ze mnie wyciągną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betrix
ja planuje isc od czerwca na chorobowe bede wtedy w 4 mc ale nie wiem czy dotrwam bo ja mam ciezka prace i codzienne mdlosci mnie wykanczaja i te bole brzucha zle sie pracuje jak boli brzuch i jak Ci jest nie dobrze to jest masakra ale jakos musze dotrwac.Dziewczyny na ile wasze ginki daja chorobowe?bo moja kolezanka tez mieszka w niemczech dostaje na tydzien i tak co tydzien chodzi po L4.Z tego co wiem jak bylam w ciazy 13 lat temu to dostawalam na gora 3 tyg czasami na miesiac jedno L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynia199
kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław Pattina.................22lata.........21.11............. ...Chorzów aggata..................21 lat.........XX.11................Dąbrowa Górnicza ajek78..................30 lat.........bd narazie...........Poznań natija89................24lat.........27.11.............. ....Słupsk wiara-w-marzenia....24lata.........27.11................O lsztyn JA POWIEDZIAŁAM W PRACY OD RAZU GDY TYLKO LEKARZ POTWIERDZIŁ CIĄŻĘ. ALE MAM PRACE NA STALE I ZWOLNIENIE RACZEJ MI NIE GROZI NATOMIAST W INNYCH PRZYPADKACH TO TRZEBA UWAZAC. JESLI CHODZI O ZWOLNIENIE TO LEKARZ SAM MI ZAPROPONOWAL ZE WZGLEDU NA SPECYFIKE MOJEJ PRACY ALE NIE MAM ZAMIARU BYC CALA CIAZE NA ZWOLNIENIU! OSZALAŁABYM! ODPOCZNE PARE DNI I WROCE DO PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwyChrupeczek
Cześć dziewczynki :) moge sie z mila checia przylaczyc do waszego forum, moj termin to 7 listopad :) ale poki co moje obawy o zdrowie maluszka nie pozwalaja mi sie cieszyc w pelni moim stanem :( a poza tym mam straszne mdlosci zawroty glowy bol glowy i wstret do jedzenia wrecz, a jak tam u was? czy zaczelyscie juz powoli przygotowania do przyjscia na swiat maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwyChrupeczek witamy na forum :-) ja kupilam dopiero jedno ubranko, zeby pocieszyc oczy :-) to moje pierwsze dziecko , wiec nie mam jeszcze kompletnie nic. kolezanka teraz urodzila synka i obiecala mi ubranka.ja mysle jednak ze jeszcze za wczesnie. narazie nie planuje zakupow, moze w 2 trymestrze.jezeli chodzi o dolegliwosci to wiem co czujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwyChrupeczek
polna gruszka :) to witam w klubie u mnie tez pierwsza ciąża :) ciesze sie strasznie chodz jej nie planowalam, a jak u ciebie z wynikami w ktorym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrupeczek to moja 3 ciaza, ale teraz jestem dobrej mysli. poczytaj troche o nas :-) dzis wlasnie pisalam, kilka wpisow wyzej ze zaczynam 9 tydzien. bardzo sie z tego ciesze i ciagle odliczam kazdy tydzien. dla mnie to jak maly sukces :-) a ty w ktorym tyg. jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betrix
ja jakis tydzien temu tez mialam straszny wstret do jedzenia ale juz powoli przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwyChrupeczek
o kurcze musze faktycznie nadrobic zaleglosci dzis wieczorem :) moj juz prawie 8 :) dzis ide na drugie usg powinnam slyszec moje male serduszko :) mnie meczy moj malenki strasznie chyba nigdy gorzej sie nie czulam ale ja to mam juz od 5 tygodnia i moja pani gin powiedziala ze prawdopodobnie bedzie mnie tak meczyl do 4 miesiaca :) ale niech wymeczy oby byl zdrowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki, ciężko dzisiaj ze mną, oczy mi się same zamykają, każdą wolną minutke poświęcam, żeby przymkąć oko i się zdrzemnąć. No ale przy 6-miesięcznym maluszku raczej o to ciężko :) Witam nowe mamusie :) Widzę, że w tabelce tylko ja nie mam wpisanego terminu :P napiszę narazie z OM ale to się na pewno zmieni i będzie co najmniej 2 tyg później... :) Co do zwolnienia, ja poszłam od razu w pierwszej ciąży i teraz też już jestem. Teraz to w zasadzie było logiczne, bo nie było sensu wracać. Nie skończyłam jeszcze zaległego urlopu, który tym sposobem przesunie mi się na koniec macierzyńskiego. W pierwszej ciąży poszłam na zwolnienie, ponieważ taką mam specyfikę pracy. Stres, dużo pracy fizycznej, niekontrolowane godziny pracy. Zresztą sam szef mi powiedział, że jak mi zależy na dziecku to mam iść na zwolnienie, bo on nie będzie dla nikogo robił wyjątków :/ Swoją drogą straszny cham. A dla niego to oszczędność, bo za zwolnienie płaci przez pierwsze 33 dni a potem ZUS. Więc ma mnie z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask ajek78..................30 lat.........01.11..............Poznań pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław Pattina.................22lata.........21.11............. ...Chorzów aggata..................21 lat.........XX.11................Dąbrowa Górnicza natija89................24lat.........27.11.............. ....Słupsk wiara-w-marzenia....24lata.........27.11................O lsztyn Kafeina, jak dobrze pójdzie, może będziemy miały podobny termin :) Wiesz już w jakim szpitalu będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny czy można cichutko do Was dołączyć? To moja 4 ciąża -3 niestety stracone, ale mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka30 przykro mi z powodu poprzednich ciąż. Wiem niestety co czujesz. Mam nadzieje ze teraz ciąza bedzie bez problemowa i tego ci życzę. Napisz cos wiecej o sobie :-) czy wiesz co bylo przyczyną poronień? ktory tydz ciąży? bierzesz teraz jakies leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka19837
Pszczółka30 bardzo Ci wsółczuje :( wiem doskonale co czujesz :( pewnie teraz bardzo sie denerwujesz i przeżywasz, boisz sie czy będzie dobrze ... ale trzeba byc dobrej mysli i tylko pozytywnie sie nastawiac, mimo ze to bardzo trudne :* Trzymam kciuki .. Ja biore Bromergon, luteine, witaminy , kwas i magnez ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×