Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozsądna92

ćwiczenia Mel B;)

Polecane posty

Gość gość
ja od 2 miesięcy też ćwiczę z Mel B. jednak 3-4 razy w tygodniu i są to 2 różne ćwiczenia: abs, cardio, trening nóg lub pośladków. Muszę powiedzieć ze cellullit mi się zmniejszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitnesska.xoxo
Cześć wszystkim! Od tygodnia ćwiczę regularnie, i wpadłam na Waszą dyskusję. Dzisiaj zaczęłam wyciskanie z Mel, bo Ewa Chodakowska i jej "powtórzenia" mnie znudziły... :(( Ale przeraziłam się czytając opinie innych internautów i internautek, ze nie ma żadnych efektów po Mel.. Czy to prawda? Proszę o podpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych efektów... bzdura. Efekty zawsze są. Może nie wystarczająco zadowalające dla osób, które ćwiczyły, ale coś w naszym organizmie na pewno się zmieniło. Ja zauważyłam szczególnie zmianę na mojej pupie, tyle, że ćwiczyłam codziennie i oprócz tego robiłam jeszcze przysiady. Niestety na brzuch nie zadziało tak szybko, dlatego robię już teraz inne ćwiczenia. ;) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja od tygodnia ćwiczę brzuch i nogi z Mel B. Może jeszcze wizualnie nie widzę wielkich efektów, o co trudno po tygodniu pracy, jednak czuję się o wiele lepiej, kiedy rano sobie poćwiczę. :) Polecam, Mel nastraja pozytywną energią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xHannah
Witam ponownie :) Ale mam zakwasy .. masakra. Dzisiaj ćwiczyłam 1,5 h . Trochę Mel B , trochę Tiffany Rothe. Teoretycznie to mój drugi dzień. Drugi dzień z tymi Paniami. Wcześniej ćwiczyłam sama. Pierwszy cel: miesiąc regularnie ćwiczyć, brak słodyczy, dużo wody, nie jeść po 17/18 ;p Jak wytrwam to będę meega zadowolona. No i później ciągniemy dalej :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xHannah
aa zapomniała, zamówiłam sobie dzisiaj Hula Hop ;p tyle się naczytałam, że jest świetne na brzuch (a to moja bolączka, między innymi), więc będę kręcić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xHannah
Ale cicho :( śpicie? ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xHannah
Może faktycznie 1,5 h to za dużo.. ale jak widzę te wszystkie niedoskonałości to mam ochotę ćwiczyć jeszcze więcej. Dzisiaj przerobiłam z Mel b : -rozgrzewka 5 min -abs 10 min -cardio 15 min -nogi 10 min -pośladki 10 min i z tiffany rothe : - ćwiczenia pozwalające zgubić boczki 10 min - cardio 10 min To są moje początki.. Nie wiem jak rozplanowywać każdy dzień na ćwiczenia. Czuję potrzebę ćwiczenia codziennie każdej partii ciała eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xHannah
A jakie zakwasy... o mamo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia2508- Witaj po wakacjach :) Bardzo długo mnie nie było ale to dlatego, że miałam zawsze automatyczne logowanie potem cos mi się przestawiło i okazało się że hasła na kafe nie pamiętam :) Ale już jestem i dalej będę odwiedzać stronę bo trzeba dalej ćwiczyć Ja niestety ostatnio mam ciężko i do końca miesiąca za dużo pewnie nie poćwicze bo praca i egzaminy jeszcze miałam po drodze przeprowadzkę ale napewno od 1go lipca wrócę do systematycznych ćwiczeń a jak tam twoje wakacje? Ciało opalone, poopowiadaj jak było:) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xHannah
Do tej pory ćwiczyłam z Mel B i Tiffany Rothe. Niedawno zaczęłam z Chodakowską omg.. masakra. Jest trochę nudno o wiele bardziej pod tym względem wolę Mel B ale z Chodakowską jest cholernie ciężko. Ledwo daję radę do końca. Jutro mam zamiar zrobić turbo spalanie. Jak przejrzałam z ciekawości ćwiczenia to się załamałam, jutro chyba umrę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marcia ;) Wakacje super , ciepełko, opalania i duuuużo jedzenia ;D Po spodniach widzę ,że trochę mnie przybyło :( też nie umiem się zmusić do ćwiczeń :( chora jestem po tych wakacjach - chyba da duże wahania temperatur ;/ Ale za niedługo wystartuje znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa6789
Cwicze z mel b juz 2 miesiace i wiecie co? jestem mega rozczarowana efektami:( cwicze na posladki i nogi. Nad posladkami urosl mi wielki miesiec i mam taka jakby opone :( wyglada to niezbyt ladnie :P tak jakby plat gruby skory z czyms twardym w srodku ( wiem, wiem to miesnie) ale naprawde wyglada nieladnie. Cholera nie wiem co teraz robic. Nawet maz jak sie ostatnio przy nim rozebralam to zwrocil na to uwage i mowi do mnie " co ci sie tutaj zrobilo? " :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona efektami:(
Hej dziewczyny! Cieszę się, że znalazłam ten temat ponieważ od ponad 2 tygodni ćwiczę z Mel B, ale jestem załamana efektami:( Mam całe nogi otłuszczone, takie sflaczałe:P choć nie są grube, ale niestety cellulit zaczyna mi się robić jakby na łydkach:/ postanowiłam więc coś z tym zrobić i zacząć ćwiczenia na nogi i pośladki, a ponieważ o Mel B czytałam, że efekty są zaskakująco dobre i szybie postanowiłam ćwiczyć:) Ćwiczę codziennie 10 minut nogi + 10 minut pośladki+ 8 minut ABS burning buns, dziś jest 19 dzień ćwiczeń i ...efektów zero:( Jestem załamana po prostu bo niektóre pisały, że pośladki im się uniosły po tygodniu ćwiczeń tylko 10 minut i nic więcej, a ja ćwiczę 28 minut co dzień już prawie 3 tygodnie i co?:( miała tak któraś? a może widoczne efekty przyjdą, ale dopiero za kilka tygodni? Póki co jedyne co czuję to to, że nogi stały się twardsze, ale to tylko efekt "czucia":D efektów widocznych gołym okiem brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona efektami:(
Hej dziewczyny! Cieszę się, że znalazłam ten temat ponieważ od ponad 2 tygodni ćwiczę z Mel B, ale jestem załamana efektami:( Mam całe nogi otłuszczone, takie sflaczałe:P choć nie są grube, ale niestety cellulit zaczyna mi się robić jakby na łydkach:/ postanowiłam więc coś z tym zrobić i zacząć ćwiczenia na nogi i pośladki, a ponieważ o Mel B czytałam, że efekty są zaskakująco dobre i szybie postanowiłam ćwiczyć:) Ćwiczę codziennie 10 minut nogi + 10 minut pośladki+ 8 minut ABS burning buns, dziś jest 19 dzień ćwiczeń i ...efektów zero:( Jestem załamana po prostu bo niektóre pisały, że pośladki im się uniosły po tygodniu ćwiczeń tylko 10 minut i nic więcej, a ja ćwiczę 28 minut co dzień już prawie 3 tygodnie i co?:( miała tak któraś? a może widoczne efekty przyjdą, ale dopiero za kilka tygodni? Póki co jedyne co czuję to to, że nogi stały się twardsze, ale to tylko efekt "czucia":D efektów widocznych gołym okiem brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeline*
Hej dziewczynki:) ja od wczoraj ćwiczę z Mel b (pośladki+nogi+ABS) codziennie kręcę hh z wypustkami i co jakiś czas robię skalpel. Jestem ciekawa czy po takich ćwiczeniach moje ciało się zmieni. Kiedyś miałam mega nadwagę z 80 kg zjechałam do 44 teraz ważę 53. Jakie są wasze efekty?? i czy to coś mi pomoże bo jestem załamana jeszcze chłopak mnie dołuje tym,że mam okropny brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiankaaa
hej dziewczyny :) również do was dołączę się :) Ja z Mel B jestem dzisiaj na 5 dniu. Codziennie robię ćwiczenia na pupę (dzisiaj wieczorem będę robiła 5 raz) a co drogi dzień po pupie robię ćwiczenia na brzuch. Te na pupę są na prawdę fajne i robię bez oporów. Przez pierwsze 2 dni były zakwasy teraz już minęły. Co do ćwiczeń na brzuch są dla mnie ciężkie. Często się zatrzymuje ale z czasem się uda ;D Kiedyś śmigałam codziennie 200 brzuszków ale to nie to samo :) Zamierzam dołączyć do tego codziennie 1000 skoków na skakance. Dzisiaj lecę kupić bo starą gdzieś zapodziałam. Czasami rolki i może bieganie. Staram się jeść mniej a przede wszystkim bez słodyczy i fastów. Zobaczymy jak długo mi się uda wytrzymać. Już nie mogę doczekać się efektów. O ile będą ;< W lipcu z chłopakiem planujemy lecieć za granicę więc mam nadzieję że do tego czasu ciałko będzie w lepszej formie. :) Jak myślicie ? :D Tak dla zainteresowanych mam 170 cm wzrostu i 53 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiankaaa
Dziewczyny napiszcie czy widzicie już jakieś efekty. Jakie? Po jakim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Tatiankaaa - Ja ćwiczyłam z Mel B trening na brzuch, abs oraz na pośladki. Ja osobiście dużych zmian nie widziałam, może dlatego, że codziennie przyglądałam się w lustrze, ale mój chłopak zmianę w mojej pupie zobaczył już po dwóch tygodniach, mówił, że jest jędrniejsza i jakby bardziej podniesiona do góry. Oprócz treningu na pośladki robiłam wtedy jeszcze przysiady, zaczynałam od 50 i codziennie dodawałam 10. Po miesiącu moja pupa naprawdę świetnie wyglądała, ale potem przyszła matura i mam wrażenie, ze znowu sflaczała i trzeba się za nią porządnie wziąć :D Co do brzucha - pierwsze efekty widziałam po około 3 tygodniach, ale oprócz tych dwóch ćwiczeń z Mel B (trening na brzuch + ABS) w 2 tygodniu ćwiczeń dodałam sobie jeszcze A6W. Miałam zdecydowanie twardszy brzuch i widoczny taki choćby zarys mięśni na brzuchu.Coś jak ta pani - http://i2.pinger.pl/pgr452/5f1ecedc002b95a44fa44759/brzuchniebd.jpg Jeszcze dodam tylko, że ćwiczyłam codziennie. *** A teraz znowu ćwiczę, jednak zmieniłam sobie dosyć trochę zestaw niż poprzednim razem i z Mel B zostały mi już tylko treningi na pośladki, które jak dla mnie były rewelacyjne :-) Robię trening kardio z Fitappy, A6W, Mel B pośladki, przysiady i w zależności czy jeszcze mam siły - planki od Fitappy. To tyle :-) A jak tam u Was dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zasmucona efektami:( Jeśli masz problem z nogami osobiście polecam Ci biegać lub jeździć rowerem, daje to naprawdę szybkie rezultaty + 10 min trening nóg z Mal B. A na resztę efektów po prostu zaczekaj, na pewno będą :-) Albo spróbuj dodać coś jeszcze do Twojego treningu od kogoś innego, ja np. ostatnio znalazłam Fitappy na youtube i osobiście mogę ją polecić. Dodaje mnóstwo filmików z ćwiczeniami i o tym, jak dobrze trzymać dietę itp. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasowa
Miałam się odezwać za jakiś czas i poopowiadac:) DZIEWCZYNY!!! Nie mam cellulitu już!!! :D SZCZĘŚLIWA:D Po ćwiczeniach z Mel na Nogi 5 razy w tyg uda mi zeszczuplały-nie ma cellulitu, są gładkie i jędrne. Mój chłopak powiedział do mnie ostatnio piękny komplement ,,KOCHANIE CO MASZ TAKIE CHUDE NÓŻKI,, , więc widać :ppp Nie spoczywam na laurach :P Cwiczę dalej-chcę jeszcze trochę wyrzeźbić-ćwiczę oczywiście tez pośladki-urosły,stoją hehe także super :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasowa
Przypomnę, że ćwiczę już 4 miesiąc, sporo ale warto żeby mieć piękne nóżki i pośladki :P Przed samymi wakacjami jak już sobie wszystko pieknie wypracuję wrzucę fotkę ....bardzo żałuję, że nie zrobiłam sobie na początku kiedy zaczynałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monis;)
Hej, ja cwicze z mel b od ok. Tygodnia i czuje sie po tych treningach swietnie. Przez jakis czas robilam e. chodakowska, ale cwiczenia sa za dlugie, a prowadzenie troche monotonne jak dla mnie, choc pewnie same cwiczenia sa ok. Nie jestem osoba otyla, probujaca na sile schudnac.. Przydaloby mi sie schudnac tak ze 2,3 kg dla lepszego samoppczucia. Moim glownym celem jest ujedrnienie ciala.. Zalezy mi glownie na nogach i brzuchu... Oprocz mel b czesto cwicze na tak zwanym motylku( podobno dobrze dziala na wewn. Strone ud), ale chcialam tez zaczac krecenie hula hop, tyle, ze juz nie potrafie. Jako dziecko nie mialam z tym problemu, a teraz mam 27 lat i jak obserwuje swoja 5 letnia corke, ktora robi to bez zadnego zarzutu to budzi sie we mnie Zazdrosc;);) tak serio dziewczyny to powiedzcie jak sie tego znowu nauczyc?? W dodatku w obie strony?? Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowi Eksperci portalu mi.n z chirurgii plastycznej, specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii oraz najnowszy Ekspert znany trener z Hollywood Witold Szmańda. Trenował m.in Keanu Reeves, Heidi Klum, Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati. Teraz może odpowiedzieć na każde Twoje pytanie! Zadaj pytanie ekspertowi. http://feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xHannah
Cześć dziewczyny! Cześć dziewczyny! :) Dzisiaj mija mój 16 dzień ćwiczeń z Mel B. A to rezultaty : 1.06.2013 r. / 15.06.2013 r. waga: -1 kg talia: -2,5 cm biodra: -1 cm ramię: +0,5 cm hmm udo: -1,5 cm łydka (najszersze miejsce): -1 cm No to jedziemy dalej z tym koksem ;p Nie poddawajcie się! i chwalcie się swoimi osiągnięciami, to tak bardzo motywuje Wstawiłabym zdjęcia , ale chyba się nie da. Hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a co dadza takie cwiczenia?? te z mel B? bo wiadomo ze pupy nie powieksza, wiec co w takim razie ?? odpowiedzcie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ćwiczę z Mel B, tyle że dopiero od tygodnia i już widzę pierwsze efekty. Głównie związane z konsystencją ciała, staje się bardziej zbite. Dobrze mi się z nią ćwiczy te 10minutówki, więc mam nadzieję, że stanie się to moim nawykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ;)
xHannah - a jakie ćwiczenia wykonujesz z Mel B? Wszystkie czy tylko na niektóre partie ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×