Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozsądna92

ćwiczenia Mel B;)

Polecane posty

zrobiłam dziś pomiary, troche się przeraziłam w stosunku do tego co bylo kiedys to jest M A S A K R A jakaś... +40cm w pasie w stosunku do tego co było przed porodem i przed ta zasrana chorobą... dokladnie zesram sie a nie dam sie!!!! w sumie to nie robilam wszytskich pomiarow tylko to co mnie najbardziej interesuje ale jednak kilka ich jest... od paru dni zaczelam znowu krecic hula hop w koncu trzeba zaczac jakos ;) ogolnie krece HH jak moj maly spi w dzien i nie jestem w pracy a popoludniami cwiczenia i postanowilam jak taka piekna pogoda 7km jezdzic na rolkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka2s
Hej dziewczyny ćwiczyłam z ewa chodakowską przez miesiac a od 3 dni łącze je z ćwiczeniami Mel B i musze powiedzieć ze również sa super ona przy tych ćwiczeniach daje mega energie i motywacje ,także dołączam do Was i mam nadzieje że do wakacji uda nam sie uzyskać nasze mega figury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo dziewczyny Powiem wam, że mam wyrzuty sumienia bo od tygodnia nie ćwiczyłam ale nie mam za cholere czasu od rana do nocy zapierdol, w pracy mam tyle roboty że o 16 mam mroczki przed oczami a jak wrócę do domu to dalej siedzę i pracuje ale musze jakos to zorganizowac by wrocic do codziennych ćwiczeń ;/ Brakuje mi tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to przerzuciłam się na inne sporty, więc ciężko jest mi pisać o efektach ćwiczeń z Mel, bo robię je może 2 razy w tygodniu? Teraz zaczęłam pić duużo wody, odstawiłam kawę, trochę mniej jem :P Na pewno staram się nie jeść po 18, powinno być ok :) Bo jeszcze tydzień temu miałam kilka dni obżarstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę zakwasy niż kaca:)))
Witam przy Piątku:))) Ja po dwóch tygodniach kontuzji kostki, wróciłam, dzis pierwszy dzień biegałam, ale czuję w kostce, więc nie wiem czy nie za szybko;/Mimo to przez 2 tygodnie regularnie ćwiczyłam z Mel(posladki i abs) czyli jakieś 20 min dziennie plus 10 min ćwiczeń z ciężarkami na ręce. Plus jest taki że lepiej się czuje, ciało jędrniejsze, ale minus że wogóle nie widzę żadnego spadu na wadze:( mimo, iż nie objadam się, nie jem słodyczy, chipsów, fast foodów, tylko warzywka, owoce, serki białe itd, więc nie wiem o co kaman? Miał ktos podobnie, podobno na początku tak jest, a później spada waga, najważniejsze, że ja czuję się lepiej i ciało się zmienia. Pozdrawiam i zachęcam do ćwiczeń bo nic nas to nie kosztuje. Miłego dnia i nadchodzącego weekendu, spędźmy go aktywnie, Kalisz pozdrawia resztę Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas cos ostatnio cichutko :> Powiem wam że niestety dużo mniej ćwiczę ostatnio tyle mam pracy ale za to dietowo się trzymam a nawet jem jeszcze mniej:) Zrzuciłam kolejny kilogram i mam teraz 62 kg wiec jeszcze 5 chce zrzucic ale bedzie juz trudno:)) Dzis wybralam sie na zakupy i kupiłam sobie dwie pary spodni, w roz już 38:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chciałabym dołączyć do Was. Ćwiczyłam parę razy Skalpel, na początku daje w kość ale za którymś razem robiłam już wszystkie ćwiczenia, pot był ale jakoś tak nie za duży wysiłek i nudno... Znalazłam Mel B i teraz ćwiczę codziennie pakiet: - rozgrzewka - ramiona - abs - brzuch - nogi - pośladki - rozciąganie. Ćwiczę drugi tydzień, do tego dieta niskowęglowodanowa, nie jem pieczywa, ziemniaków, makaronów, oczywiście słodyczy, wyeliminowałam alkohol. Na razie jem chude mięso, nabiał, warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę zakwasy niż kaca:)))
@marcia08 nie ma jak to satysfakcja po udanych zakupach:) @justynkie to dużo ćwiczysz, efekty przyjdą szybką, pewnie już s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaa7
Cześć dziewczyny! ja tez chciałabym zacząć ćwiczyć z mel b, może macie jakiś konkretny plan ćwiczeń na każdy dzień? Niestety mam 10kg do zrzucenia :( musze działać szybko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasowa
Jak czytam Wasze odowiedzi to aż lepiej mi się w serduchu robi :P :* Własnie jestem po treningu z Mel, ćwiczę juz 3 miesiąc na uda i pośladki-czasem cardio lub idę pobiegać dla odmiany ;) Efekty sa mega, ale wiecie jak to jest-chce się więcej i więcej :) Do lata jeszcze miesiąc-chcę doprowadzić swoje uda do perfekcji-po cellulicie zostały jakieś nędzne resztki, pupa mi się podniosła-miałam płaską...bardzo płaską...a teraz mój narzeczony nie mozę się na nią napatrzeć-każdy jest zadowolony heh. Dodam, ze bardzo dobrze się czuję...Tak jak Wy :) czasami czytam różne fora i często piszą że polki są zaniedbane i otyłe, kurde dlaczego nas wszystkie dają do jednej kategorii?? Zobaczą w lecie na ulicy i plaży to się przekonają, ze dbamy o siebie, prawda?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasowa
Do Kasiaaaaa. Każdy wybiera sobie indywidualnie-co potrzebuje i na ile ma siłę:P pooglądaj filmiki na youtube-polecam najpierw cardio, później uda i pośladki...działa na całe ciało:) Brzuch też możesz ćwiczyć, rób sobię mixy..Np cardio, brzuch, posladki lub uda, ramiona, cardio. Jak tylko Ci się podoba, szybko zobaczysz efekty. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatata
Czesc dziewcyny! Ja zaczelam cwiczyc co prawda kilka dni temu i zakochalam sie w Mel B. Jest tak pelna energii, ze cwiczenia z nia staja sie czysta przyjemnoscia. :-) Z tego co czytalam niektore z Was maja naprawde rewelacyjne efekty, oby ze mna bylo tak samo! Przed chwila zrobilam trening na posladki z Mel B i na posladki z Tracy Anderson 10min. I ze wzgledu na to, ze jestem poczatkujaca, zrobilam sobie przerwe i zaczne brzuch z Mel B (ufffffffffff) W koncu ruszylam dupsko i wzielam sie za siebie, oby mi sie nie znudzilo!! :D A jak tam u Was?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasowa
:) Po dzisiejszym jestem wykończona... i zadowolona :D Ćwicz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatata
Nie jest latwo, ale i tak sukcesem jest dla mnie to, ze sie ruszylam, bo z natury jestem leniwa, az za bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasowa
Po kilku dniach zobaczysz, że będzie Ci to przychodziło z wielką ochotą...wejdzie Ci w krew hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaa7
Lukasowa dziękuję za odpowiedz :) A powiedzcie jeszcze jakie są efekty tak po 2 tygodniach ćwiczeń? chodzi mi o to jak szybko działają....ćwiczyłam z Ewką i szybko się znudziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasowa
Jeżeli złączysz ćwiczenia i tak wyjdzie Ci ok 30-40 min to efekty będą widoczne po dwóch tygodniach na pewno..Tylko pamiętaj, żeby po jakimś czasie przedłużyć ćwiczenia...ja np robie 2 razy pod rząd nogi u posladki tak samo, ćwicze tak od tyg a mam wrażenie, że moja uda nikną w oczach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jeju już mnie tyle nie było, najpierw człowiek narzeka na brak pracy a potem że ma tej pracy za dużo :/ Nie mam czasu na nic koszmar nie ćwiczyłam już z tydzień bo nie mam czas codziennie do nocy siedzę w papierach ale na pewno nie tyje baaa nawet chyba jeszcze trochę schudłam bo nie mam czasu jeść :) Muszę gdzieś znaleźć wagę i się zważyć :) Fajnie dziewczyny, że wam się Mel B podoba ona naprawdę daje mega zastrzyk energii, a te które dopiero zaczynają głowa do góry zobaczycie jakie będziecie tzn będziemy miały (jak wrócę do ćwiczeń) płaskie sexi brzuszki i pupy :)) Mimo wszytsko się nie łamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj Avelina, zmieniłam nick. Też mnie dawno już tutaj nie było, ale jak powiedziałam - miałam teraz matury i wolałam się na nich skupić. "Sezon matur" kończy mi się 23 maja, więc wtedy do Was na pewno powrócę i będę z Wami ćwiczyć ;) I oczywiście chciałabym gorąco powitać nowe dziewczyny, które postanawiają ćwiczyć, dużo motywacji Wam życzę! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatata
Jak tam dziewczyny idzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Powiem wam że jak co tydzień się zmierzyłam (wagi nadal brak) i niestety jak pisałam wcześniej nie miałam czasu ćwiczyć a tu miła niespodzianka miarka znowu wszędzie mi 1-2 cm zleciało :) Ale teraz mamy weekend więc na pewno dziś i jutro zrobię trening :) A wam jak weekendzik mija :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bennet
Hej dziewczyny! :) Ja rowniez zaczelam cwiczyc, nie moge patrzec az na to ze ledwo spodnie zapinam :/. Cale szczescie znalazlam wasz temat na forum i bede cwiczyla intensywnie mam nadzieje ze do wakacji zdaze zrzucic 5kg. Przy wzroscie 173 waze 68 kg masakra.. Czas cos z tym zrobic! :) Cwicze skalpel z Ewa tylko co dwa dni i dorzucam Mel B, poki co czuje zakwasy ale mam nadzieje ze figura sie zrobi potym :) Trzymam kciuki za was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bennet
Hej dziewczyny! :) Ja rowniez zaczelam cwiczyc, nie moge patrzec na to!, ze ledwo spodnie zapinam :/. Cale szczescie, znalazlam wasz temat na forum i bede cwiczyla intensywnie. Mam nadzieje ze do wakacji zdaze zrzucic 5kg. Przy wzroscie 173 waze 68 kg masakra.. Czas cos z tym zrobic! :) Cwicze skalpel z Ewa tylko co dwa dni i dorzucam Mel B, poki co czuje zakwasy ale mam nadzieje ze figura sie zrobi potym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) wróciłam po wakacjach ;D było suuuuuper ;D Lullina i Marcia - zaglądacie tu jeszcze ? od 1.06 zaczynam znowu z Mel B ;) na wakacjach przy opcji AI było ciężko z ograniczeniami ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Wróciłam na forum po wakacjach ;D Reaktywacja ćwiczeń od 1.06 ;) Jak wiadomo przy opcji AI nie kontrolowałam mojego obrzarstwa ;p;p Marcia08 i Luliina - jesteście tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xHannah
Kochane Dziewczynki! Dołączam do was z ćwiczonkami z Mel B :) Ćwiczę od tygodnia. Nie mogę się odczekać efektów :) Świetna z niej babka :) po każdych ćwiczeniach porannych (ćwiczę rano) nie mogę się doczekać następnego dnia , bo chcę jeszcze ;p Powodzenia Wam życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanvinkaaa
Hej Dziewczyny :) co dokładnie ćwiczycie z Mel B? ja do tej pory brzuch i pośladki, a wy dorzucacie coś jeszcze? jak z efektami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeplatam codziennie robie rozgrzewke i workout 1 a do tego nogi, brzuch, posladki, codziennie cos innego a do tego krece hula hop 30 min Etekty sa tylko wizualne jak narazie Od przyszłego tygodnia zamierzam cos jeszcze dołozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×