Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozsądna92

ćwiczenia Mel B;)

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :))) Wreszcie i ja wracam do ćwiczeń, wczoraj zdałam egzamin an aplikacji i wreszcie mam trochę spokoju i mogę znowu poświęcić się ćwiczeniom :) Dziś już po pracy poleciałam na siłownie i zrobiłam przed chwilą 20 min z Mel B jeju od razu lepiej się czuję jakaś szczęśliwsza :) I muszę się pochwalić że osiągnęłam swój cel zrzuciłam 10 kg :) Teraz mam nowy cel -5kg plus mięśnie brzucha :)) Mega się cieszę że do was wróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia czekałam na Ciebie ;) no to i ja też wracam :P Od jutra ;D bo dzisiaj już nie mam siły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xHannah
wykonuję wszystkie ćwiczenia. Zaraz mija mi miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia2508 -Hejka :) czyli co zabieramy się znowu do roboty :) Jak tam twoje efekty? Ja muszę się teraz spiąć bo we wrześniu znów mam egzaminy więc lipiec sierpień dajemy czadu :) Coty na to ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ZA :) moje efekty? hmm nie mam się czym chwalić :P Też sobie odpuściłam ćwiczenia jak Ciebie nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoa08
No to ja jestem i możemy dalej ćwiczyć prawie że razem:) Tylko niestety ja nie codziennie mogę udzielać się tu na forum, ćwiczę tak co drugi dzień i niestety przez tą przerwę co miała trochę brzuch się pogorszył :( chciałabym ćwiczyć codziennie ale mamy tyle pracy, nauki i wszystkiego że niestety nie zawsze sobie mogę na to pozwolić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki? Jak tam idą wam ćwiczenia w taki upał? Ja dziś się trochę wkurzyłam bo kupiłam sobie spodnie rozmiar M i poczułam że już są ciut bardziej obcisłe niż poprzednie a to znak że muszę się bardziej wziąć za siebie!!! Dziś wyjeżdżam na weekend ale od poniedziałku codziennie MEL B i siłownia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa1295
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa, ale byloby mi bardzo miło gdybyscie mnie przyjęły do waszej dyskusji :) Od tygodnia cwicze, głownie z Mel B. Uwielbiam ją. W perwszym tygodniu ćwiczyłam tylko cztery dni, ale i tak widziałam efekty. Moje nogi stały sie bardziej jędrne i zbite. Zniknął w dużym stopniu cellulit na udach. Jeśli chodzi o ćwiczenia to raz dziennie cwiczę z Mel B na posladki. Dodatkowo rano przed śniadaniem ćwiczę cardio z Mel B i ćwiczenia na uda. Moja obawa związana z tymi ćwiczeniami od Mel b jest taka, że zamiast wyszczupić się, moje nogi będa umieśnione i grube. Myślicie, że jak codziennie będe wykonywac te same ćwiczenia, to tak się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaaa12
Heej!;) Znam ćwiczenia Mel od dawna,ale swoją przygodę rozpoczęłam w niedzielę,wtedy zrobiłam 10min trening brzucha i 500 podskoków na skakance. Wczoraj do tego zestawu dołożyłam trenin nóg,ramion i pośladków. Dziś ten sam zestaw tylko bez skakanki. Mel jest fantastyczna,chce się z nią ćwiczyć;)) Mam 183cm wzrostu i waże 74 kg, zależy mi na pozbyciu się oponki i boczkós. DAMY DRADE!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja też zabieram sie za te ćwiczenia, mam 169 cm i 58 kg, najbardziej zależy mi na brzuchu, udach i pośladkach! TO DO DZIEŁA!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chcę się przyłączyć! :) muszę wziąć się za ćwiczenia,bo przez rok schudłam sporo kilogramów,ale bez ćwiczeń i teraz ciało nie wygląda do końca tak jakbym chciała...najgorzej to brzuch,ale głównie dolna partia brzucha...talię mam szczupłą,tylko ten brzuch w okolicach pępka i pod nim to masakra,tak jakby reszta tłuszczyki i nadmiar skóry,chyba trochę tak jak po porodzie,tzw.zwis,pomimo że mam 20 lat i nie byłam jeszcze w ciąży :) ćwiczyłam kilka razy Chodakowską i dzisiaj pierwszy raz Mel B na brzuch i pośladki,ale zwykle jak ćwiczę to czuję,że zbita robi się ta górna część brzucha,a ta dolna ani drgnie,nie wiem czy robię coś źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzynka333
Cześć Dziewczyny ! ćwiczę z Mel B od 2 tygodni, pośladki i ABS - codziennie, czasami dorzucam nogi,a od tygodnia co drugi dzień robię też ok. 60 przysiadów. Jest świetnie, choć na początku nie było łatwo :) Widocznym efektem ćwiczeń jest ujędrnienie skóry - pośladki jeszcze się nie podniosły, no ale cóż... Na wszystko potrzeba czasu :) Już samo ujędrnienie bardzo zachęca mnie do dalszych wysiłków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, poradzcie! dwa tygodnie temu zaczelam cwiczyc skapel Ewy, jednak jestem 4 miesiace po cc i moj maluszek pokrzyzowal mi plany... nie jestem w stanie wyegzekwowac 40 minut na cwiczenia... a wieczorem gdy maly zasnie ja rowniez padam... powiedzcie mi, czy te 10 minut dziennie z Mel B na brzuch daje jakies efekty...? po ciazy zostalo mi troche brzuszka a ze zawsze bylam szczupla to zaczal mi on przeszkadzac... ogolnie zalezy mi na spaleniu tluszczyku i ujedrnieniu tej skory... czy 10 minut to nie za malo? moze powinnam to cwiczyc tak ze 3 razy dziennie? czekam na wasze opinie:) i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzynka333
Do Gość. Hej :) myślę, te ćwiczenia na brzuch z Mel B nie zaszkodzą :) mi pomogły.. :) A nie mogłabyś dorzucić do tego np. jakiś pojedynczych brzuszków lub nożyc w ciagu dnia? np po południu, dwie lub trzy serie po 10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , n ie boli was kregpslup od cwiczen z Mel B? Pytanie kieruje do kobiet ktore cwicza juz dlugo - ja od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blogerrrka
Hej, bardzo zaciekawiło mnie to forum, więc postanowiłam, że ja także przyłączę się do dyskusji ;) Ćwiczę dopiero drugi tydzień- skalpel codziennie, a mel b na nogi co drugi dzień. efekty jako takie widzę, a przede wszystkim, czuję się o wiele lepiej. Kilka miesięcy ćwiczyłam sam skalpel, ale przestałam, bo było za dużo obowiązków. Czasami strasznie nie chce mi się zabierać za ćwiczenia, ale jest motywacja, więc jakoś sobie radzę. a jak tam u was? myślicie, że ćwiczenia na nogi z mel przyniosą efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia1607
Cześć Dziewczyny :) Dziś jestem po turbo spalaniu Ewki i Me B ćwiczeniach na brzuch. Szukam wsparcia ;) Mój cel to ponad 10 kg do 24 października.. Teraz waże 73 kg a rok temu wazyłam jeszcze 58;/ Zawsze dużo trenowałam no ale przez ten rok się trochę zmieniło.. Wspieramy się? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia1607
Cześć Dziewczyny usmiech.gif Dziś jestem po turbo spalaniu Ewki i Me B ćwiczeniach na brzuch. Szukam wsparcia oczko.gif Mój cel to ponad 10 kg do 24 października.. Teraz waże 73 kg a rok temu wazyłam jeszcze 58;/ Zawsze dużo trenowałam no ale przez ten rok się trochę zmieniło.. Wspieramy się? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Asia Asia
Hej Dziewczyny!! Jestem tu nowa :) ale cwicze już 2 tyg. Z Mel B. Codziennie: -nogi -pośladki -brzuch -abs -ramiona + boczki Tiffany + od 2dni trening całego ciała z Mel B mam 160cm wzrostu i waze 59kg. Po 2tyg czuje sie bardziej zbita, czuje ze moje ciało sie ujedrnia. Na brzuchu zrobiły mi sie nawet widoczne wciecia w talii. W udach ubyło 1,5cm, na brzuchu 1cm. Jeśli chodzi o pupe to rownież staje sie jedrniejsza (moja druga polowka widzi efekty hehe). Generalnie lubię bardzo ćwiczyć z Mel bo jest żywa i czas szybko leci. Moim problemem jest jednak waga. Od 2tyg stoi w miejscu. Bardzo bym chciała zrzucić 4-5kg zejść do 55kg ale niewiem czy te ćwiczenia mi pomogą. Chciałabym wysmuklic swoje ciało a nie zbić. I zrzucić 5kg. Co powinnam zmienic? Cały zestaw ćwiczeń zajmuje mi ok 1godz. dziennie. Doradzcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asia :) Jakiś czas temu ćwiczyłam z Mel B brzuch i pośladki. Ćwiczenią są bardzo fajne i skuteczne . Od jutra znowu zaczynam :P Mam 152 cm i 53 kg - chciałabym zrzucić 4-5 kg tak jak TY :) Ćwiczę także ZUMBĘ 4 x w tygodniu na Xboxie :) Co do Twojego pytania - musisz zacząć ćwiczyć aeroby - czyli ćwiczenia podnoszące tętno (aerobic, zumba) wtedy spalisz tłuszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Asia Asia
dzieki Monia ze odpisałaś. W takim razie mamy ten sam cel: zgubić 4-5kg. Tak myślę, że trzeba dodać do tego wszystkiego aeroby, wtedy spalany jest tłuszczyk. Zaczełam do tego zestawu ćwiczeń dodawać trening cardio co również przyśpiesza bicie serca. Chcę zacząć biegać (wcześniej biegałam) ale kurcze jakoś ciężko mi się zabrać do tego heh. Najgorzej jest zacząć. A powiedzcie mi, stosujecie do ćwiczeń jakieś spalacze tłuszczu czy inne suplementy wspomagające przy ćwiczeniach? Bo też się zastanawiałam czy do ćwiczeń dorzucić coś co przyśpieszy cały proces. Podzielcie się swoimi wrażeniami , może któraś używa coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Asia Asia
Dziewczyny, dzielę się z Wami moimi efektami. Wczoraj zaczełam 3-ci tydzień ćwiczeń. Do tej pory z ud - 2cm, z brzuszka -3cm. Jeśli chodzi o wagę to bez zmian - jak na początku (od paru dni dołączyłam jeszcze cardio i czuje ze po tych ćwiczeniach powoli waga zacznie spadać- pare dkg w doł, nie w góre :)). także naprawde warto wziąć się za siebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Asia - super :) może zdecydujemy się na 1 forum bo tutaj oprócz nas już nikt nie pisze ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Asia Asia
Masz racje. Wybierzmy tamte forum i wzajemnie się motywujmy !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolkaOlka
Hej. Ja od dzisiaj ćwiczę z Mel B i powiem że jej ćwiczenia na serio dają wycisk. Ćwiczyłam dzisiaj pośladki, brzuch i cardio, pot się ze mnie lał, ale dałam radę. :D Ważę 60kg przy wzroście 155cm(wiem, że jestem niska :/ ) Ps.Czekam na dalsze efekty. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BudowniczaMadzialena
Hej :* dołączę do was bo też zaczęłam moją przygodę z Mel B :) ćwicze codziennie brzuch, nogi, pupę, cardio.. do tego zaczęłam dokładać 30 min rowerek no i basen raz w tygodniu + siłownia 2 razy w tygodniu :) Moim głównym celem jest zgubienie brzucha ( bo jest okropny ;/ ) i ogólne wysmuklenie się. Mam 166 cm i ważę 62 kg :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam forumowiczki, zaczęłam ćwiczyć z Mel B od października 2013 r. na początku przez 1 miesiąc codziennie, a później i teraz też co 2 dzień. Zawsze cały zestaw (rozgrzewka, nogi, pośladki, 20 minut na całe ciało, brzuch, abs oraz cardio). Polecam! Nie przechodząc na żadną dietę schudłam i to dużo. Nie ma dnia, żebym nie spałaszowała czegoś słodkiego. Fast foodom też nie odmawiam 3 razy w m-cu. Jem czasami nawet o 21.Nie wiem ile dokładnie kg zrzuciłam, bo nigdy nie miałam wagi, ale faktycznie widzę po ubraniach . Na początku ćwiczyłam z Chodakowską (ok. 2 tygodni), ale jej monotonny głos (dobijający ton) i cała reszta mnie zniechęciły. Mel B to był swietny wybór. To działa, żadnych kontuzji czy uszkodzeń nie miałam. Powodzenia dziewczyny, wiosna idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, długo ćwiczyłam z Chodakowską (ponad 140 dni dzień w dzień) i pewnego dnia po prostu zwyczajnie i najnormalniej w świecie powiedziałam sobie, że jeszcze jeden Skalpel i zacznę rwać sobie włosy z głowy. Oczywiście, efekty było no ale... przejadło mi się. Zastanawiam się dlatego teraz, czy z Mel B będzie lepiej? Jak uważacie? Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. chcę zacząć cwiczenia z mel b. chodzi mi głownie o wyszczuplenie ud i bioder. ale na inne części ciałą też się przydadzą cwiczenia. poradźcie czy lepiej ćwiczyć codziennie na wszystkie części ciała czy na zmianę np jednego dnia nogi, pośladki, drugiego np brzuch i ramiona. bo gdzieś kiedyś czytałąm że lepiej codziennie nie ćwiczyć tych samych partii ciałą. a jak wy cwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Mel B jeszcze nie tykałam ale też chętnie się dowiem bo ona ma chyba te ćwiczenia po 15 min nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×