Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

ooo to ja juz nie wiem co to jest, ale bede trzymać kciuki. uciekam juz do łazienki, dobrej nocy Milena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczenie cyferki kombinowanie - tak w skrócie. spokojnej nocki. :) ja jeszcze posiedzę trochę,będę się kręcić po domu ale lapka mam włączonego :) Halinka - co ćwiczysz na siłce, na jakich przyrządach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, moje chrupkie ma 21 kcal w jednej sztuce. (: i powodzenia, będziemy trzymać kciuki za Twój egzamin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mamusia kupowała gdzieś, więc też nie wiem gdzie. co tu robić? wczoraj byłam u lekarza - psychiatry. idiota przepisał mi leki, które kosztują 500zł za 28 tabl. a drugie za 100zł za 30 tabl., a ustalał ze mną, że da mi zamiennik tańszy i refundowany. nie dość, że jechałam do niego prawie 100km w jedną stronę to jeszcze taki numer. a najlepsze jest to, że wchodzi do tej przychodni i ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w d*pę za przeproszeniem. tak jakoś niemiło. a później jak nas przyjmował to na 15 minut, a ma na pacjenta przeznaczoną godzinę. do tego co chwilę spoglądał na zegarek. zła jestem z tego powodu. :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a z tego Avonu jest coś godnego polecenia? macie swoje typy? koleżanka z pracy jest konsultantką ale jakoś nie przyszło mi do głowy, żeby coś zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz Sensuelle - te nowe perfumy które reklamuje Małgosia Socha. I jeszcze jedne mi się podobają tylko zapomnialam nazwy. Zaraz jak sobie przypomnę to Ci napiszę. Rare pearls też są cudne ale nie wiem czy nadal są w sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .oo
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ja lubię perfumy słodkie ale nie duszące, nie pudrowe. Myślisz , że któreś z wymienionych mogłyby mi pasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sensuelle..są słodkie ale takie bez przesady..musisz kogoś o próbki poprosić bo nie ma co w ciemno zamawiać, dla mnie osobiście są ok ale nie wiem czy Tobie podpasują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki :-) chyba poproszę koleżankę o te próbki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jutro wszystkie za Ciebie trzymamy dasz sobie rade;)))) Z perfum dkny zielone albo czerwone albo light blue, to versace rozowe tez bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja mam chrupkie sonko i ma ono 18 kcal :) dzis weszlam na wage i 71.4 ....i teraz nie wiem czy wierzyc bo przeciez 2 dni temu bylo 72. moze to woda... Koralikowa - takie drogie leki ?! :/ a moze zmień lekarza ? myslałas nad tym? Nie dziwie się, ze zla jestes ale niestety takich mamy lekarzy :o Little - z avonu ja lubie incandessence i city rush - w tem ostatnim sie zakochalam :) outspoken intense by fergie tez jest ładny. A dzis na sniadanie - 2 chrupkie sonko i rybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim, ja już byłam u kilku psychiatrów. jedna chciała mnie non stop zamykać w psychiatryku { raz mnie tak ud*piła, że powiedziała, że nie przepisze mi leków jak się nie zgodzę na pobyt }, drugi był bardzo arogancki i się śmiał ze mnie. a ten.. szkoda gadać. u mnie nie ma już tu psychiatrów dziecięcych na nfz w moich regionach. ale moja kochana mama powiedziała, że skoro nie ma to jest gotowa wydać pieniądze na prywatne wizyty, byle by tylko mi coś to pomogło. tyle, że ja mam straszne wyrzuty, że przeze mnie dojdzie kolejny koszt. woda czy nie, zawsze cieszy. bynajmniej jest tak w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, chyba faktycznie mocno trzymałyście kciuki bo poszło mi ok, wyniki za parę dni ale tym razem już się uda zaliczyć :P Ja ok 6 zjadłam pół ciabatty z wędliną, później wypiłam jogurt 0% i pozwoliłam sobie na takiego zdrowego batonika z sante, ma 160 kcal.. - uwaga na inne "zdrowe", znalazłam też takie co mają ok 400 kcal, a te ciasteczka co reklamują w tv belvita to już w ogóle tragedia!!! Wróciłam o 11 do domu z zaliczenia i poszłam poćwiczyć, właśnie wróciłam z siłowni. Dziś spaliłam 430 kcal na bieżni i robiłam dużo ćwiczeń na ręce, jutro chyba nie będę ich czuła. I za jakiś czas zrobię sobie niedzielny obiadek, właśnie rozmraża mi się pierś z kurczaka. A wieczorem znowu cały rytuał - piling szorowanie i to serum po którym jest strasznie zimno. Ahaa, i dzisiaj rano waga 59,1 czyli wczoraj niepotrzebnie panikowałam :) wyniosę zaraz wagę do suszarni, próbowałam już gdzieś wysoko na szafy itp a jednak i tak chciało mi się po to sięgać żeby się zważyć, codziennie po kilka razy :P - a tak można popaść w jakieś frustracje. Do suszarni z pewnością nie będzie mi się chciało latać codziennie :P Madziu - teraz z pewnością tylko woda spada,ale to jest i tak motywujące do dalszych działań skoro widzisz jakieś efekty. U mnie 10 kg zleciało w mgnieniu oka. a teraz tak jak widzisz walczę o każde 10 deko mniej hehe. Będzie dobrze. Zaraz wypiję moją herbatkę na odchudzanie :) Miłej niedzieli dziewczyny, ja będę siedzieć w domu i odpoczywać, mój popił wczoraj u kolegi w domu z racji tego że ja weekend miałam zajęty przez naukę. Zresztą nawet nie chce mi się z nim gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralikowa wspolczuje Ci, wiem, ze mamy paskudnych lekarzy. Mialam przez dluzszy czas do czynienia ze sluzba zdrowia i wiem ile czlowiek nerwow przez to traci. Jesli jednak nie ma innego wyjscia to trzeba prywatnie. Milena bardzo sie cieszę, ze dobrze Ci poszło :) ja dzis mialam gosci i dopiero co odjechali, zjadłam jednego kotlecika z pieczarkami i rybę. wiec dobrze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim, no to cieszę się razem z Tobą. czyli są efekty, a chyba o to chodziło, prawda? (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak :) tak w ogole to nie wiem co się ze mną dzieje, ale chyba się nieszczesliwie zakochalam. Niby mowilam, ze sobie odpuszcze, ale caly czas mysle i mysle ...o Nim :( bosz...muszę sie opamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sobie tłumaczyć, że to mężczyzna nie dla Ciebie. podobno jeśli kogoś kochasz myślisz o nim 3 godziny, a zapominasz na 2 minuty. a z czasem to Ci minie i będzie odwrotnie - będziesz myślała o nim 2 minuty, zapomnisz na 3 godziny. a jeszcze później poznasz wartościowego faceta, który zawróci Ci w głowie, a o tym możliwe, że w ogóle nie będziesz myślała! musisz po prostu chcieć się uwolnić od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu - ja też się zakochałam nieszczęśliwie, 4 lata temu. I do dziś to trwa. A ja zrobiłam na obiad pierś z kurczaka duszoną z warzywami + malutka porcja makaronu szpinakowego. Na kolację zjadłam chrupkie z serem białym i trochę maślanki. I koniec na dziś. Z reszty piersi zrobiłam kotleciki to wezmę jutro na obiad do pracy, bo kończę o 18 w tym tyg więc już nie ta pora na jedzenie obiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, przykro mi, że trwa to tak długo. ale idzie sobie z tym poradzić i z tym żyć, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, serio jest sens tkwić w takim związku gdzie jesteś nieszczęśliwie zakochana? pomyśl o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ dzis na sniadanie 1 chrupkiego z twarozkiem i pomidorkiem i rybka a na obiad mala miseczka rosołu i kawalek gotowanego miesa. pogoda dzis okropna :( zimno... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza tu coś dzis... ja dzis jeszcze rybe jadlam a na kolacje planuje twarozek. a jak u was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, melduję się ! 🌻 w bardzo kiepskim humorze niestety i dlatego cały dzień nic nie pisałam. U mnie dzisiaj - z samego rana 1 maca czosnkowa (ma 30pare kcal, fajna odmiana jak mam dość chrupkiego) z szynką i papryką. marne śniadanie, powinno mieć więcej energii ale nie mogłam w siebie nic wcisnąć. - ok 14 kotlecik drobiowy z pomidorem i jedna śliwka - po 17 2 kromki chleba orkiszowego z pastą jajeczną. I w ciągu dnia wypiłam 2 herbatki na spalanie, właśnie zrobiłam sobie 3 i wystarczy na dziś. Zjem jeszcze za parę minut może danonka albo serek wiejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny pewnie was nie ma:( wrocilam z roboty nie opychalam sie ani nic , pilam duzo wody bo dalej zle sie czuje i mam katar, w sobote kupilam spodnie jakis cud udalo mi sie dorwac cos co mnie wyszczupla:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×