Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

Wisz, to też zależy od typu figury. Ja mam troche cycka i takie oversize wypchane jeszcze na przodzie tym moim biustem faktycznie nie wyglądają zbyt ciekawie, ale zawsze można je zebrać paskiem w talii. Ja kupiłam sukienkę ( taki zwyklak już na lato ),oooo taką: http://sklep.cropp.com/odziez-damska_5/sukienki_31/sukienka_39908.html/s/pcreateddate/a/11623 bluzkę w fajnym kolorze butelkowej zieleni i jednak spodnie - zwykłe rurki w kolorze ciemnego jeansu. Kosztowały całe 29 zł :-D:-D:-D więc nie było mi żal, że może niedługo będą spadać. Z resztą na razie nie grozi , bo są opięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgrzeszyłam i przyznaję się do tego jawnie:( naszło mnie na kanapki tak późno:( może dlatego że za wcześnie zjadłam kolację albo przez ten weekend tak się rozbestwiłam ;/ ale dziewczyny obiecuję poprawę od jutra będzie wszystko elegancko tak jak trzeba !! I będzie poćwiczone też porządnie. ehh :( 1 czerwca trzeba już wyglądać świetnie więc biorę się w garść i obiecuję,że jutro na siłowni tak poćwiczę jak jeszcze nigdy! ssu - sukienka fajna, ale kompletnie nie moje kolory. ale i tak spoko :) wielka grzesznica idzie spać i życzy miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje też nie, ale coś mi się w niej spodobało. W dzieciństwie lubiłam taki neonowy żółty, miałam taki ołówek... pewnie dlatego :-D teraz pełno tego koloru ale dla mnie np. bluzka cała w takim kolorze to już troszkę za dużo. A tu taki mały akcent jest ok. Nie martw się, to tylko kanapki a nie czekolada , zawsze mogło być gorzej :-) A co się dzieje 1-go czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem studentką psychologii. Piszę pracę mgr na temat psychologicznych aspektów odchudzania. Badanie dotyczy kobiet od 20-60 roku życia. Czy ktoś zgodziłby się wziąć udział w badaniu? Jeśli tak, zgłoś swoją chęć udziału wysyłając e-maila na adres: badania.psychologia@wp.pl W tytule wpisz rozdzielna Kafeteria Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dzis troche pofologowalam sobie bylo ciasto i troche wina , ale to weekend widzialam sie ze znajomymi zadko mi sie zdarza wiec co tam jutro silka i wracam na dietke.Nie wiem co tu sie dzieje nie bylo wogole zimy caly czas bylo cieplo a dzis spadl snieg ... masakra jakas. Pewnie jzu smacznei spicie do zgadania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to hej ponownie. wczoraj mierzyłam swój wzrost i urosłam centymetr. a teraz siedzę, zjadłam jedno chrupkie i piję kawkę 3 w 1. później wybieram się do miasta chyba. to kupię sobie na obiad kalafior albo warzywa na patelnię. chudego dnia dziewczny! ssu, dziekuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć , miłego poniedziałku dziewczyny. Ja już po śniadaniu 2x chrupkie z serkiem czosnkowym i pomidorem, będzie grzecznie:) ssu - tak sobie myślę że po prostu czerwiec to już pierwszy wakacyjny miesiąc i trzeba już wyglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌻 ja dzis na sniadanie - jedno jajko i garsc warzyw, na przekąske danonek i banan a na obiad bede jesc wątrobkę :) Milena ja wczoraj tez zgrzeszylam bo przed snem dopadl mnie glod i nie moglam sie powstrzymać i zjadlam garsc suszonych owocow 😭 :o a tak w ogole ta Twoja kolezanka jest mega :D widzę piękną sukienkę SSU :) tez mi sie takie podobają choc wolę spodniczki i topy. jakos tak lepiej sie w tym czuje. Jeju dziewczyny jak ja sie nie moge doczekać wiosny, choc dzis u nas sloneczko ladnie swieci i zapowiada sie, ze bedzie coraz ladniej. Oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas sie wziąć za porzadki i przy okazji spalic kalorie :) ja juz po obiedzie. do pozniej dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty Magda wcześnie w domu zawsze jesteś! a ja już po drugim śniadaniu - dwie kanapki ze słonecznikowym chlebem wędliną i pomidorem. Na obbiad ok 16 będzie kawałek schabu. Pilingi staram się codziennie ale mam takie słabe teraz z malutkimi ziarenkami;/ muszę zamówić ten z allegro bo był super i tamten to tak ze 3x w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski:) Dzis mi sie nic nie chce , zjadlam moje standardowe sniadanie czyli jajka na twardo, pije kawe i zbieram sily na silke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam Halinka :) a ja za jakieś pól godziny też wychodzę ćwiczyć, tak się cieszę - już mnie coś nosi jak nie ćwiczę parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa widzisz bo ja mam zabi skok do pracy a pracuje 5 h :) ja robię ten z fusow, ale staje sie juz to dla mnie męczące. Cięzko sie pozniej lazienke do porzadku doprowadza. Choc efekty jakies są, skora jest ladniejsza. Musze koniecznie zakupic jakis zeby juz z tymi fusami nie walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja słyszałam że te z fusów są dobre..ale to trzeba z kawy sypanej a u mnie w domu gości tylko rozpuszczalna. Ten co wczoraj kupiłam to słabiutki jest;/ taki jak żel zwykły praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dobry, ale jak dla mnie doprowadzenie lazienki do porzadku jest strasznie meczące wiec trzeba poszukać jakiegos dobrego w drogeri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrzebałam w szafie zieloną herbate i zmuszam sie zeby pić choc ten smak mnie dobija. Chyba, ze to ja mam taka niedobra. Z herbapolu mam z opuncją. dziewczyny doradzcie jaka jest dobra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff.. winy wybaczone - na siłowni solidnie poćwiczyłam i czuję moje uda po śmiganiu na rowerku, ale takim poziomym, jak są np. wodne :) Magda - dla mnie kiedyś zielona herbata to była tragedia, tak strasznie mi nie smakowała, a później się przekonałam. Może za dużo jej sypiesz i wtedy jest gorzka. Ja mam liściastą z tej samej firmy co te nasze herbatki odchudzające. Z maliną i bławatkiem chyba. Ale minęło trochę czasu zanim się do niej przekonałam :P Poza tym liptona w piramidkach były kiedyś na promocji w biedronce, kupiłam chyba z melisą i też ok. Ale liściaste będę kupować jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjem teraz trochę płatek z mlekiem - myślę że nie jest jeszcze za późno bo zanim pójdę spać to miną jeszcze ze 3-4 godziny a nie chcę omijać kolacji bo później o 21 się na coś rzucę. a wy co sądzicie o tym nie jedzeniu po 18 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralikowa jak porzadki ? bo ja dzis tylko lazienke ogarnelam i pomylam w domu podłogi i pranie bo troszke mi sie nazbieralo. Jadlam dzis jeszcze 2 pierogi i kilka moreli suszonych. Co do jedzenia po 18 - to zalezy Milena o ktorej idzie sie spać, niby te 3 h przed snem nie powinno sie jesc. Ja jesli ide bardzo pozno spać to ostatni posilek ok 19. Musze kupić jeszcze jakas inna zielona i wyprobować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja sobie zaraz zrobię herbatkę bo dziś zielonej nie piłam, ale trzeba zacząć tak po 3-4 dziennie. Halinka a Ty dziś poćwiczyłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśne też tak słyszałam że to nie chodzi o to o której jesz, tylko ile czasu przed snem.. Zresztą mi trener nawet mówił że mogę jeść. Bo np idę na siłownię 16.30, wracam powiedzmy po 18 - to musiałabym nic nie jeść od 16..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po treningu nawet dobrze jest zjesc cos białkowego, tak kiedys mowil mi ten trener co ukladal mi diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie zaraz do kąpieli i spać bo jutro mam sporo spraw do zalatwienia. Poza tym boli mnie głowa od zeba. Wyrasta mi ósemka, ktora musze wyrwac ale sie boje i zwlekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie ! też tak słyszałam. Własciciel siłki mi chyba nawet o tym mówił na samym początku jak zaczęłam chodzić :) Kiedy Magda idziesz na fitness??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×