Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

daleko, buu. :c co tam na święta planujecie? siedzicie w domu czy gdzieś do rodziny jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z silki. Zgadzam sie z opinia Susu i Pseudonim, Koralikowa jestes super wartosciowa dziewczyna , przestan o sobie zle mowic , bierzesz leki i co z tego bylas w psychiatryku i co z tego masz odwage o tym mowic nie wstydzisz sie . Wybacz co napisze ale nawet jesli schudniesz 30 kg czy myslisz ze ten chlopak zacznie Cie respektowac, traktowac powaznie, troszczyc sie o Ciebie???? On nie jest Ciebie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi miło, że tak piszecie. wybaczcie, że Was tu zamęczam o tym, ale w realu z nikim o tym nie mogę porozmawiać.. nie ma nikogo, kto chciałby mnie wysłuchać bezinteresownie, a już nie ma co mówić o osobach wartych zaufania. tzn. z mamą mam bardzo dobry kontakt, ale nie chciałabym jej o nim mówić. strasznie go nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, kochana jesteś. pomaga, bardzo. hm, mam takie belki drewniane na suficie i chciałabym przyczepić do nich coś świątecznego, własnoręcznie robionego. i nie mam pojęcia co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta89kg
Koralikowa jesteś naprawdę silna. Życzę Ci naprawdę wszystkiego dobrego w życiu. Tylko nie wiem co tu Ci jeszcze doradzić skoro inne dziewczyny wszystko napisały a ja zgadzam się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta89kg
może z papieru zrobione kurczaczki i pisanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta89kg
i zajączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta89kg
A Ty Koralikowa skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam 50 km od Zielonej Góry w stronę granicy. zaraz biore się za robienie palmy na jutro. :) ostatnio robiłam baranka, zajączka i kurczaczka z rolek po papierze toaletowym. a na te belki własnie nie mam pojęcia jak na razie, ale może rzeczywiście jakieś zajączki, kurczaczki, jajeczka. patrzę właśnie na internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralikowa jak tylko masz taka potrzebe to pisz o tym co Cie martwi. Ooo to widzę, ze lubisz robić takie rzeczy (ozdoby, stroiki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroliczki zajaczki jajeczka jesli masz jakies ozdobne wstazeczki to mozesz na tym powiesic albo powycinac z jakis kartek swiatecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem noga z takich ozdob , super jak masz dryg do tego mozesz zawsze zrobic cos specjalnego i nie wydawac za duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim, mogłabyś pokazać jakieś zdj. co tam za cuda robisz? chętnie bym zobaczyła. :) ja najwięcej zajmuję się przede wszystkim origami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralikowa ja takich rzeczy w domu nie wykonuje, jedynie z dziecmi i to zostawiamy w sali wiec nie mam jak teraz zrobic fot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim, ah, ok (: musimy kiedyś się spotkać to się będziemy nawzajem uczyć nowych rzeczy! Halinka, ja nie wysyłam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za późno? czy ja wiem.. jakbyś w poniedziałek wysłała to w środę powinny dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz nie wysylam kartek, jeszcze kilka lat temu wysylalismy, ale teraz...to juz tylko tel albo sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że kiedyś były lepsze czasy. teraz to takie trochę komercyjne to wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no fakt Halinka, zapomniało mi się, że Ty zagranicą mieszkasz. no to rzeczywiście za późno. ale no trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KORALIKOWA - sorry że to mówię ale tu jest forum dla dziewczyn zdrowo się odchudzających a nie głodzących się na śmierć. to żałosne. tyle z mojej strony. Więcej komentować nie będę bo już mi się nawet nie chce czytać tych durnot. Jak zachorujesz to wtedy stwierdzisz ze zdrowie jest ważne,ale może być już za późno. na własne zyczenie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×