Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

Gość pseudonim O

w ciągu ostatniego miesiąca schudłam 5 kg, ale złamałam się i od 2 tyg jem znow słodycze. Waga stoi, ale znow mam motywację i chce zacząć zeby do wiosny być szczuplutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka0909090
ja się chętnie przyłącze ! JAKĄ planujesz dietę i ile chcesz zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka0909090
Ja myślę właśnie żeby zacząć od jutra , dieta najprostsza , czyli MŻ + trochę ruchu + dużo wody niegazowanej + zero słodyczy+zero chleba+zero alkoholu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka0909090
Kto jeszcze? czy nas więcej tym lepsza siła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim O
witaj 🖐️ ja zamierzam znów spróbować z dukanem, ale jesli bedzie mi ciężko (czasem mam dosc tego jedzenia dukanowskiego) to tez mż i oczywiscie cwiczenia. Chociaż pol h ale systematycznie. Od jutra chce zrobić sobie oczyszczanie czyli duzo wody z cytryną, jakieś soki warzywne i tylko rano lekkie sniadanie. Mam 174 cm i 74.4 kg :( a Ty ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda już jakiś czas temu zaczęłam dietę, ale mogę się przyłączyć do tego wątku, jeśli pozwolisz. jestem na diecie 1000kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim O
mam nadzieje, ze bedzie nas wiecej :) pisz proszę co jesz na swojej diecie i jaką formę ruchu wybierasz? ja mysle o chodakowskiej i spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim O
witaj koralikowa czy widzisz juz jakies efekty diety ? wybaczcie, ze tak wolno odp ale muli mi strasznie net :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka0909090
Ja ważę 65 kg przy wzroście 169 , ale czuję się dużo za duża , w wakacje udało mi się schudnąć z 68 kg na 60 kg i czułam się świetnie , także dla mnie 5-6 kg było by zbawieniem , nie marzę o skrajnym wychudzeniu. Również chętnie wezmę się jutro za oczyszczanie , o którym mówisz, myślę że dla organizmu będzie to dobre . Próbowałam już w tym roku z 2-3 razy ,ale dieta po tygodniu się kończyła, bo waga stała w miejscu mimo brania Alli, pozniej therm line2 , i jakoś nie miałam motywacji kontynuować. Koralikowa- zapraszamy bardzo chętnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ja jestem chętna. zaczełam od wtorku jem śniadanie lekki obiad i ostatnim posiłkiem o 17 jest jogurt i oczywiście dużo wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudłam kilogram + straciłam po centymetrze w niektórych miejscach { staram się przynajmniej 2-3 razy w tygodniu po 20 minut ćwiczyć }. wolno mi to idzie, ale może dlatego że nie jestem osobą otyłą, a z wagą prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eproditio
A ja zapraszam do innej aktywności :) Zapraszam na eproditio.pl ! Setki fajnych facetów na wyciągnięcie ręki !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim O
Dziewczyny ja naprawde mam juz dosc swojego wyglądu :( kiedyś byłam szczupla, ale od czasów liceum tyje i doszłam do 80 kg. Mam tak, ze zajadam stres a ostatnio mialam go mnostwo. Ale mam juz tego dość i musi mi się udać. Nam musi się udać dojsc do wymarzonej wagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka0909090
Angelxxx- zdradz nam co robisz ,że tak szybko i pięknie chudniesz,marzenie Dziewczyny, ja w tamtym roku kupiłam sobie drenafast ( może słyszałyście) na oczyszczenie i przyznaje że w przeciągu 3 tygodni przy tym specyfiku udało mi się zrzucić 8 kg, zastanawiam się czy nie wrócić do tego Głowa do góry , wszystko przed nami ! nie z takich kilogramów kobietki chudną , kiedy żyjemy, jesteśmy sprawne i chętne wszystko możemy osiągnąć !! pamiętajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka0909090
pseudonimim O- jaka jest Twoja wymarzona waga ? może niech każda zdradzi ile chce schudnąć, żeby te marzenia stawały się Nam bliższe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim O
Ja byłam zadowolona z dukana bo w miesiac zlecialo ponad 5 kg, ale ostatnio mialam juz serdecznie dosc tego jedzenia. Jedynie co na PW dobrze się czulam, ale jak same P to juz mnie odrzucalo. Ja biorę detocell, ale szału nie ma. Myslałam zeby wlasnie drenafast zakupić tym bardziej, ze mówisz Nelka iz jest skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim O
ja chce osiągnąć na początek 65 kg :) oooo to moje marzenie, choc najmniej wazyłam 58 kg. I ale to juz raczej nierealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja zaczęłam na początku stycznia. Moja dieta to MŻ + duużo ruchu - ćwiczę na siłowni. Odstawiłam dużo niezdrowych rzeczy czyli chipsy, duże ilości bułeczek, drożdżówek, chleba.. Do tego herbatki odchudzające, woda, nie jem późno...Ale teraz mam jakąś załamkę od 2 tyg waga stoi w miejscu i jakoś większy apetyt mam itp. Na razie tkwię w martwym punkcie, ale też prawda, że było wiele okazji do świętowania - urodziny brata, walentynki i inne duperele...Także chcę od nowa zacząć walczyć bo do ideału jeszcze daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka0909090
Drenafast działało na mnie świetnie , czasami aż się sama do siebie śmiałam bo chudlam 1 kg dziennie , ( nie nie jestem żadną reklamą:D ) , teraz brałam therm line2 , i nic waga w miejscu ,mimo diety. Angel - a jakiego wzrostu jesteś? gratuluje silnej woli mimo wszystko , ja już zbieram się od stycznia z marnym efektem. Idzie wiosna, jak każda z nas chciałabym się troszkę lepiej pokazać , poza tym rozstałam się bo 5letnim związku , także liczę na nową miłość (może lepsza sylwetka mi w tym pomoże?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moze znacie jakieś jeszcze skuteczne srodki wspomagające odchudzanie ? kiedys brałam tez therm line forte i bylam na diecie ułozonej przez kolege i tez schudłam ładnie w ciągu miesiąca, ale oczywiscie podjadanie i słodycze mnie zgubiły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka ja tez rozstałam się z facetem z którym byłam zareczona. Bylismy bardzo długo ze sobą a on po śmierci mojego taty (miesiac po) zostawil mnie dla innej. Wtedy zaczelam jesc za dziesieciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka - mam 160 cm wzrostu czyli dosyć niska jestem. I teraz znowu muszę podgonić tą dietkę, żeby latem chodzić w krótkich spódniczkach ;)) a mnie mój chłopak zmotywował, to znaczy tak mnie wkurzył że pomyślałam sobie - Jak we mnie nie wierzysz to jeszcze Ci udowodnię!! I zaczęłam się odchudzać z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że są tu same dziewczyny ze zlamanym sercem, ale i u mnie jest cholernie ciężko i nie wiem jak to będzie....aleee dziewczyny damy radę ! ile macie lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy cel jest realny, wystarczy silna wola. : ) ja nie zażywam żadnych środków wspomagających, bo uważam, że to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mężczyzn.. mój to moja jedna wielka menda { która potrafi być kochana }. co prawda ważę 52kg przy wzroście 160cm { to chyba jest ok nawet?! }, ale on mówi, że wyglądam jak świnia! a jak nie ćwiczę to szantażuje mnie, że jak nie poćwiczę chociaż trochę to nie będzie ze mną rozmawiał. i chciał, nie chciał - biorę się za ćwiczenia. no i tak to jest. motywuje mnie jak nikt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka0909090
Pseudonim 0 - strasznie Ci współczuje z powodu straty taty , a ten pan który Ci to zrobił, nie jest godny nazywać się facetem ! olej go ,miej teraz motywację na to by się pięknie prezentować , tak by go to zabolało Dziewczyny, ja mam 22 lata , również dotyczę się kompulsywnego jedzenia , często z napadamii bulimii ( wiem że to strasznie głupie ) , ja wyszłam z toksycznego związku , facet bez żadnych ambicji, pracy , studiów, wiecznie obrażony na to że mi się cokolwiek udaje i widzący wszędzie moją zdradę :( Tak się cieszę ,że sie uwolniłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie_ma_znaczenie
Jedzenie ma znaczenie - jeżeli mogę doradzić, to zmianę nawyków żywieniowych na stałe, bo w innym przypadku może być efekt jojo ...itp POLECAM: - dietę bezglutenową, dla uzasadnienia wywiad: http://nowadebata.pl/2011/10/13/buszujacy-w-pszenicy/ - jeden dzień w tygodniu (np. piątek) - post - oczyszczanie organizmu, dzień zacząć wypiciem ciepłej wody z dodatkiem soku z cytryny i nasin babki płesznik, później, świeże soki warzywno-owocowe, herbatki ziołowe, zielona herbata, postna zupa warzywna na samej wodzie, kasza jaglana na wodzie. - zimą picie wody mineralnej jest nie wskazane - wychładza organizm, polecam wykład St. Korżawskiej - Drogowskazy zdrowia - http://www.youtube.com/watch?v=TDMnu3chRyE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka, ja również męczę się z bulimią { chociaz ja nie miewam napadów, ale wymiotuję. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×