Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

ja mam 27 lat :) mój ex facet nigdy mi nie powiedział zebym schudła a jak bylismy razem to waga mi sie wahała ;/ ale jak zaczelam diete i schudlam to mnie chwalił heh. No ale teraz juz ma zonę i pewnie ja chwali. Eh mineły juz dwa lata, ale boli jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka0909090
Koralikowa - facet który , tak Cię ocenia to istne zero ! zakochany , super facet , choćbyś i wazyła 100kg nigdy Cię tak nie nazwie ! Dziewczyno kochana, Twoja waga jest jak najbardziej w normie, co to za facet który tak demotywuje :( zrób coś z tym , zachowuje się jak gnojek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w tym roku skończę 23 lata... aj dziewczyny tak to jest z tymi facetami. Ja z moim rozchodziłam się wielokrotnie, to wszystko już trwa 4lata, teraz dałam mu ostatnią szansę, tzn w listopadzie i od tej pory wiadomo bywa różnie...dałam mu trochę czasu na ogarnięcie się i wspólne zamieszkanie. Może i tez troche toksyczny układ ale uczucie jest ... Ale mówię Wam jednego dnia tak mnie wkurzył,że dietka odrazu... a dłuugo nie mogłam się zebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka a wiesz, ze o tym mysle. By schudnąć i się z dumą mu pokazać :D niech wie co stracił :D Nelka i Koralikowa a moze z tymi napadami bulimii musiałabycies sie udac do jakiegos lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralikowa nie zrozum mnie źle, ale Nelka ma rację. Facet nie powinien tak do Ciebie mówić. To moze oznaczać, ze tylko wyglad się dla niego liczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka0909090
Wiecie do dziewczyny , ja choć swojego nie kocham , marzę żeby któregoś pięknego lata , zobaczył mnie z długimi nogami,opaloną ,w szortach :D i pomyślał : szkoda że ją straciłem ! Wiecie co , taka menda z niego była ,że jak go rzuciłam , wysyłał mi zdjęcia z czasów kiedy byłam najgrubsza ( 3 lata temu 75 kg) i wyśmiewał się ,pisząc : ale laseczka z ciebie,zakochalem sie :) Poprostu nie dawać się , mamy miec swoją wartość w sercu i przenigdy nie załamywać i nie zajadać z powodu takich "facetów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka, wiem, że mam rację. ale wiesz, jednak nie mam do niego o to pretensji, bo sama uważam się za grubego kotleta. on popełnia błędy, fakt. ale każdy popełnia. a ja wierzę w ludzkość. wierzę, że ludzie się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też przyznam rację Nelce... niestety Koralikowa... Dziewczyny do lata będziemy super laseczki i koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim O, ja chodzę do psychiatry i psychologa. byłam dwa razy w ośrodku psychiatrycznym. ale głównie leczą mnie z schizofrenii i depresji, a nie bulimii. tak, Nelka ma rację. wygląd dla niego nie jest najważniejszy, aczkolwiek jest ważny. moim zdaniem jeśli chodzi o wygląd to on się nawet mnie wstydzi. :c chociaż on się śmieje, że głupoty gadam. ale naprawdę, tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim - chciałabym, ale chyba jeszcze bardzo dużo cierpliwości trzeba do tego, chociaż ostatnio w miarę się stara... Ej dziewczyny nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż pokazanie się swojemu ex w nowej odsłonie - zajebista szczupła opalona laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka0909090
Powiem wam dziewczyny ,że mój facet to była tak podła menda :D , że gdy go rzuciłam to potrafił wysyłać mi moje zdjęcia z czasów kiedy ważyłam najwięcej w życiu ( 75kg przy moim wzroście) , z dopiskiem : ale laseczka, zakochałem się.. Przyznajcie dręczenie psychiczne , nie ma co , obniżenie własnej wartości także. Dlatego mam takie małe marzenie,zeby któregoś pięknego dnia zobaczył mnie odchudzoną,pewną siebie kobietę i pozazdrościł przyszłemu facetowi. Żadna z nas nie zasługuje na to by ktokolwiek z nami w ten sposób postępował !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy być dziewczyny wytrwałe !! Ja na pewno nie odpuszczę. Chce latem w koncu pokazac sie bez skrępowania w stroju i krotkich spodniczkach :D Dziewczyny piszcie co jecie kazdego dnia, ja jutro zamierzam na sniadanie twarozek piatnicy z cebulką i duzo duzo wody i soków warzywnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka wredny ten Twoj ex ! Moj za to ma wyrzuty sumienia bo prosil mnie nie raz zebysmy zostali przyjaciolmi i mimo, ze ma zone i minely dwa lata to pisze czasem co u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka0909090
Ja napewno jogurciki , chleb wasa , chuda szynka , owoce,warzywa jedzenie co 3 godziny, i planuję także jeść od 9-17 tzw dieta 8 godzinna , mam koleżankę która ją stosuje i ma figurę modelki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że żadna z nas nie odpuści! ii życzę Wam kochane przede wszystkim wytrwałości i cierpliwości { nie zawsze szybko się chudnie, bywa, że potrzeba czasu }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym ważyć 46kg tak jak w wakacje 2011. z biegiem czasu stwierdzam, że fajnie wyglądałam wtedy, szczuplutko. ale jakbym ważyła 48kg to też bym się nie pogniewała na siebie! starczyłoby mi. najważniejsze, aby zejść poniżej 50kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar jesc duzo duzo białka, czyli chude mieso, jogurty naturalne, twarozki chude, potrawy z diety dukana przede wszystkim. I troszkę warzyw o niskim indeksie.dziewczyny wybaczcie, ale mam dzis jakies problem z netem i juz mnie tak wkurza, ze koncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🖐️ u mnie dziś na razie dobrze z dietką. Mam za sobą twarozek piątnicy z mała cebulką, jednym ogóreczkiem konserwowym (małym) i odrobiną wędzonego łososia :) no i duzo duzo wody z cytryną. Zaraz bede robić sok warzywny (marcew, pietruszka, buraczek, jabuszko) i to dzis na tyle. Szukam tez info na temat peelingu z kawy bo podobno dobry. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka90909090
pseudonim O - mówisz o 15 ostatni posiłek? nie za wcześnie? ja mam za sobą śniadanie( jogobella) i drugie śniadanie: 2 kromki Wasa z twarożkiem i rukolą . Jak u was dziewczyny z alkoholem,calkowicie odstawiacie? Słabo to widzę weekend , bez jednego piwka w gronie znajomych ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×