Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

u mnie nogi spoko nie jest zle , ale brzuch i te okropne boczki tam najszybciej mi sie odklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zjadłam kanapkę:( ale nie jadłam w sumie kolacji i jakoś tak się skusilam...ale obiecuję poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to też prawda. jakiś smutek mnie dopadł i niestety głód też. Na szczęście nie pozwalam sobie na wieczorne szaleństwa zbyt często więc chyba nic się nie stało. Jutro spalę na siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. tez sie chetnie przylacze. Przez zime bardzo zgrublam. Jeszcze nigdy w zyciu tyle nie wazylam co teraz. Od dzisiaj wracam do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w jakże słoneczny dzień;) Jak wam idzie dziewczyny ? Ja się trzymam , dieta MŻ + 8 godzin 9-17 . Pragnę wreszcie zgubić ten zbędny balast ! Wczoraj wieczorem oglądałam sobie na Vitalii zdjęcia dziewczyn przed i po odchudzaniem , efekty są oszałamiające , zachęcam ! super mnie to zmotywowało i dało kopa polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh właśnie weszłam na wagę i nie mogę uwierzyć :( ważę 2 kg więcej niż w zeszłym tygodniu :( Nie wiem co się ze mną dzieje, czy to przez ten alkohol? Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, sprawdziłam tą idealną wagę wobec nadgarstka. wyszło, że najmniej mogę ważyć 52.8, najwięcej 64, a idealna waga to 55.4, czyli ja ważę poniżej normy, bo ważę 51? a przy 55kg to jak prosiak bym wyglądała. Nelka, nie przejmuj się, glowa do góry i zacznij od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz o tą wagę , dostałam mega kopa :( Nagotowałam sobie cały gar zupy kapuścianej z przepisu i będę ją jadła zamiast tradycyjnego obiau Koralikowa , marzę o Twojej wadze i jest dla mnie myślę że nie do osiągnięcia ! Moja idealna waga wynosi 61,9 kg . Nie wiem jak mogłam się tak zapuścić przez zimę i jesień , w lato ważyłam 59-60 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny 🖐️ muszę się Wam pochwalić, byłam wczoraj na randce :D i było super, poznałam jakis czas temu faceta i zaprosil mnie wczoraj. Mam nadzieje, ze coś z tego bedzie. ja dziś jadłam - 2 szklanki barszczu, danonka, kluski leniwe i jabłko. mam nadzieje, ze dzis juz nic nie skonsumuje :o ja mam najwiekszy problem z brzuchem i biodrami ale no nie moge sie zmobilizować do cwiczeń :( eh, ale dobrze, ze pogoda sie poprawia to moze przybedzie mi checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widzieliscie stachurskiego ? jak schudł?? mówil, ze był przez dwa tyg (albo trzy?) na głodówce i pił tylko napoje izotoniczne i wode. Podziwiam za wytrwalosc, ja bym tak nie mogla na samych płynach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, a u mnie dzisiaj znów jakoś dużo pieczywa, muszę się przestawić na nawyki z początku diety, ale ogólnie nie jest źle i zadnych grzechow. Wrociłam niedawno z pracy i chyba pójdę sobie poćwiczę na siłownię:) pseudonim super że randka się udała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halinka - jak ciągnie Cię do słodyczy do rób sobie ciasta albo desery z diety dukana. Niektore są naprawde dobre i nie tuczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałabym na głodowce, nigdy w życiu hehee.. Idę ćwiczyć bo muszę dużo kalorii spalić za to moje pieczywko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem, stawałam na wagę jakiś czas temu to było 60,5 - ale na razie chcę podgonić moją dietkę i dopiero wtedy zwazyc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_9419
polecam program odchudzający + odnawiający organizm CellRESET ! Naprawdę bomba, schudłam 8kg w 28dni bez zadnego wysiłku ! Dowiedziałam się o nim z bloga WWW.RESETUJKOMORKI.BLOGSPOT.COM Któraś z Was może też stosowała ten program ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn72
witam dziewczyny sprawdzilam moja idealna wage 55 wiec czeka mnie sporo pracy ale jak schudne do 58 to bede zadowolona , bylam kiedys na dukanie ale to byla mordega dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn72
bylam slaba jak gowno za przeproszeniem i ciagle bylo mi zimno w pracy myslalam ze zemdleje to nie jest dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn72
a jakie desery polecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz na stronkę zkotemwkuchni.pl tam jest sporo przepisów na słodkości. Ja polecam sernik smietankowy, bezy tez są super, robilam tez sernik na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej się nir brać za takie desery :D także boję się nawet na tą stronkę wejść . Pozatym mam tak słabą wolę ,że gdy zacznę jeść rzucę się na więcej i na więcej :( " bo i tak po diecie i się nie opłaca" pseudonim 0 - gratuluje być może przyszłej miłości;) mam nadzieję ,że i do mnie los się wreszcie uśmiechnie .Teraz tak trudno o porządnych,wrażliwych i odpowiedzialnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×