Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

Gość halinkacvn
witam wszystkich mam pytanie czy kremy odchudzajace czy one cos pomagaja czy to taka sciema ??? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie kremy, balsamy mogą ujędrnić trochę, ale jednak od nich nie schudniesz. potrzebne są ćwiczenia i dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z siłowni, spaliłam 560 kcal na bieżni, także jak na moją kondycję to na prawdę ok:) Zjadłam obiad - gołąbka w sosie ale takim bez dodatku śmietany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremy może i coś pomagają,ale w połączeniu z dietą, ćwiczeniami. Same ze sobą to wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🖐️ ja dziś rano malego danonka i kawę z chudym mlekiem - cos nie mialam apetytu. Na obiad jadłam piers z kurczaka z jajkiem. a co do alkoholu to gdzies czytałam, ze modelki maja w zaleceniach zeby wlasnie lampke wina wypić bo wlasnie wspomaga przemianę. halinka - co do kremów to na pewno ujędrniaja skóre, połaczone z masazem poprawiaja wygląd skóry, ale trzeba regularnie stosować do tego jakiś peeling. Ja zamówilam teraz z avonu ten z kofeiną i chce wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie w piątek kupiła piling z lirene za 12zł i zdaje mi sie, że jest na prawdę fajny. No dziewczyny ja musiałam porządnie poćwiczyć bo ostatni raz byłam na siłowni w środę, także stąd ten zapał..zresztą lubię tam chodzić :) żeby tylko jeszcze więcej czasu było..... a w sobotę wybieram się na urodziny do mojego chłopaka siostrzeńca, kończy roczek. Także cały tydzień muszę trzymać fason, żeby później pozwolić sobie na jakiś torcik i coś jeszcze ewentualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn
dzieki dziewczyny , wlasnie wrocilam z silowni kupilam jakis peeling nivea moze to wygladzic i ujedrni moja sflaczala skore, tez prubuje schudnac , najgorsze slodycze zawsze mnie ciagnie ah ,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny powiem coś jeszcze, odnośnie ćwiczeń, ogólnie nie jestem osobą zbyt aktywną. To znaczy latem lubię rower i tyle :) ale gdy zaczynałam ćwiczyć na bieżni to szybko się męczyłam i powiedzmy w pół godziny spalałam tyle kalorii co teraz w 15-20 min, także myślę że kondycja na prawdę się poprawiła.. wszystko powoli a przyjdzie z czasem, oczywiście do mnie na siłkę chodzą i tacy którzy spalają w tym samym czasie dwa razy tyle co ja, ale to takie typy sportowców, pewnie sporo czasu na taki efekt pracowali. Nie mówię, że chcę im dorównać, bo cieszę się póki co z tego że u mnie jest duża poprawa. Dobraaa uciekam na spacer ! później napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
później, jak wrócę to dam Ci link na allegro do - moim zdaniem - świetnego pilingu. Miałam go ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn
to jakis nivea renewal czy cos takiego , napisz prosze jakis dobryjak znasz, za 2 miesiace przyjezdzam do Polski to zrobie sobie zapas , musze sie troche odchudzic zeby mnie rodzina poznala hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn
Angelxxx411 super ze cwiczysz gratuluje poprawy formy juz niedlugo bedziesz miec jeszcze lepsza kondycje , jak ja zaczynalam to dalam rade przebiec tylko pol kilometra a teraz 3 km , wszystko stopniowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 167 i 72kg. najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że w wakacje nic nie robiłam tylko jadłam i udało mi się schudnąć z 67 do 62/63kg. Od września nie mogę opanować swojej wagi. Tak szybko przytyłam, że to jest aż niemożliwe. z 63kg zrobiło się 70, a teraz przez ferie doszły 2kg. Pomijając fakt, że trenuję koszykówkę 4 razy w tygodniu po 2h! a czasem nawet sobie pobiegam godzinkę. NIe potrafię się do niczego zmotywować. I chyba jedyne co mi pozostaje to odstawić na bok wszelkiego rodzaju słodycze, pić wodę i ćwiczyć. Planuję zacząć od jutra 6 weidera, ale jutro pewnie będzie pierwszy i ostatni dzień mojego odchudzania się. Tak na prawdę to nie "akceptuję" czegoś takiego jak dieta. Trzeba ograniczyć słodycze, nie cukrować herbaty/kawy i jeść mało ale często. Najlepiej 5 posiłków dziennie i dodatkowo jakieś ćwiczenia. Mam nadzieję, że uda mi się jakoś wytrwać. Życzę Wam wytrwałości dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkacvn
dziekuje, wyprubuje niedlugo , musze jeszcze kupic wage mam pytanie jak zaczernic nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na górze masz zakładkę "Moje konto" i tutaj będzie : "Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu, to kliknij tutaj." - coś takiego :) i załóż sobie konto na stałe:) ile ważysz? jaki wzrost i ile planujesz schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waze 63 mam 170 i planuje do 58 do konca kwietnia chcialabym tyle wazyc , zobaczymy czy sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to i tak nie jest źle, ja mam 160 wzrostu i ważę teraz coś koło 60kg,ale to mój sukces bo prawie 10 kg mam już za sobą. A chciałabym ważyć 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 to dobra jestes podziwiam silna wole bo wiem trudno jest utrzymac wage i walczyc z pokusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej u mnie z sadlem na brzuchu i boczki kuzynka przyslala mi taki krem do smarowania eveline , zaczelam dzis brzu tyg szki pompki bieganie moze uda mi sie 3 razy w tyg , narazie musze kupic wage i sprawdzac progres:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam brzuszki lub 6w, ja robiłam zawsze przed snem po 50/100/200 brzuszków (zależy od chęci) i na prawdę, chyba po tygodniu czy dwóch już było widać efekty :) 6w też robiłam przez jakiś czas, ale codziennie po jednej serii tylko, efekty też były po tygodniu/dwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z brzucha schodzi najszybciej, jak zrzuciłam te 10 kg to brzuch się baaardzo zmienił. Mam natomiast problem z nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a brzuch to ćwiczę na siłowni na takim krzesełku,ale nie zawsze. Chociaż chyba wezmę się i za to ostro, żeby był taki fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie doczekac zeby kupic sobie jakies nowe ciuchy jak juz schudne jakies piekne wiosenne szatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam masywne uda, co prawda troche schudły,ale do ideału to im jeszcze baaardzo daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie brzuch najwolniej wogole starawa sie juz robie i przemiana materii tez idzie na dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×