Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodka słowianka

Topik nie tylko dla Słowian

Polecane posty

Poważnie Słowianko ? :O Widać z natury się nie lubimy ;) I niech tak zostanie. Co nie znaczy że jest mi przykro i mam do siebie pretensje że nie przegrywam na forum jak dawniej, bo z pewnością nie umknął by mi uwadze Twój topick za, którego założenie już dostajesz karnego chuuja, niezależnie od jego treści i intencji, które jak się domyślam nie robiły mi najlepszej prasy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milcz john40 bo ktoś ci kopnie niechcący w laskę, na której opierasz swoje truchło i upadając wpadniesz w obrotowe drzwi a tych nawet z kopa nie otworzysz. :P Albo co gorsze, nikt ci nie ustąpi miejsca w środkach komunikacji publicznej. Wtedy to ostatkiem sił, ale będziesz tupał nóżkami. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
A cóż to za słownik,co za brak wychowania!....nowy! niema Ci wstyd....co by mama powiedziała....tyyy brzydalu,:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
A teraz powiem inaczej.....szkoda że nie mogę pierdolnać cię w ten głupi ryj....:-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Kupujesz bilet pierwszej klasy do Łodzi, piszesz jaki dworzec i już masz okazję pomachać rączkami. Tylko by nie okazały się za krótkie, bo wtedy sam rozumiesz. Jest wpierrdol ale w drugą stronę. :) 🖐️ I ty miłym akcentem ;) zakończę swoją obecność, bo wszyscy, których warto zaczepiać już śpią. :) Dobranoc :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Nowy opuścił to miasto?Tak brzmiał jego tytuł, poczytaj sobie i może wtedy oczy Ci się otworzą... Wracając do tematu - mam podobny stosunek, jak to się wyraziłeś,do tej grupy etnicznej, ale czasem tak jest, że los płata nam figle... Jak czytam Twoje wypowiedzi, zastanawiam się, czy tylko na takiego się kreujesz, aby być wyjątkowym i niepowtarzalnym, czy ktoś bardzo skrzywdził Cię w dzieciństwie i teraz odreagowujesz na kim się da...Mam jednak nadzieję, że los nie będzie tak okrutny wobec Ciebie i np. nie odbierze Ci za to języka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty za topik wg zapodajesz jak nie masz męża w domu i ci seksu brakuje to się rznij w chuj i nikomu ani słowa jak taka nie spełniona jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zajac sie praca :) ... jak wieczorem usiadziesz zeby obejrzec film i o 3 nad ranem zorientujesz sie ze widzialas nie jeden, a 20 krotkometrazowek... a za chwile trzeba wrocic do rzeczywistosci i zajac obowiazkami... i tak do wieczora.. na wysokich obrotach :)... to ucieszysz sie mysla o seksie raz w miesiacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie tu dobrnelam :) jesli siedzisz tu do 3... to nie jestes zmeczona :) albo ja czegos nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka słowianka--wklejaj jak najwuięcej nowemu serduszek i kwiatuszków bedzie kontent.Zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×