Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

halo halo :D dziewczyny odzywamy sie :)co u was?? ja wlasnie kupilam test..ale jeszcze 7dni do @...wiec czekam,ale kurcze juz tak korci masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś kupiłam test ale sama nie wiem kiedy testować... =/ ostatnio moj cykl trwał 32 dni, przed tym jak miałam chwilowy problem i nie było go bardzo długo miałam co 27 dni... Później miałam coraz dłuższy ale brałam luteine i wszystko jest ok:) teraz 32 dzień wypada we wtorek i nie wiem czy jutro testować... Ale korci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam nicka wiesz wszyscy radza zeby poczekac do tego 1dnia @ ale to czekanie dobija..:) wiec moze tez sie wstrzymaj:) Antosiaaa8 no i oby nadal jej @ nie bylo widac kochana...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, poczekam jeszcze z testem, będę cierpliwa, ale nie wydaje mi się, żeby była ciąża, kompletnie nic nie czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zaluje ze nie czekalam cierpliwie,bo dzis juz zrobilam eh:( jednak moglam czekac,bo nie wiem co ja sobie myslalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam @ z czego się cieszę bo mi się normuje wszystko :) na to ze jestem w ciąży były małe szanse bo rzadko się widywaliśmy ale bałam się, ze jak zaczniemy się starać to wszystko się znów rozreguluje a tu proszę mila niespodzianka :) może wszystko powoli się ułoży i bede miała @ jak wcześniej co 27 dni :) x Aga całkiem za szybko zrobiłaś test :) nic się nie przejmuj jeszcze bo możesz być w ciąży a test teraz tego nie pokaże... X Antosia zazdroszczę cierpliwości, której ja nie mam bo chciałam robic test już dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam nicka, w Twoim przypadku to dobrze, że jednak @ przyszła, przynajmniej jesteś pewna, że wszystko jest ok :-) x Aga, dopóki @ nie ma to jest szansa, więc się nie martw i wytrzymaj jeszcze trochę :-) x A u mnie nadal nic, więc nie wiem co się dzieje, ale napewno nie zrobię znów testu. Odczekam przynajmniej tydzień, no chyba, że @ jednak się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) piszę z komórki. zapomnialam nicka - gratuluję zdanego egzaminu, ile jeszcze Ci zostało? Antosia- jak Twoja praca, uczelnia złożyłaś dokumenty? moderbarosa - jak Twoje samopoczucie, przygotowania wyprawki dla syncia? pozostałe dziewczyny, które przepraszam nie wymieniłam - oprócz staranek mam nadzieję że korzystacie w pełni z życia :) bo po 2 kreseczkach nie jest tak kolorowo. U mnie znowu pogarsza się samopoczucie mam silne zawroty głowy i wymioty jestem już naprawdę zmeczona. za tydzień w poniedziałek kolejne usg. zastrzyki sama już sobie daję chodź ręka mi się trzęsie:) trochę teściowie mnie denerwują bo myślą że ma być jak kiedyś tzn. dom na mojej głowie a ja nie mam siły i teraz nic nie robię. Dziewczynki kochane życzę każdej z Was dwóch kreseczk i pamiętajcie że warto udać się do ginekologa przy staraniach i korzystajcie z magii seksu nie tylko w celach produkcyjnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja bardzo Ci współczuje tych niedogodności mam nadzieje, że jak najszybciej miną :) teściami się nie przejmuj.. ważne żebyście Ty i mąż się dogadywali i rozumieli :) a oni nie powinni mieć takiego podejścia... najlepiej jest nie zwracać na to uwagi :) x Antosia - masz racje nie rób testów :) ja kiedyś też jak już tylko @ chwile się spóźniała co okazywało się zbędnym wydawaniem pieniędzy niestesty... Zaczekaj trochę i przede wszystkim się odpręż i nie myśl o tym :) x ja miałam wczoraj ostatni egzamin, który też zaliczyłam i 3 miesiące wakacji przede mną... Tak się zastanawiam jak szłam spać zauważyłam delikatną brązową plamkę na bieliźnie, prawie niewidoczną... sprawdziłam patyczkiem higienicznym i okazało się, że okres idzie.. Ucieszona założyłam podpaskę już na noc rano wstaje a tu taka malutka brązowa plamka... i czekam póki co aż @ się rozkręci... ale nic więcej już nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny :) Jak wam mija dzien ? U mnie nie za ciekawie . Wczoraj dostalam dosc silnych bolow brzuca , zaniepokoilo mnie bo bolalo mnie podbrzusze oraz po lewej stronie czyli tam gdzie anjczesciej maluti przebywa , i wziela mnie karetka .Na cale szczescie wszystko okazalo sie ze jest w porzadku . Pani dotor powiedziala ze takie bole w podbrzuszu sa teraz normalne bo wszysto maksymalnie mi sie naciaga ale jakby bole sie nasily mam od razu do nich jechac bo nie mozna tez lekcewazyc zadnego bolu . Przepisala mi magnez i mam sie oszczedzac i duzo duzo lezec . Ale kamien spadl nam z serc jak uslyszelismy bicie serca malego . Niepokoilo nas tez to ze nie ruszal sie i nie kopal o tych porach co zawsze ale potem zasadzal ze tak powiem solidne kopniaki wiec dzieki Bogu wszystko sie dobrze skonczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Co u Was? U mnie cały czas pada deszcz, aż się z domu nie chce wyjść... @ nadal nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderbarosa nie zazdroszczę Ci tego co przeszłaś, grunt ze z synciem jest dobrze. Leż odpoczywaj. Ja też leżę i jakoś będe musiała to przetrwać. Wczoraj byłam na pogotowiu dostałam kroplówkę a jak tylko wróciłam to od razu wymioty się ponowiły:) Antosia zrób test nie ma co już czekać jeśli to fasolka to biegiem do lekarza, musisz uważać po ostatnim zdarzeniu. Wracam do spania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Na szczescie juz coraz lepiej sie czuje , maluti coraz zwawszy , coraz mocniej sie porusza co mnie cieszy niezmiernie a jednak czasem bywa to uciagliwe bo kopniaki sa niezwyle solidne . Antosia jak tyle ci sie juz spoznia to albo tescik domowy albo idz po prostu ja najszybciej do lekarza . Test mogl sie mylic albo bylo wtedy za wczescie . Trzymam mocniuto ciuki za Ciebie i zeby okazalo sie ze rosnie w Tobie malenstwo : ) Nadzieja dzieuje za troske , a Ty tez uwazaj na siebie : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja do kolejnego testu musze czekac tak z tydzien co najmniej mysle... ta niepewnosc dobija;/ eh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, to ja poczekam z Tobą, nie chcę narazie robić testu, bo wydaje mi się, że będzie 1 kreska... Jak przyjdzie @ to trudno, jak na razie to nie mam żadnych objawów, dobrze się czuję, tylko czasami czuję "ciągnięcie" w dole brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co tu tak cicho? Piszcie co u Was... U mnie bez zmain, nadal nie mam @. Pogoda beznadziejna, nie mam na nic siły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny :) Pogoda rzeczywiscie paskudna az sie wychodzic nie chc wiec nawet dobrze bo mam zalecenia duzolezec , wiec mi to zbytnio nie przeszadza . Cieplutie lozeczo i erbata oto plany na dzisiejszy dzien . Jak sie czujecie? U mnie w miare okej ciagle musze lykac magnez , pobolewa mnie brzuch troche ale tak ciagnie wiec biore tabletke i na pare godzin mi przechodzii . Malutki strasznie ostatnio opie i ma chyba juz ustalony tryb aktywnosci i snu bo calkiem inazej go czuc niz z dwa tygodnie wczesniej . A z Was trzymam mocniuto kciuki zebyscie w koncu i Wy poczuly te cudowne ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki u mnie dzis strasznie gorąco i duszno...masaakara;/ poza tym bez zmian czekam do przyszlego tygodnia to sie wszystko okaze:) modernbarossa aj jak ja Ci zazdroszcze tego malenstwa:)i wszystkiego co z tym zwiazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Aga wiesz przezywalam to samo co wy i mialam niesamowite tzw parcie na dziecko . Trzy lata staran ale w koncu tak jakby odpuscilam sobie zajelam sie swoim zyciem uladaniem go ze t to ujme i niespodziewanie sie udalo .: ) Wiec trzymam za Was kciuki mocniutko : 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, od wczoraj jestem w szpitalu z powodu ogromnych wymiotow aż się odwodnilam. Serduszko bije ale miałam zły sen i się go boje. Trzymajcie kciuki za moją kruszynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernbarossa w przyszlym tygodniu sie okaze czy staranka byly owocne:) jesli nie to nastepnym razem....:) dziękuje za kciukasy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Antosia już czas na test, jeśli to fasolka to im szybciej pójdziesz do lekarza tym lepiej. Ja już wróciłam ze szpitala leżę teraz w domu. moderbarosa jak się czujesz, leżysz grzecznie:) zapomniałam nicka - już po sesji, byłaś może u ginekologa? pozdrawiam Was wszystkie i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×