Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Gość modernbarossa
czesc dziewczyny :) U mnie nawet w porzadku tylko tak mnie dziwnie boli jakby pod zebrami przy ruchu . Antosia migiem po test , najwyzsza pora sie dowiedziec , trzymam kciuki i czekamy tu na wiesci ze sa dwie kreseczki . Nadzieja a ja sie czujesz ? Nadal tak zle ? Ja no wiecie niby odpoczywam ale tez ne leze calymi dniami no chyba bym zwariowala przeciez :) Ale staram sie oszczedzac : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! Przepraszam, że tak rzadko piszę i tylko o sobie, ale mamy mnóstwo gości od piątku, no i dużo przy nich pracy... nadal nie mam @, piersi bardzo mnie bolą, testu narazie nie zrobię, poczekam aż minie 2 tygodnie i dopiero wtedy, bo nie chcę znów się rozczarować. dziś już 10 dzień po terminie @ ale jakoś nie wydaje mi się, że jestem w ciąży... A co u Was moje drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:):) ja dzis zrobilam test:):) i piękne dwie kreseczki! :) zrobilam rano i po poludniu powtorzylam:) i bez zmian 2 kreseczki byly:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wielkie gratulacje!!! bardzo się cieszę i życzę żeby Maleństwo prawidłowo rozwijało się i żebyś nie wymiotowała jak ja:) Antosia masz żelazne nerwy że jeszcze nie zrobiłaś testu ale rozumiem Cię. Moderbarosa podziel się z nami co już kupiłaś dla synka? A u mnie ciut lepiej biorą czopki na wymioty, jestem osłabiona ale dla Maleństwa wszystko wytrzymam. brzuch mam cały skuty w siniakach. Jutro wizyta już 8 tydzień i 3 dzień. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Witam dziewczyny :)Ja mija niedziela ? Aga moje gratulacj , jednak ten topik jest szczesliwy coraz wiecej przyszlych mamusiek jest wsrod nas. Antosia ja bym nie wytrzymala tyle , mozesz podswiadomie wmawiac sobie ze to nie ciaza bo boisz sie zawiesc . Nadzieja strasznie Ci wspolczuje taic ciezkich poczatkow , tez nie mialam ciekawie ale nie az tak zle jak ty . A wiec dla syneczka kupilam ostatnio dwie pary body z krotim rekawem , ciezko teraz znalezc cos z dlugim . Jedne w takie zielono zolte poprzeczne paseczki cieniutie a drugie w malutie samochodziki i dwie pary cieplutkich skarpet . I tak sie tylko zastanawiam czy rozmiar bedzie dobry na tego mojego malenkiego babla : ) Cos czuje ze bedzie bardzo malenki albo urodze przed terminem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga GRATULUJE! :) cieszę się razem z Toba :D x Antosia to tylko my ze staraczek zostałyśmy? x Ja dziś dostałam lekkiego plamienia i nie wiem dlaczego. W tym miesiącu się nie staramy o dzidzi wiec nie wiem skąd to plamienie. @ skończył mi się w czwartek. Do ginekologa mam na 5.08 i idę do sprawdzonej pani ginekolog wiec teraz powinno na wizycie być wszystko dobrze :) ale muszę niestety poczekać nieco ponad miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, serdeczne gratulacje, nawet nie wiesz jak się cieszę :-D napewno jesteś bardzo szczęśliwa :-) x Nadzieja, jak się czujesz Kochana? Mam nadzieję, że trochę Ci lepiej :-) x Modernbarossa, Jak Ksawerek, bardzo kopie? :-) x Zapomniałam nicka, chyba tylko my zostałyśmy, ale cieszę się, że dziewczynom się udało, zobaczysz, nam tez się uda :-) to Twoje plamienie rzeczywiście dziwne, dobrze, że idziesz do gina... x Ja nadal nie mam @, w środę kupuję test, ale wątpię, żebym była w ciąży. Piersi nadal mnie bolą, ale nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczyny:):) ja troche zalatana dlatego tak rzadko jestem:) jutro moja pierwsza wizyta u ginekologa:)takze trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Kopie kopie tylko oczywisie ja ktos przystawia reke to oczywiscie nie ruszy sie tylko jak ja albo moj partner to wtedy potrafi juz taiego kopniaka zasadzic ze az dziw ze takie malenstwo ma taka sile . Zdarza sie ze mnie wybudza to nad ranem , dzis zebralo mu sie na harce kolo 4 nad ranem i nie przestal az do 7 :D Ale wazne ze sie rusza mi to odpowiada choc czasem boli i az strach pomyslec co bedzie za miesiac czy dwa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Aga trzymamy kciuki zeby wszytso z malenstwem bylo w porzadeczu :) Ja podwojnie bo jeszcze Ksawery bedzie trzymal ale w brzuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To macie fajnie, że potrafi rozpoznać już swoich rodziców :-) a z kopniakami jakoś musisz wytrzymać, najważniejsze, że mały dobrze się rozwija :-) Też bym chciała mieć pierwszego synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, daj nam znać jak będziesz już po wizycie i nie matrw się, napewno będzie dobrze, wszystkie jesteśmy myślami przy Tobie Kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
jenak jak ostatnio mialam gorszy dzien , szczerze rzecz biorac pelen stresu i wogole i zabrala mnie karetka tydzien temu w niedziele , bolal mnie brzuch strasznie i martwilam sie bo nie ruszal sie caly dzien praktycznie i jak tylko podlaczyli mnie do takiego czegos co mialo sprawdzic jak bije jego serce to tak sie zbulwersowal ze dostalam opniaka co oczywiscie wyszlo na tym zapisie az lekarka przybiegla bo to byl dosc glosny ze tak powiem huk : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avaqqq
I jak wase strania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja jak tam po wizycie? :) x modernbarossa bardzo się cieszę, ze z maleństwem wszystko dobrze :) lepiej zawsze dmuchać na zimne :) x U mnie plamienia nie ustały... Jakoś chyba przez nie czuje się dziś nie do życia... Zastanawiam się czym to może być spowodowane ... Myślicie, że jest sens zrobienia sobie jutro testu tak dla pewności tylko? Pomimo tego, że miałam @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam nicka, myślę, że nie ma sensu robić testu skoro miałaś @ może idź prędzej do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam nicka biegiem do lekarza jeszcze dzisiaj, mocno trzymam kciuki. ja musialam przesunąć na dziś wizyte dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kochane:)ja juz po wizycie, moje malenstwo ma 4tygodnie i 1dzien:):) niestety nie bylo go widac jeszcze,ale lekarka pokazala mi meritum ciazy,gdzie fasolka sie rozwija:):) oczywiscie jeszcze na bete poszlam i w piatek wyniki:) tak strasznie sie ciesze:)ale jeszcze do mnie nie dociera to:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam nicka, skoro jest druga kreska to jesteś w ciąży, gratuluję Ci Kochana!!! Daj nam znać co Ci powie lekarz :-) x Aga, to super, że z maleństwem wszystko w porządku, bardzo się cieszę :-) x Modernbarossa, Nadzieja, jak się czujecie? x U mnie nadal brak @, już sama nie wiem co mam o tym myśleć... Bardzo bym chciała, żeby to była ciąża, ale jakoś nie wydaje mi się, nie mam żadnych odczuć :-( jutro kupuję test i w czwartek z samego rana go zrobię... Mam nadizeję, że nie zostawicie mnie tu samej (bo chyba ze staraczek tylko ja zostałam) i będziecie dzielić się swoimi odczuciami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma pęcherzyka i nie jestem w ciąży. Test pokazał druga kreskę bo może to być ciąża pozamaciczna albo test był jakiś felerny. Dostałam luteine a najgorsze jest to ze najprawdopodobniej mam zaspol policyatycznych jajników :( za tydzień mam wizytę i wszystko się wyjaśni a za kilka dni mam powtórzyć test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam nicka - kochana jesteśmy z Tobą. Dobrze ze poszłaś do lekarza, najważniejsze to wiedza co z naszym organizmem bo wtedy moźemy działać. Wierzę ze jeśli teraz nie udało się to wyjdzie kolejnym razem. Najważniejsze żebyś w to wierzyła i się tego trzymała! Na Ciebie przyjdzie kolej zeby zostac mamą tak jak na kaźda z Nas. Teraz zaufaj lekarzowi i zrób to co trzeba. Masz cel, pragnienia trzymaj sie tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja dziękuje za cieple słowa wsparcia :) powiem szczerze, że trochę się załamałam ale muszę zebrać siły i walczyć o upragnione maleństwo :) czeka mnie pewnie długi czas leczenia ale dam rade :) muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny :) Duzo sie wydarzylo widze po wpisach . Ale jestem z Wami . Antosia ja czuje sie w miare dobrze tylo zaczely sie znowu u mnie upaly i puchne cala a wieczorami czuje sie napompowana jak wielki balon. Maluuti kopie spokojnie caly dzien dzisiaj ale mi to odżpowiada , wiem ze wszysto z nim w porzadku przynajmniej . Nadzieja , a jak u Ciebie ? Zapomnialam nicka jestesmy przy Tobie kochana , w koncu marzenia kazdej z nas sie spelnia jestem o tym przeonana , trzeba tylko pozytywnie myslec to juz polowa sukcesu jest . Aga mowilam ci ze bedzie wszytsko dobrze.Dbaj o siebie teraz , pierwstze trzy miesiace sa najbardziej wazne . : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) zapomnialam nicka dasz radę. my kobiety mamy nadprzyrodzona siłe w tych sprawach:) Antosiu testuj w końcu, co ma być to będzie grunt to wiedza co się dzieje i działanie:) rozumiem Twoje obawy ale one nie pomogą mogą tylko zaszkodzic. Jeśli to Maleństwo to może potrzebuje progesteronu, wszystkie tutaj jesteśmy dzielne kobiety więc proszę nasiusiac na test:) moderbarosa wybralas już może wózek? rzeczy dla dzieci są takie piękne do schrupania :) a u mnie zaczął się 9 tydzień, już trochę mniej wymiotuje ale cały czas mdli, czopki torecan pomagają mi, mój Wielkolud ma 2 cm i 2 mm, lekarz mówi że jest duży, serduszko bije jest nadzieja że nie stracę tego Maleństwa ale wszystko może się jeszcze zdażyc ale myślę pozytywnie tylko to mi zostało. Idę zjeść śniadanko, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się pocieszam myślą, że może to jest normalna ciąża, żadna pozamaciczna tylko owulację miałam późno i dlatego pęcherzyka nie było jeszcze widać... Mam zrobić test za kilka dni i powiem Wam boje się go zrobić... Myślę, że zrobię go dopiero najwcześniej w sobotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×