Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fawiena

Polskie Muzulmanki

Polecane posty

Gość 1487566325412222njuu
wymienilas jedno panstwo,ale tam tez musza zakrywac ramiona i kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMKowiec
to to forum, bo jak się bezpodstawie oskarża o zabijanie daną grupę ludzi to też daję przykład zabijania przez daną określoną grupę ludzi: stosowana antykoncepcja i aborcja to zwyczajne morderstwo które popełnia miliony kobiet w Polsce, Europie i krajach zachodu. A co do uciemiężenia kobiet... wiesz może w jakim kraju kobieta nie może prowadzić auta? sprawdzałaś to? w 1 - w Arabii Saudyjskiej, choć i to się zmienia. A wiesz ile jest jeszcze krajów arabskich? 24! A wiesz w ogóle czym się różnią kraje arabskie od krajów muzułmańskich? Proszę więc haniebnie nie uogólniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMKowiec
a może nie muszą? może chcą? a Ty jak idziesz na plaże to musisz pokazywać cycki i paradować w bikini? raczej chcesz. Nie oceniaj więc sytuacji z twojej perspektywy bo za cholerę tego nie zrozumiesz, choćbyś chciała. Mają tam takie uwarunkowania i koniec, i im z tym dobrze. Więc popatrz na swoje podwórko a nie uszczęśliwiaj innych. I naprawdę, polecam naukową lekturę, a nie jakieś podłe blogi i medialne skrawki. A poza tym, chciałabyś mieć tak jak niektóre arabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
umkowies jasnie oswiecony idz stad,ze swoimi sredniowiecznymi pogladami.zapisz sie do pisu ,oni cie zrozumieja,ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
i wiesz co jestes chamski i bezczelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
rozumiem ,ze z tej naukowej literatury wywnioskowales ,ze antykoncepcja to morderstwo? autorem byl rydzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Afganistanie i Iraku jest Wojna, to nie jest wina muzułmanów że na ich terenie znajduje się ropa, po którą USA wyciaga rękę. W Iranie byłam w zeszłym roku. Stoją kościoły chrześcijanśkie i synagogi. W Teheranie znajduje się Polski cmentarz z krzyżami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo, ale w Emiratach Arabskich kobiety moga chodzic ubranie dowolnie. W Polsce jest mnóstwo przypadków, że facet szarpie kobiete na ulicy albo na nią krzyczy. W Emiratach jest to nie do pomyślenia, nikt by takiej kobiety nawet nie tknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
jak juz pisalam,ta dyskusja nie ma sensu. niech kazdy przy swoich pogladach zostanie. pozdrawiam Alibabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Gajwer
Ta dyskusja nie ma sensu, ponieważ nie posiadasz ŻADNYCH argumentów. Muzułmanie nigdy nic złego Polakom nie zrobili, wręcz przeciwnie pomogli nam podczas 2wojny światowej, udzielając uchodźcom generała Andersa azylu w Iranie. .A ze jakis muzułmanin zabije amerykańskiego najezdzce w Afganistanie...Polacy tez zabijali nazistow i wysadzali ich w powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
Maciek madralo,zupelnie nie o to mi w tej rozmowie chodzilo. ale ty i tak wiesz lepiej. widocznie traktowanie kobiet jak podnozek,bez wlanych praw tobie rowniez sie podoba. mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Gajwer
A skąd wiesz? Czytałaś chociaż Koran? Byłaś chociaż raz w kraju muzułmańskim? Dla Twojej wiadomości: moim najlepszym kumplem jest Pers z Iranu. Jest Muzułmaninem, mieszkaliśmy razem podczas studiów, w Akademiku. Byłem w Iranie na jego weselu. Są normalnymi, fajnymi ludźmi. NIKT mnie nie dyskryminował, dlatego że jestem Katolikiem, a nie kryje się zw swoją wiarą. Łatwo coś wklepać w google i z internetu czepać swoją wiedzę, ale trudniej gdzieś sie wybrać, poczytać, a pomyśleć samemu to już nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
Rozwalil mnie ten argument o aborcji. Ze niby tylko w Europie? Zaraz, zaraz.....przeciez jak sie okazuje, ze bedzie dziewczynka, to od razu trza sie jej pozbyc. Zgodnij gdzie sie tak dzieje? Podpowiem, ze nie w Europie. No ale skoro rodzaj zenski, to nie czlowiek dla muslimow, to przeciez nie ma o czym gadac....morderstwa nie bylo. Poza tym, jak mozna slepo wierzyc w psychicznie chorego pedofila I podporzadkowywac pod jego chore teorie cale swoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
Maciek Gajwer.....ciekawe czy bylby twoim najlepszym kumplem, gdybys byl kobieta. Takie gadanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
dlaczego wciaz probujesz mnie obrazic???ja wyrazam tylko swoje poglady !!!chyba mam do nich prawo?czytalam ROZNE ksiazki i wiem,ze Koran mowi,ze mezczyzna ma sie opiekowac kobieta,ma byc bezpieczna itp przy nim. tylko,ze nijak ma sie to do rzeczywistosci i nieliczne wyjatki tego nie zmieni. kobiety to podludzie w ich mniemaniu. przypomniec ci niedawna sprawe dziewczynki z Afganistanu ,ktora namawiala swoje kolezanki do nauki???ona tylko chciala sie uczyc,co ja za to spotkalo. zostala oblana kwasem. ledwo przezyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek85
Mówienie, że wszyscy muzułmanie są tacy sami to przejaw ignorancji lub zwykłej głupoty, wynikającej z niewiedzy i płycizny umysłowej. Muzułmanie to półtora miliada ludzi wszystkich ras, na wszystkich kontynentach, rózne odłamy, a w kazdym ludzie o różnym stopniu zaangażowania religijnego. Na miejscy niektórych tutaj piszących, nie nastawiał bym się negatywnie na ludzi, tylko dlatego że są muzułmanami lub dlatego że urodzili się w "nieodpowiedniej" części świata, w której teraz jest wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek85
Bzdziag Moja siostra jest żoną muzułmanina, z Bahrajnu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
Do Jacek85.....no I co w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Gajwer
Tyle, że Twoje poglądy są oparte na informacjach z wiadomości i różnych stronniczych książek. Takie sytuacje się zdarzają, jak w każdym innym kraju nawet w Polsce, w której codziennie dochodzi do tragedii i morderstw na dzieciach. To tak samo jakby jakiś Hindus z Indii czerpał info o Chrześcijanach z internetu i później wypowiadał się na ich temat. To po prostu śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek85
No i to w związku z tym, że wiem w jaki sposób on traktuje moją siostrę (a traktuje ją b. dobrze), która jest katoliczką. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
Rozumiem. Zdarza sie nawet ze Polak swoja zone dobrze traktuje. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
zaraz napiszesz,ze kobiety muzulamanki i europejki sa tak samo traktowane i takie same prawa maja.Maciek,dyskusja z toba ,to jak gadanie z wlasna dupa. TY WSZYSTKO WIESZ NAJLEPIEJ. inni sa glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek85
miłość, prawda , zło , dobro, nienawiść, smutek , radość, ... wszędzie znaczą to samo . Nie ma co przesadnie analizować, udziwniać i doszukiwać się inności w najprostszych na świecie, elementarnych zasadach . Z moich obserwacji wynika tylko tyle, ze wszelkie problemy tworzą sami ludzie, a nie kultura, czy religia. Powtórzę: Moja siostra jest żoną Araba z Bahrajnu. Traktowana jest bardzo, bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
Jacek ,a gdzie siostra z mezem mieszka?w Bahrajnie czy w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek85
" muzulamanki i europejki sa tak samo traktowane" Pytanie nie było do mnie, ale ja odpowiem. Kultura Europejska jest inna. Faktem jednak jest, że Koran stawia na równi kobietę i mężczyznę, dzieląc jedynie ich role na kobiece i męskie. A jak są traktowane kobiety w Polsce? Czy nie są bite, poniżane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek85
Mieszkają w Bahrajnie w Manama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
wiem,ze stawia na rowni,ale w teorii. dla mnie zgoda mezczyzny na nauke,wyjcie na ulice tylko w meskim towarzystwie,zakrywanie ciala,oddzielne imprezy damskie i meskie to nie rownosc.w rzeczywistosci,kobieta jest zalezna od mezczyzny. a bicie i upokarzanie i niesprawiedliwosc zdarza sie w kazdej kullurze,tu sie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
To co w takim razie na spoleczne przyzwolenie na znecanie sie I martretowanie kobiet w PL. czyz polscy faceci to nie muslimy Europy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek85
Taką mają kulturę. Ich świat jest podzielony na : damski i męski. A mężczyzna nie może zabronić się kobiecie kształcić,ani pracować. Z tego co wiem, to zakaz prowadzenia samochodów obowiązuje jedynie w Arabii Saudyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek85
To czy mężczyzna znęca się nad kobietą, świadczy tylko o jego prostactwie, grubiaństwie i prymitywizmie. Nie ma tutaj żadnego podłoża religijnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×