Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fawiena

Polskie Muzulmanki

Polecane posty

Gość eraser4ever
Ta choroba to nowość. Jak się spojrzy co kilkaset lat temu zabijalo ludzi to będą to choroby od zjedzenia wieprzowiny. Nie od dziś wiadomo ze świnie mają w swoim mięsie pasożyty które są szkodliwe dla ludzi. Prostym ludziom bez szkoły trzeba było opowiedzieć jakąś bajkę i dla lepszego efektu powiedziec ze to Allah przesyła ta wiadomość. I jak widać religijni ludzie wzięli to do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co z tymi psami
dlaczego nie lubisz zwierzat?? Tylko zli ludzie nie lubia zwierzat.. A odn psow padlo pytanie jaki maja do nich stpsunek muzulmanie? Przecietny muzulmanin moze miec psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo sie to nawet podoba
Jak idę ulicą z moim pudelkiem to czuje się jakbym miała wilczura. Nawet taki ciapek nastoletni "bad man" udający gangstera odskakuje z piskiem jak mój piesek chce go powachac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjhgbj
Pewnie, że muzułmanin może mieć psa i mają często, tak samo muzułmanki mogą się normalnie ubierać. Niektórzy po prostu nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Jak w koranie napisane, że włosy są ozdobą kobiety, to onzacza, że kobiety powinny po prosu o nie dbać. Sama zakrywam włosy na wakacjach w ciepłych krajach, bo wszystkie koebiety wiedzą jaki destrukcyjny wpływ na włosy ma palące słońce. Jeszcze nasze babcie czy tam prababcie w Europie nie wychodziły z domu bez nakrycia głowy, moja prawie stuletnia babcia do tej pory tak robi. Nie ma się czym podniecać. Jezeli chodzi o psy, mam podobne podejście jak muzułmanie i nie zamkęłabym psa w mieszkaniu. Jak mieliśmy dom, to oczywiście psy mieliśmy do stróżowania i dla dzieci do zabawy, tak jak mój kolega muzułmanin, który ma 4 dzieci i dla nich kupił psa, który urzęduje na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka jedna
Też bym nie chciała psa w domu choć kocham zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffgfdddddddddddbggg
Popieram!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjhgbj
polskie muzlmanki wtf Wyobraz sobie, ze w kazdej spolecznosci sa rozni ludzie. Mnie jako Polke obrazaloby stawianie znaku rownosci pomiedzy mna, a ludzkim scierwem mordujacym nowonarodzone dzieci, ro dzacym bezposrednia do kubla z nieczystosciami, do sedesu, duszacym dzieci i topiacym w szambie, kiszacym cialka swoich dzieci w beczkach po kapuscie. Czy uwazasz ze Polki takie sa? Takie rzeczy zdarzaja sie tu i teraz. Wiec troche pokory. Nie jestem ani katoliczka ani muzulmanka, szanuje kazdego czlowieka i sama staram sie zasluzyc na miano czlowieka. Mam wielu muzulmanskich przyjaciol, znam cale rodziny. Sa dobrymi ludzmi. Szanuje ich, a oni mnie, chociaz ja nie wierze, co wg koranu stawia mnie niizej niz chrzescijan i zydow. Ja nie chce nikogo do niczego przekonywac, uswiadom sobie tylko, ze swiat nie jest czarno bialy i nie stawiaj sie kolego po tej ciemnej stronie, zacietrzewienia, nienawisci, bo stajesz sie takim samym prymitywem, jak ci, ktorych krytykujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
e, Polacy tez nie lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMKowiec
Deniz, Na jakim kierunku studiujesz? Ja studiuję arabistykę na UMK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deniz
wydzial nauk o ziemi, wiecej nic nie powiem bo niektórzy ludzie sa tutaj niemili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMKowiec
Do Deniz, do czasu kiedy nie zacząłem studiować arabistyki nie miałem za dużo pojęcia o islamie i muzułmanach, a moje nastawienie do nich było neutralne. Od kiedy studiuję to lepiej rozumiem ten świat, w dużej mierze z książek, ale nie tylko. Wyrażam mój podziw i szacunek za wierność swoim postanowieniom i przekonaniom religijnym i osobistym. Jako praktykujący katolik uważam, że nie możemy się kryć z naszą wiarą lub się jej wstydzić. WYtrwaj więc w swoich postanowieniach. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgkj.bgl
do gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
faktycznie jestescie suuuuuper,widzialam taki obrazek w sklepie. na dworze ok 40 stnie ma czym oddychaca ,ona w spodniach swetrze i plaszczu z chusta na glowie,a on w spodenkach,sandalach i w krotkim rekawku. to sie nzywa ROWNOUPRAWNIENIE. nic nie mam do muzulanow,ale jak czytam,ze szanuja kobiety to smiac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały problem Islamu polega na tym, że w przeciwieństwie do Kościoła katolickiego - Islam nie posiada instytucji, która ustanawiałaby oficjalną wykładnię doktryny religijnej i przez to każdy Muzułmanin interpretuje Koran na swój sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
za to wiekszosc zgadza sie w jednym,ze innowiercy(nie muzulmanie) to psy i trzeba ich wybic. no coz,tolerancja godna pozazdroszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
nie,nawet tej strony nie znam. kolezanka byla zona muzulmanina. no i wlacz wiadomosci,wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
osama binladen to nie muzulmanin???? itd itp zamachy terrorystyczne to rozumiem byly z "milosci" do wyznawcow innych religii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Europie jest też terrorystyczne ETA i IRA, a nikt nie krzyczy że Baskowie i Irlandczycy to mordercy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Gajwer
Największą i najlepiej zorganizowaną organizacją terrorystyczną jest CIA, a tam nie ma żadnego muzułmanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
wiem,ze sa i dzieki tem muzulmanie sa suuper? nigdy w zyciu bym nie pozwolila aby moja corka zwiazala sie z muzulmaninem i tyle .na szczescie jest madra i wie,ze kobieta to nie podnozek i sluzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Ty budujesz swoje opinia o Muzułmanach, w oparciu o gdzieś zasłyszane, wtórne informacje z TV. P.S Moja koleżanka miała męża Katolika, który odcisnął piętno na jej psychice. Wszyscy Chrześcijanie tacy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiem,ze sa i dzieki tem muzulmanie sa suuper? nigdy w zyciu bym nie pozwolila aby moja corka zwiazala sie z muzulmaninem i tyle" Właśnie przez taką postawę rodziców, doszło w moim przypadku do tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
ok,ta dyskusja nie ma sensu. ja nie mowie,ze chrzescijanie sa super. nie o to chodzi.jak ktos lubi chodzic zakutany po same oczy to jego sprawa. nic mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UMKowiec
wbiję trochę szpilę... piszecie o mordercach... dla mnie mordercy to ci którzy stosują aborcję, antykoncepcje, czyli zgodnie z nowym prawem Francuzi, a reszta Europy wcale lepsza nie jest. Więc nie czepiajce się muzułmanó tylko spójrzcie na siebie, czy i kiedy stosowaliście lub zmusiliście kobietę do antykoncepcji... może aborcji i nazwijcie się, swoich znajomych mordercami. Media, media, media. Polecam trochę wysiłku intelektualnego i odsyłam do książek cenionych polskich arabistów, np. Janusza Daneckiego, lub M.Dziekana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że nie znasz żadnego Muzułmanina. Główny błąd jaki popełnia większośc ludzi , chcąc koniecznie "sklasyfikować" drugiego człowieka do jakiejś kultury, klasy, grupy. Zapominając kompletnie przy tym, że człowiek to nie religia czy kultura , człowiek to przede wszystkim duchowa istota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
znalam tylko meza kolezanki. i wiecej znac nie chce. rozumiem,ze caly swiat sie sprzysiagl przeciwko muzulmanom?to ,ze kobiety nie moga auta prowadzic,pracowac,glosowac,wyjsc z domu bez mezczyzny to jest ok ,albo sobie sama wymyslilam. nie pisze o Polsce,oczywiscie. a ty umkowiec,nie wyskakuj tu z aborcja,nie to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty piszesz o Arabii Saudyjskiej, w której w ogóle panuje reżim i terror. A np. Emiraty Arabskie to najbogatszy i najbezpieczniejszy kraj na świecie. Ponieważ ludzie przestrzegają tam pewnych norm i zasad poza które nie wychodzą. Kobiety ubierają się normlanie, prowadzą auta, głosują w wyborach, pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1487566325412222njuu
AFGANISTAN,IRAK,IRAN tam tez jest w porzadku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×